ПриснитсяЖЕ• 29 марта в 21:01
Куди зникло мило Safeguard?
Дівчатка, скажіть, можливо хтось знає, куди зникло мило брускове/кускове тверде Safeguard? Дуже звикла до нього, зручно мені. У жодному магазині немає. Чи з´явиться в продажу, можливо щось чули?
НичеНипанимаю• 29 марта в 21:03
Тоскующая• 29 марта в 21:36
Ответ дляНичеНипанимаю
Не скажите. Я ради интереса зашла на АТБ, Сильпо и Мейкап и как-бы нету или заканчивается. Скорее всего автор всё правильно говорит.
Тоскующая• 29 марта в 21:44
Ответ для75В
в атб є на сайті
В моєму місті лише в 7 магазинах є і лише зелений. Певно, знімають з продажу. На мейкап, навіть, немає.
75В• 29 марта в 21:47
Ответ дляТоскующая
ну, коли моє улюблене почало зникати, то я за будь-яку ціну викупила 4 чи 5 років тому камей, ще досі маю пару штук:)
Додекаэдр• 29 марта в 22:07
Ответ для75В
Бізнес мильний
Кусок 2010 року

75В• 29 марта в 22:17
Ответ дляДодекаэдр
Бізнес мильний
Кусок 2010 року

ооо, скажіть, таке класне було:))