Ноунэйм• 29 марта 2025

Корела

У кого є ця папужка. Розкажіть чим годуєте, як доглядаєте
ТихоЯ• 29 марта 2025
Багато років тому в дідуся було три, один за одним, білі. Гарні папуги. Годували як хвилястого - овес, просо, гілочки верби, кульбаби листя, вода, сухарик, щоб дзьоб гострити, щось ще. Тоді на пташиному ринку що радили, те й робили. Зараз є інфо більше, плюс інтернет. Гарний вибір. В мене спогади гарні. Дідусь його приручив гарно, по хаті літала наша Клепа (Клеопатра)
автор Ноунэйм • 29 марта 2025
Ответ дляТихоЯ
Дякую
Плету интриги• 29 марта 2025
Очень приставучий к людям попугай. Ему как щенку или котенку нужно внимание, иначе они тоскуют, а от тоски болеют. Кормить кормом, и овощами, если будет, они неохотно пробуют новое, главное со стола не давать ничего.
Жменятко• 29 марта 2025
Орёт как резаный
Ест макароны,каши,яйца,петрушку, морковь
Анонім Перший• 29 марта 2025
У нас прожила корела 9 років. Ми обожнювали нашу дівчинку. Дуже ручна, любила сидіти у мене на плечі. У клітці сумувала:)
Тож треба приділяти увагу.
Корм купувала спеціальний для корел (німецький чи польський), сепія, гілочки...
Зі столу намагатися не давати.

Допомагала мені працювати за компом але треба бути обережним - тирила кнопки з клави:)
Пережила з нами окупацію на дачі, пожила у Тернополі. Повернулися до Києва. Все було ок. Пішла раптово, захворіла, коли мене не було вдома. Виявився цілий букет, не врятували:(

Спогади дуже теплі. Обожнювала купатися:)
автор Ноунэйм • 29 марта 2025
Ответ дляАнонім Перший
Тож треба приділяти увагу.
Зі столу намагатися не давати.

Яка гарна 😍
автор Ноунэйм • 29 марта 2025
Ответ дляАнонім Перший
Тож треба приділяти увагу.
Зі столу намагатися не давати.

У мене теж є, але він трохи «не ручний», а дитина його боїться… іноді гризу себе, що недостатньо часу приділяю пташці , тому шкода стає…((
Анонім Перший• 29 марта 2025
Ответ дляНоунэйм
А як давно у вас корела?
Ми брали маленьку, то як бульдог була:)
Так дзьобом вхопила мене за руку, коли я просунула до неї в клітку, що не могли відчепити. Але потім якось швидко стала ручною.
Тоді з нею всі носилися - і донька, і син, і я:)
Можливо, ще звикне?
автор Ноунэйм • 29 марта 2025
Ответ дляАнонім Перший
А як давно у вас корела?
Ми брали маленьку, то як бульдог була:)
Можливо, ще звикне?
На новий рік купили перед початком війни, тобто більше трьох років
Може б і звик, у нас хлопчик, але не час часто відкриваю, бо син боїться ((