Маю рацію• 30 марта 2025
Як перевиховати пополамщика?
Були в когось такі моменти у стосунках, що допомогло, ситуація, момент чи щось сказано
Пирожкиня• 30 марта 2025
Ответ дляМаю рацію
Але при цьому хоче бачити доглянуту жінку поряд
А що по побуту?
Жінці зазвичай не вигідно 50/50
А як ваш ще не хоче красу оплачувати, але хоче щоб ви все робили, просто оплачували самі - то взагалі
Жінці зазвичай не вигідно 50/50
Напланетянка• 30 марта 2025
Ответ дляМаю рацію
Ми зараз не про це, я норм заробляю
Вот он вам и не нужен , автор это не мужчина для семьи, а к старости он еще хуже будет, оставьте его Вы достойны лучшего
Напланетянка• 30 марта 2025
Ответ дляМаю рацію
Треба щоб я витрачала на нього, коли я трачу на себе, свої ж фінанси
Поц какой
Мальчун-задирун• 30 марта 2025
Ответ дляМаю рацію
Так, але тепер, я забагато витрачаю виявляється
Мужчина посаженный на голову вряд ли поменяется. Вы, конечно, можете сейчас сказать, что для вас важно, чтобы он брал финансовую ответственность за вас, пополам вам не подходит. В браке общий бюджет нормальная практика (не забываем про золотой парашют у женщины (10-20%от зп), так как она более уязвима в фин.плане, чем мужчина), но до брака мужчина обязан покрывать базовые потребности своей женщины, иначе нет смысла рассматривать его как мужа. Если вдруг забеременеете, вы не будете чувствовать себя достаточно защищенной с таким избранником. Если на вашу четко аргументированную позицию, он будет дальше настаивать на своем, значит пора искать другого мужчину или дальше жить с этим пополам. Что для вас лучше, решать только вам.
Новорічна пальма• 30 марта 2025
Ответ дляМаю рацію
Ми зараз не про це, я норм заробляю
зачем вам тогда вообще мужчина?
ДлинноНожка• 30 марта 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Якби ж то все. «Жіночі обовʼязки» ніхто не ділить
Как раз десять, если реально всё пополам
ОливьЕЖечка• 30 марта 2025
Ответ дляДлинноНожка
Це рідкість
Ду да ду да ду• 30 марта 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Доки сам не захоче, він не зміниться. На мій погляд, це категорія чоловіків у яких чоловіча сутність ослаблена. Вони такі собі дружки з дитячого садка, коли ’ділимо все по-чесному, це тобі, це мені’.
А миття туалету, теж по чесному?
Смайлик• 30 марта 2025
Ответ дляМаю рацію
Коли мені було сказано, що я витрачаю багато, і він не може ділити все навпіл
Ну так може ви транжира реально?
Тут треба розібратися, скільки ви разом, які взагалі у вас стосунки. Живете разом? Зустрічаєтесь? І на що витрачається, коли він так сказав?
У мене наприклад є хороша знайома. Чоловік за свої будує будинок, купає їй авто, дає кошти на продукти. Але їй хочеться більше. То він і каже, на більше зі своїх. От хоче вона собі речі купити на 10 тис, потім в салон сходити на 12 ( уколи), а потім ще в кіно і дитині щось. Він же не раб, все це оплачувати.
Просто цікаво ви як вважаєте, ваші кошти то ваші повинні бути. А його - для всіх?
Ду да ду да ду• 30 марта 2025
Ответ дляverschwommenheit
Сразу при знакомстве целую везде женщин
Ніщеброд
Більше немає чого запропонувати?
Чучело-Мяучело• 30 марта 2025
Ответ дляДу да ду да ду
А миття туалету, теж по чесному?
У меня моет туалет всегда муж при общем бюджете.
Маю рацію
• 30 марта 2025
Ответ дляДу да ду да ду
А миття туалету, теж по чесному?
Ні,звичайно
Маю рацію
• 30 марта 2025
Ответ дляСмайлик
Ну так може ви транжира реально?
Нєє, у нас все набагато простіше
Ніхто нічого не будує, по салонах я не хожу
Люблю порядок• 30 марта 2025
Ответ дляКак нефиг делать
И получить вместо пополамщика альфонса?) Отличный план)
Если ты уже богатая - деньги не главное в поиске партнёра. Да и богатые к богатым скорее потянутся, не обязательно альфонсы. Если не будешь в свои 50 лет мальчика 25-летнего модельной внешности искать, конечно.
Маю рацію
• 30 марта 2025
Ответ дляr25-1
вы пишите какой то бред.
Траты пополам, остальные деньги соответственно у вас в кармане и вы тратите на что хотите. У него так же.
Поэтому что то вы не дописываете
Тут починається, а навіщо це тобі, манікюр і так норм, і тд
Зайченя• 30 марта 2025
Ответ дляОливьЕЖечка
Чому ніхто? Багато в хто особливо в Європі, але наші жінки ділячи жіночі обов´язки чоловічі не хочуть бо не поважають
Зайченя• 30 марта 2025
Ответ дляВЫВсеВрете
Это все от бедности.
Если доход мужчины хороший доход, он не будет делить пополам каждую копейку
А если у женщины хороший доход, для нее деление будет несущественным
Это все от того, что текущие расходы на жизнь составляют огромный кусок дохода и бьют по финансам
Так, щось в цьому є, якщо відкинути категорію жінок все мені, то якщо у людини гарний дохід, то їй без різниці лишні пару тисяч витратити на продукти чи коммуналку чи що там ділити треба
Хочу в БАНю• 31 марта 2025
Ответ дляМаю рацію
Ми зараз не про це, я норм заробляю
То навіщо вам такий непотріб? Реально хочете витрачати власне життя на таке замість насолоджуватися ним?