Руда ліса• Изменено 30 марта 2025

Хелп! Очень болит голова и ломит тело.

Пришла с ТРЦ там было много людей, приехала домой очень болит голова и морозит, цитрамон от головной боли не помог. Голова болит во лбу так как будто глаза повылазят и шея болит. Походу вирус какой-то подцепила, что пить?
Teonaa• 30 марта 2025
Після трц вірус би ще не проявився
Мігрень?
Носки на подтяжках• 30 марта 2025
Давление померяйте.
автор Руда ліса • 30 марта 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Давление померяйте.
Добре
автор Руда ліса • 30 марта 2025
Ответ дляНоски на подтяжках
Давление померяйте.
115/70 це яке? Бо я не розбираюся
Дикая Роза• 30 марта 2025
Вітаміни С, Д, цинк у достатньому дозуванні, ремантадин або озельтамівір (але його не знайти зараз)
50 г коньяку і спати
ПадаюВреверансах• 30 марта 2025
Випийте міфінамінку. Помагає зняти ці симптоми
Носки на подтяжках• 30 марта 2025
Ответ дляРуда ліса
115/70 це яке? Бо я не розбираюся
Нормальное вполне.
автор Руда ліса • 30 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Пошукаю була в аптечці
Щаслива Я• 30 марта 2025
ну вірус навряд так швидко проявиться, а головний біль напруги може бути запросто. Мені допомагає ібупрофен 400мг
автор Руда ліса • 30 марта 2025
Ответ дляЩаслива Я
Спробую, бо не має мефенамінки.
ol_chi_k• 30 марта 2025
В мене так часто після ТЦ. Велика втрата енергії, закутайтесь, відпочивайте, пийте солодкий час. Потрібен час на відновлення.
Библиотекарь• 30 марта 2025
Ответ дляДикая Роза
50 г коньяку і спати
Який озельтамівір? ви дивна? В автора підтверджений грип? Якраз коньяк + ремантадін, а ще краще озельтамівір і автору точно стане краще....ох і порадники
автор Руда ліса • 30 марта 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Горло не болить, насмока не має, ломить всю і голова болить.
Дикая Роза• 30 марта 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Це ви дивна, зараз епідемія грипу
Библиотекарь• 30 марта 2025
Ответ дляРуда ліса
Температура? Випийте ібупрофен чи щось подібне. Завтра дивіться по симптомах
автор Руда ліса • 30 марта 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Тиск нормальний, температура 36,6. Я в шоці
Библиотекарь• 30 марта 2025
Ответ дляДикая Роза
Це ви дивна, зараз епідемія грипу
Це відомо, озельтамівір пється коли грип підтверджено, це важкий препарат, для інших вірусів він не особливо дієвий
Библиотекарь• 30 марта 2025
Ответ дляДикая Роза
Це ви дивна, зараз епідемія грипу
В автора температура 36,6 а ви відразу озельтамівір
Дикая Роза• 30 марта 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Я вам скрін з інструкції доклала, він приймається для профілактики 🤦‍♀️
Библиотекарь• 30 марта 2025
Ответ дляРуда ліса
Значить не все так погано, зігрійте себе,випийте щось від головного болю
сЛАдКОежКА• 30 марта 2025
Залезьте под душ и натритесь солью, потом смойте