Мир Мир Мир!• 30 марта в 10:24

Ви дотримуєтесь постів або періодичних відмов від груп продуктів?

Наприклад, відмова від мяса, алкоголю, цукру
Конотопська відьма• 30 марта в 10:25
Деяким людям це шкідливо, особливо із певним видом специфічних захворювань. Онкохворим, або тим, у кого на стадії прогресу, хіміотерапія їх доб´є просто.
Ух яка ж Я• 30 марта в 10:26
Нет. Всегда ем то, что хочется и сколько хочется. Иногда просто само по себе перестает хотеться, допустим, шоколада, тогда просто перестаю его есть, не придавая этому значения, потом в какой-то момент желание возникает и ем дальше.
Медсестричка• 30 марта в 10:26
Цукру в чистому вигляді не вживаю 20 років, наприклад.вживаю кормсні продукти, стараюсь. Постів ніколи не дотримувалась
Морковна• 30 марта в 10:26
Ні
Кашка-маняшка• 30 марта в 10:26
Жизнь сильно скоротечна, чтобы отказывать сете в чем то.
Анти-анонім• 30 марта в 10:26
Робила декілька разів з релігійних міркувань чи по медичних причинах. А просто само по собі ні, не цікаво.
Редиска Я• 30 марта в 10:27
Нет. Просто стараюсь питаться сбалансировано и не переедаю.
Мудробаба• 30 марта в 10:29
Ні,харчуюся якісно, більш менш.Алкоголь не пʼю,тому без проблем.
Кіна не буде• 30 марта в 10:33
Я просто їм, те що хочеться. Інколи можу тижнями м´яса не купувати - натомість їсти овочеві страви, або рис з морепродуктами, або якусь рибку. Солодощі так само, то їм то в мене й немає жодної цукерки в хаті, а я й не хочу. Або як захочется раптово - то можу щось спекти, кекси або солодючу запіканку. Інколи маю непереборне бажання на продукти, які по суті не люблю - горіхи, морська капуста, бобові страви.
Я не є прихильником усіляких заборон та обмежень для себе - думаю, організм сам знає, що йому потрібно на кожен час, треба лише прислухатися та не відмовляти, він поганого не порадить і зайвого не попросить. Ну звісно якщо немає РПП, але то вже інша тема - теж колись мала звичку заспокоювати себе цукерками, але то можна змінити
Сонячний день• 30 марта в 10:35
Нет.
Пост , это о духовном. А не диета.
Диета , если чувак соблюдает могли и духовность. Тогда вкл диету. Чтоб от мяса той же тестостерон не бил в голову ни в нижнюю ни вверхнюю.
Все питаю зарання• 30 марта в 10:35
Нет
Научительница• 30 марта в 10:39
Дуже давно харчуюсь за переносимістю, - виключені більшість свіжих овочів і фруктів та деякі взагалі ( наприклад баклажан і цільний лісовий горіх)