Тень льва• 29 марта в 16:29
Дівчата хочу поговорити про стосунки і зовнішність
Дівчата) просто тема побалакати про вічне: стосунки між чоловіком та жінкою. Мене сьогодні настигло прозріння)
От будь ласка , звичайна пара була (вони відомі блогери) чоловік був з жінкою 15 років, двоє дітей
Пішов від Неї і одразу заручився через 2 місяці. То зрозуміло що щось було в них ще до розлучення
Знаєте , я думала , що зовнішність відіграє роль номер один…
От перші фото та до якої той блогер пішов, а останнє від якої. Ну відверто.
Ні губ, як в наших дівчат, ні силікону та й краси як такої нема….
І тільки сьогодні я зрозуміла , що зовнішність то не головне. Головне якщо мужчина вас любить, то хоч ви з 20-25 зайвими кг, акне, низький ріст та будь що що додає комплексу то не перешкода. Головне як мужчина себе відчуває поруч з вами
Скільки таких ситуацій було що чоловіки ішли в потім все життя разом проживали з старшими і менш гарнішими і так далі…
Просто я завжди ставила ставку на зовнішність і я програла дуже сильно
Ps. Ця що в жовтому то від неї пішов (останнє фото) а перші два до якої пішов
Це закордонні блогери але вони ж такі ж люди як і всі
Що ви думаєте з приводу зовнішності і стосунків?
Тень льва
• 29 марта в 16:46
Ответ дляМорская свинка
Выиграет в чем? Иметь мужика или замуж это не выигрыш 🤔
Так ви праві я трохи неправильно описала те що я мала на увазі) це я до того, що зовнішність не грає ролі ніякої в житті)
Морская свинка• 29 марта в 16:46
Ответ дляТень льва
Чесно я напевно дуже тупа людина)
Тому що я думала завжди виграє красивіша жінка) але ні)) ні фіга
Как по мне, тогда выиграла та что на фото 3, он с ней был в его молодые красивые годы, не потаскан и свеж.
Тень льва
• 29 марта в 16:46
Ответ дляМорская свинка
Ха) вона йому допомогла дуже схуднути, якраз з нею він був так собі, потім вона допомогла схуднути чоловіку і він пішов до тої що на перших фото))
Морская свинка• 29 марта в 16:50
Ответ дляТень льва
И что? С одной он был молодым, не потасканным, второй достался уже б/у с пробегом и немолодым, вы меня не убедите что мужик за 30, за 40 красивее и интересней 20-летнего ;)
Дева Мария• 29 марта в 17:06
Ответ дляТень льва
Повірте це не в зовнішності справа.
Бо переважно якраз йдуть до таких як на перших фото. Мабуть це питання енергії від тих людей, а точніше як вони себе почувають поруч з ними
В этом случае не внешность сыграло роль. А первая жена по фото страшная мигера , которая выносит мозг , а мужчины предпочитают легкость . Ну и не забывайте , что через 15 лет ты уже живешь не с красотой ( она приелась ) а с человеком .
Залізний кіготь• 29 марта в 17:29
главное не выносить мозг
мужчины любят всюеселых ненапряжных женщин
внешность дело десятое
Залізний кіготь• 29 марта в 17:31
второн фото эх то жесть
страшная женщина
думаю она мозг выносит не по детски
страшная женщина
думаю она мозг выносит не по детски
КарамбОлька• 29 марта в 17:34
Ответ дляТень льва
Ви праві) але тут не тільки про це
Я про те що, зовнішність взагалі не грає ніякої ролі абсолютно
Играет,но ещё играет роль удобство.Может первая его давно послала,просто скрывали.Плюс вы не знаете ее внешность без косметики и фильтров
Можу брикнути• 29 марта в 17:35
Зовнішність важлива. Вона привабляє, чіпляє, звертає на себе увагу, але далі буде залежати від характеру жінки, на скільки комфортно і легко чоловіку з нею. Ніяка краса не утримає біля напрягу, іноді терпець уривається через роки.
Не зви чайна• 29 марта в 18:04
Ответ дляУраганнаЯ
Когда у человека мужского пола наступает окончательное созревание головного мозга, он начинает понимать, что внешность это конечно хорошо, но характер важнее.
Ага, особливо під п´ятдесят у них созоріває, поміняти жінку на молодуху