тяжкаялюдина• 22 марта в 18:46
Как вам парень? Как он внешне?
Дама с заначкой• 22 марта в 18:52
Треба брати.Відгодувати трохи, брекіти.І буде цукерочка.Веселий та позитивний.
Моль Моллівна• 22 марта в 18:55
Ответ дляАnnеt
никак. консультант в магазине.
Это реально консультант из магазина Марафон в Полтаве. А, неет, я ошиблась. То просто блогер Влад Лобач видос для инсты снимал в Марафоне. На фото Влад Лобач, АВТОР???
Яичница с беконом• 22 марта в 18:58
Ответ дляАnnеt
никак. консультант в магазине.
Почему консультант?
Вот номинант на Оскара и богатый человек,а вы бы такого засрали
Н@Диете• 22 марта в 19:03
Ответ дляНеместная Я
Тут у 98% советчиц мужья не лучше,тема была с фото
Те саме хотіла написати.
Як тема про зовнішність, то всі страшко,а у порадниць дома ален делон.
Як фотки виставити, то 80% виставляють товстих, старих лисих дядькок 50+
Просто каралева• 22 марта в 19:16
Ответ дляН@Диете
Те саме хотіла написати.
А вы попробуйте выйти замуж за красивого мужика. Ахренеете от количества женской и мужской подлости и зависти. У меня подружка замужем за таким уже 30 лет. Там сериалы снимать можно. И это при том, что муж ее очень любит.
Н@Диете• 22 марта в 19:20
Ответ дляПросто каралева
В мене симпатичний чоловік і гарно заробляє. І те, час від часу і на нього знаходяться бажаючі.
Але вони ж не в курсі, що чоловік 40 років шукав собі дружину, тому що йому всі не такі. Там немає на що дівчатам тим розраховувати
.
А Анжеліні Джолі мій чоловік не треба)
. А Анжеліні Джолі мій чоловік не треба)