короткопамятна• 29 марта в 21:39
КТ легень, що це може означати
Шановні лікарі ,підскажіть що може означати висновок кт легень ’дифузно фіброзно-емфізематозні зміни з кт ознаками хронічного бронхіту з бронхоектазами праворуч ,панлобулярної емфіземи.До пульмонолога тільки через декілька днів..
Кавуся• 29 марта в 21:48
Щось схоже було в описі у мами. То сказали, що це наслідки запалення легенів, залишились типу рубці.
Vlada-Maria• 29 марта в 23:25
Ответ дляКавуся
емфізема - це не рубці і точно не наслідки запалення легенів