МояХатаЗкраю• 30 марта в 11:28
Які найкрасивіші місця Ви бачили коли подорожували?
Хочеться почути, які кого країни на конкретні місця вразили…
Гірчинка• 30 марта в 11:35
Кіпр, грецька частина, Протарас, такої гарної прозорої води не бачила ніде. Обʼїхала всю Європу, Іспанія, Італія, Словенія, інші країни та озера, так, чудові. Але на Кіпрі казкова вода для дайвінгу та й так купатися. Прозора, 10-15 метрів глибини, і прозора, а черепахи. Просто казка. Ех, були часи колись… згадую, як магію.
ПушАпница• 30 марта в 11:35
Для меня нет ничего красивее природы и тропиков, поэтому побережье океана с пальмами мне самое красивое, я была в доминикане и тайланде - и то и то лучшее
Пожарник• 30 марта в 11:36
Ронда Іспанія, Етрета та Мон-Сен-Мішель Франція, Малий Маттергорн - найвища гора в Швейцарії, до якої можна дістатися підйомником, острови Пхі-пхі у Таїланді, узбережжя Хорватії та Чорногорії
МояХатаЗкраю
• 30 марта в 11:36
Ответ дляГірчинка
А підкажіть якщо я не вмію плавати мені там підійде?
Гага Газу• 30 марта в 11:37
Ответ дляГірчинка
А акул нема на кіпрі?
Петриківна• 30 марта в 11:38
Гірчинка• 30 марта в 11:39
Ответ дляМояХатаЗкраю
Так, Протарас пляж Fig Tree Bay, не глибоко, ідеальне місце, вхід пологий, пісок, є багато фото в інтернеті; поруч Айя-Напа, популярний Ніссі Біч, також неглибоко. До речі, район Протарас багато є куточків, де неглибоко, влітку вода +26-27 градусів, ліг біля берега та лежи, насолоджуйтеся.
Гірчинка• 30 марта в 11:41
Ответ дляГага Газу
А акул нема на кіпрі?
Жодного разу не бачила і не чула. Вода там дуже тепла, мабуть, оминають. Шукайте в інтернеті. Вода +26-27 біля берега. Але все можливо. Ось в Іспанії, наприклад, це більш поширене явище, особливо, біля Гібралтару. Акул навіть туристи на відео знімають, плавати далеко страшно. Хоча особисто я не бачила, бачила відео.
Гірчинка• 30 марта в 11:41
Ответ дляЗвожу з розуму
Озеро Блед Словенія
Маска на тенерифе
Амстердам ван лав
Маска на тенерифе
Амстердам ван лав
За що любите Амстердам? Ви там були як турист чи жили якийсь час?
МояХатаЗкраю
• 30 марта в 11:41
Ответ дляГірчинка
Дякую, зацікавилася цим місцем)
МояХатаЗкраю
• 30 марта в 11:42
Ответ дляПетриківна
Меня ещё впечатлили Лазурный берег. Это вид на Ниццу, с крепости, в деревеньке Эз и Монако.
Красиво)
Эта_Шикарна)• 30 марта в 11:43
Мальдивы, я интроверт и для меня такой отдых кайф. Была 3 раза и опять хочу
Петриківна• 30 марта в 11:43
Ответ дляМояХатаЗкраю
Красиво)
Да, но пляж там советую или на территории Италии, в районе Генуи или уже в Каннах. В Ницце пляж из огромных булыжников, я выбралась с помощью каната.
МояХатаЗкраю
• 30 марта в 11:45
Ответ дляЭта_Шикарна)
Да это мечта, пока финансово не доступна)
Гага Газу• 30 марта в 11:47
Ответ дляЭта_Шикарна)
Одна отдыхаете там?
Эта_Шикарна)• 30 марта в 11:52
Ответ дляГага Газу
Одна отдыхаете там?
Можно сказать да, сейчас хочу поехать с мужем, он там не был))
Джем Шакіри• 30 марта в 11:52
Монако, Хорватія острови. Греція з Іонічним морем, не Егейським. Майорка
Семенівни сусідка• 30 марта в 11:53
Ісландія льодовики, гейзери, водоспади. Як інша планета. Але клімат так собі щоб жити
Петриківна• 30 марта в 11:57
Мне ещё понравилась Гран Канария, там есть песчаные дюны, прямо на берегу океана, дул ветер, волны, ощущение какое нереальное.
Петриківна• 30 марта в 12:00
Ответ дляКарма хамелеона
Альпы, Кипр,Флоренция
Меня во Флоренции галерея Уфицы больше всего впечатлила, когда заходишь в зал и видишь Рождение Венеры Ботичелли.