Слухи-руки не распускаю• 30 марта 2025

Чоловік військовий, зараз переходить на графік 2 місяці працює

10 днів відпочинок.
Раніше завжди брала відпустку коли він приїзжав.
А зараз мене ніхто кожні 2 місяці відпускати не буде.
Він злиться,псіхує,каже що в мене погана робота.
Робота в мене хороша,я вже була в відпустці в листопаді,потім в січні, і от знову йду в квітні,ні одна фірма мене відпускати так не буде.
Чоловік псіхує,оре шукай кращу роботу.
А я не знаю як йому вже донести
автор Слухи-руки не распускаю • 30 марта 2025
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
У подруги муж до войны был просто ласковый котик. Мурчал и ластился. Сейчас любое слово против его мнения может вызвать реальный припадок ярости. Она что-то сказала не так и он разрубил стол топором… Тоже был на нуле, но уже год чуть дальше, и в отпуск раз в 2-3 месяца приезжает, т.е. не самая плохая часть.
Она как сапер на разминировании - аккуратно говорит, больше слушает. Короче, там нужен и психолог, и психиатр, но это такая ярость, что можно и не уцелеть…
Ну в мого слава богу такого не має, але любить щоб все було по його
Швабристка• 30 марта 2025
Ответ дляаромат Жука
Полная ерунда.
С ума сходят неподготовленные слабые психически люди, которых случайно отмобилизовали. Так было и с Афганистаном.
Профессиональные военные, которые изначально имеют психотип воина, сознательно избрали этот путь и он им подходит, с ума не сходят. Я вообще изменений в поведении не вижу ни кума, ни мужа сестры.
Ути божечки.
Где вы видели проф военных на 0?
Проф военные или при посада в штаьах либо на пенсии .
Ответ дляЗабрала і не сказала
А мій в ІТ, і що? Але відпусток у нього було аж цілих дві по 10 днів за три роки.
Мого раніше не відпускали,я сама приїздила коли була можливість на пару годин.
А зараз ось почали,я цьому рада,але як розрулить з роботою не знаю
І я казала не про вашого чоловіка,а відповідала на питання,аро військових
Десь так, але...• 30 марта 2025
Ответ дляКукусик
Разводитесь
Зі своєю булочкою розлучилися?
Ответ дляЗабрала і не сказала
Знаєте, мій чоловік у відпустці не знає за що хапатися, бігає цілий день - податкова, банк, ЦНАП, гаражний кооператив, собі купити щось необхідне, зустрітися з кимось…. А ще тривоги, коли всі ці установи закриваються на годину-дві. Вдома щось зробити… не уявляю, щоб людина доросла потребувала цілодобової няньки. Ну і дитина є, якій з татом треба час провести
Тільки і чую,що військові займаються документами у відпустці?
Вони щось купують?
Оформлюють?
Бо мій нічого такого не робить
Ответ дляОябунчик
Он хочет, чтобы вы ушли с работы и жили без денег?
Він вважає що так як він військовий,йому всі винні і робота повинна йти на зустрфч
аромат Жука• 30 марта 2025
Ответ дляШвабристка
Ути божечки.
Где вы видели проф военных на 0?
В авиации бусифицированные служат? Сколько уже похоронили пилотов и авиамехаников?
Женщины, что вы несете?
Єдина Країна• 30 марта 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Це все добре,що вам ідуть на зустріч
Як і мені зараз.
Але треба ж ща щось дити,як звільнять
Будь-які поради на форумі будуть проходити через власний досвід людини, що радить.
Щоб вам було легше прийняти власне рішення, випишіть на листок можливі варіанти подій: працювати, нічого не змінюючи - відповідно, причину такого рішення пояснити чоловіку; пробувати брати відпустку так часто і ’предположить’ наслідки; звільнитися і жити на зарплату чоловіка - чи вистачить вам, чи впевнені ви в ньому, чи зможете ви легко знайти нову роботу; обдумайте можливість піти на фріланс.
Таких варіантів може бути ще дуже багато, вам треба самостійно структурувати думки і оцінити можливості в голові.
Хай як там буде, бажаю вам вибрати найкращий варіант і найлегше вирішення вашої ситуації ❤️
Кастрюлька• 30 марта 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Он точно не подросток ?
Кудесница_с_пургеном• 30 марта 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ну да. Хирурги должны отменять операции, потому что к ассистирующей медсестре муж приехал. А пожарная часть может и без диспетчера 10 дней побыть. Потому что пан домой изволили приехать
Забрала і не сказала• 30 марта 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Вони щось купують?
Оформлюють?
Бо мій нічого такого не робить
Чому купують? Карточку банківську нову зробити, на пенсію документи подав, у нього вона раніше, ніж в 60 років ( служити продовжує, хоч офіційно пенсіонер), дані про зарплату за останні роки подати, виявилося треба довідка про прописку з ЦНАП, бо на пластиковій картці-паспорті такої інформації нема. Куди не прийди, якщо тривога, чекай під дверима годину-дві. В гаражному кооперативі якісь зміни по землі зараз, треба власність оформити, хоча гараж цей вже 20 років наш . І так далі. І Дія чудовий додаток, але інформація з неї не є достатньою в таких установах. Принеси папірець і все
Оябунчик• 30 марта 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Не все в мире так, как ему хочется. Хотя, на работе можете к выходным добавить пару дней больничного и приехать к нему
Папина дочка• 30 марта 2025
Автор, може, зможете переконати його, щоб він пройшов курс крапельниць за ці 10 днів? Або іглоуколювання? Потрібно щось для здоров´я і зниження напруження. Якщо була легка контузія в минулому, тим більше щось потрібно.
На роботі, можливо, у Вас вийшло б домовитись про скорочений графік з подальшим відпрацюванням? Наприклад, 4 або 6 год.
Папина дочка• 30 марта 2025
Ответ дляаромат Жука
Полная ерунда.
Не правда. У профессиональных военных тоже бывают кризисы и ПТСР им тоже ставят.
Меломанка Маланка• 30 марта 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Відразу кажу 2 місяці працює на 0,психіка не дуже
Так военные служат, а не работают. Ему на 10 дней отпуск дают или просто переводят на 10дней в тыл?
Меломанка Маланка• 30 марта 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Он живет в мире розовых пони?
Просто звязда• 30 марта 2025
Ответ дляаромат Жука
Вы так легко прощаетесь с близкими и любимыми людьми?
Плюс кто-то и уклонистов любит, а у автора всё-таки мужчина.
Мужчина не орет на женщину и входит в ее положение. ’Уклонисты’ ,как вы говорите, работают на благо своей семьи.
Хотя у вас нет своего мужчины я и вас абы ляпнуть.
Воленс-неволенс• 30 марта 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
От я про це і кажу
Боже. ну з тих 10 днів як мінімум 3-4 дні вихідні. Візьміть ще лікарняний на 3 дні. Мало? Я розумію як люди на заводі на процесі, на конвеєрі. Ну прям край. Ви на заводі працюєте в цеху?
Нога на ногу• 30 марта 2025
Ответ дляЄдина Країна
Я не знаю, яка робота може бути важливіша за кохану людину, яка невідома скільки ще буде жива і невідомо скільки вам разом відміряно. Своїх я на роботі попередила, що як тільки чоловік дає команду, мене нема. Хочете звільняйте, хочете ні, якщо чоловік каже, що він може зустрітись значить я йду до нього.
То автору потрібно звільнитися і бути завжди готовою підтримати чоловіка. І це повинен був запропонувати чоловік, якщо так любить і скучає. А так він просто автору ускладнює життя - вимагає зробити те, що неможливо. Хіба що знайти роботу онлайн, але чи дозволяє її професія?
Воленс-неволенс• 30 марта 2025
Ответ дляПапина дочка
Точно, курс масажу пройти, чи якісь фізпроцедури. Басейн можливо.
Папина дочка• 30 марта 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Або іпотерапія чи каністерапія. Хоча б пару сеансів. Це не вирішує проблему глобально, звісно, але може, хоча б трохи полегшити стан.
Місячне Сяйво• 30 марта 2025
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Він апелює тим що йому робити самому вдома в 4 стінах
О мне это знакомо, как приезжает в отпуск весь мир должен вращаться вокруг него
Всміхайлик• 30 марта 2025
Ви ж не перший день в армії)
Там все міняється постійно. Зараз у вашого такий графік, потім знову все перехерачать по командуванню, і буде інший графік.
Вирішуйте по мірі настання проблеми.
З роботи вас ще не просять.
А він не їздить постійно в такому режимі.

Проміж крапельками так і бігають.

Зараз не ображайте чоловіка. Візьміть за свій рахунок на роботі тиждень або 3 дні з вихідними.
А там видно буде.

З нашими перемінними не варто планувати так сильно наперед.
Просто звязда• 30 марта 2025
Ответ дляаромат Жука
Чаревна, это опять вы, что ли? По анонимам сходится.
Ну не переживайте вы, может, и на вас какой уклонист позарится
Ответ дляЄдина Країна
Дякую
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Він вважає,що без мене нічого такого не станеться)
Ответ дляПапина дочка
На заразтя домовилась на відпустку за свій рахунок,але на мене вже косо дивляться,і я їх розуміб.
Пообіцяла бути на зв´язку,і в випадку колапса,швидко приїхати
Ответ дляМеломанка Маланка
Офіційної відпустки не має.
Переводять в тил
Ответ дляМеломанка Маланка
Он живет в мире розовых пони?
Не повірите,але дуже багато військових так вважає
Ответ дляНога на ногу
Професія на жаль не дозволяє