ПростоБелка• 29 марта 2025

Как вам мужчина?

Зупка_цем• 29 марта 2025
звичайний чоловік.
Ніка Найз• 29 марта 2025
алкаш
Бабуся мороз• 29 марта 2025
любит побухать, пожрать и полядовать
Техпаспорт на медузу• 29 марта 2025
Село и люди
Ніка Найз• 29 марта 2025
Любая девушка этого форума лет 50 , гораздо красивее этого мужлана!
Анонимарик• 29 марта 2025
Так себе,
Люблю джаз• 29 марта 2025
Ответ дляНіка Найз
алкаш
По яким ознакам ? Лице поголене,одяг чистий, комірець на футболці не затасканий, набряків під очима немає, не опухший.Звичайний пересічний чоловік
Ніка Найз• 29 марта 2025
Ответ дляАнонимарик
Так себе,
Ему тоже так
Ніка Найз• 29 марта 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Пьяндыга он сразу видно!
Поддакиваю иногДА• 29 марта 2025
Никак
Чумачечая Весна• 29 марта 2025
З такими займаються сексом виключно з жалості. Якби у жінок були члени, то більшість українських чоловіків так і помирали б незайманими. Ну не встав би у жінки на такого.
Життє Бентежне• 29 марта 2025
Лично меня смущает только маникюр на его плече. В остальном вролне симпатичный дядя