На циголках• 29 марта в 23:02
Мене зробили винуватою. Ваш погляд на ситуацію
Півроку тривали непонятки з колегою: фліртував, тримались за ручки, колеги нас вже освятили парою, але це все не виходило за межі роботи.
Я втомилась чекати конкретики і просто забила на нього: стала набагато рідше підходити і розмовляти.
Вчора говорили, сказала прямо, що втомилась чекати ініціативи і чогось серйозного від нього.якщо коротко, то почула звинувачення в тому, що я занадто непередбачувана, невдало жартую і пригадав кожне моє слово. Я сказала йому, що чудово до нього ставлюсь, але це він зробив вибір на користь того, щоб ніяк не діяти в мій бік. Сказав ʼось це все сприймай як мій крок до тебе назустрічʼ.
І - вихідні, він як завжди не пише, в понеділок все почнеться по колу: безкінечні підкати , компліменти і розмови.
Втомилась, хоч звільняйся. Але ж я не піду - почуття до нього є.
Неодружений.
Свисток ля-минор• 30 марта в 08:11
Мужик флиртует просто с вами, а вы уже фату выбрали… Не отвечайте ему на этот бред в сообщениях. Может, они всем отделом ржут.