МояХатаЗкраю• 30 марта в 11:28
Які найкрасивіші місця Ви бачили коли подорожували?
Хочеться почути, які кого країни на конкретні місця вразили…
Звожу з розуму• 30 марта в 12:49
Ответ дляГірчинка
За що любите Амстердам? Ви там були як турист чи жили якийсь час?
Турист
5ть разів
Подобається все - від архітектури до духу свободи :)
5ть разів
Вельми шановна• 30 марта в 21:17
Ответ дляГірчинка
Кіпр, грецька частина, Протарас, такої гарної прозорої води не бачила ніде. Обʼїхала всю Європу, Іспанія, Італія, Словенія, інші країни та озера, так, чудові. Але на Кіпрі казкова вода для дайвінгу та й так купатися. Прозора, 10-15 метрів глибини, і прозора, а черепахи. Просто казка. Ех, були часи колись… згадую, як магію.
Где посоветуете остановиться? В Протарасе? Хотим Кипр в этом году летом. Где самые живописные пляжи?
ротцвеники• 31 марта в 00:03
Ответ дляПетриківна
Мне ещё понравилась Гран Канария, там есть песчаные дюны, прямо на берегу океана, дул ветер, волны, ощущение какое нереальное.
Я зараз тут - чудово! Краса неймовірна
Гірчинка• 31 марта в 00:05
Ответ дляВельми шановна
Особисто я обираю апартаменти. Я люблю, щоб ніхто не заважав та готувати в своєму режимі. Тобто особисто мені готель та все включено не потрібно. На узбережжі є як готелі, більшість скромні, є і 5 зірок, але там в ціни одразу вгору, є і апартаменти на будь-який смак. Щоб прицінитися, то букінг або аірбнб. Якщо апартаменти, то в Протарасі є Lidl (це з крупної мережі), купа різних магазинчиків та кафе на будь-який смак, в сусідньому містечку є Metro. Ходять без проблем як автобуси, так і таксі, тому голодному лишитися важко:-) Я обожнюю місцевість Fig Tree Bay. А також весь Протарас, від Каппариса (це містечко прилегле до нього до Блакитної Лагуни, вона, можна так сказати, фінал Протараса і початок Айя-Напи). Обирайте, що вам до душі та по кишені. Пляжі там всі мені до вподоби. Один якийсь важко радити. Роздивіться, можливо, фото ще. В сезон, наприклад, на Fig Tree Bay купа людей, але там дійсно гарно, а ось пляж Polyxenia та Pernera (вони поруч) красиві та не такі людні. Хоча в сезон там купа людей. Бо там гарна вода, справді гарна. Дуже гарний пляж Konnos Bay, але там він трохи віддалений. Вибачте, що багато тексту. Це дійсно класне місце, хто любить теплу прозору воду.
Вельми шановна• 31 марта в 00:21
Ответ дляГірчинка
Я більше питала яке саме містечко обрати, а не готель чи апарти :) На слуху Ларнака, Айя-Напа, Пафос, Лімасол, Протарас...
Олл інклюзів не розглядаєм взагалі, будемо брати авто і дивитися пляжі, містечка, просто цікаво які самі пляжі вас настільки вразили, що ви вважаєте найкращім місцем у всій Європі.
Дякую за відповідь, розглянемо Протарас :)
Гірчинка• 31 марта в 00:29
Ответ дляВельми шановна
Особисто для мене найзатишніше місце - це Протарас. Гарної вам подорожі. Та обрати свій куточок на Кіпрі.
ротцвеники• 31 марта в 00:30
Ответ дляМояХатаЗкраю
А підкажіть якщо я не вмію плавати мені там підійде?
Так, там дуже мілко
Гірчинка• 31 марта в 00:37
Ответ дляВельми шановна
Точно знаю, що в Європі багато «інстаграмних» куточків. Навіть ті ж іспанські острови, багато хто в захваті. Але особисто для мене все вимірюється чистотою та теплотою води. Саме тут пляжі Протараса неперевершені. Особливо, якщо маска+ласти або взагалі дайвинг. Для початківця достатньо і маски. Дуже гарний підводний світ, тепла вода, навіть є підводні статуї на деяких пляжах. Словом, багато цікавого для тих, хто любить воду.
Петриківна• 31 марта в 07:34
Ответ дляротцвеники
Я зараз тут - чудово! Краса неймовірна
А дюны видели в Маспаломасе? Там можно на верблюдах покататься. Советую посетить зоопарк, с шоу дельфинов, покататься на кораблике в дельфинами из Пуэрто Рико. Ещё мне очень понравился океанариум в Лас Пальмасе, нигде не видела такого огромного.
ротцвеники• 31 марта в 08:46
Ответ дляПетриківна
Сьогодні їду в Маспаломас) Дякую 🌺
Пожарник• 31 марта в 11:39
Ответ дляПетриківна
А в Лоро парку на Тенеріфе ви були?)
Петриківна• 31 марта в 11:44
Ответ дляПожарник
А в Лоро парку на Тенеріфе ви були?)
Ещё нет. Хочу в следующем году, зимой, когда перелёты будут по 20 евро. Сейчас нет билетов вообще. Но на Гран Канарии похожий парк и он мне тоже понравился, горы вокруг, и все так экзотично.
Пожарник• 31 марта в 11:46
Ответ дляПетриківна
Та ні, Лоро більший, там шоу касаток неймовірне
Петриківна• 31 марта в 11:48
Ответ дляПожарник
Шоу дельфинов и орлов, мне тоже очень понравилось.
Петриківна• 31 марта в 12:41
Ответ дляПожарник
Острова все разные, везде есть что-то интересное. На Гран Канарии такой аквариум, что я больше нигде не видела.