Руда ліса• Изменено 30 марта в 19:10

Хелп! Очень болит голова и ломит тело.

Пришла с ТРЦ там было много людей, приехала домой очень болит голова и морозит, цитрамон от головной боли не помог. Голова болит во лбу так как будто глаза повылазят и шея болит. Походу вирус какой-то подцепила, что пить?
Teonaa• 30 марта в 19:10
Після трц вірус би ще не проявився
Мігрень?
Носки на подтяжках• 30 марта в 19:11
Давление померяйте.
автор Руда ліса • 30 марта в 19:12
Ответ дляНоски на подтяжках
Давление померяйте.
Добре
автор Руда ліса • 30 марта в 19:17
Ответ дляНоски на подтяжках
Давление померяйте.
115/70 це яке? Бо я не розбираюся
Дикая Роза• 30 марта в 19:18
Вітаміни С, Д, цинк у достатньому дозуванні, ремантадин або озельтамівір (але його не знайти зараз)
50 г коньяку і спати
ПадаюВреверансах• 30 марта в 19:20
Випийте міфінамінку. Помагає зняти ці симптоми
Носки на подтяжках• 30 марта в 19:22
Ответ дляРуда ліса
115/70 це яке? Бо я не розбираюся
Нормальное вполне.
автор Руда ліса • 30 марта в 19:23
Ответ дляПадаюВреверансах
Пошукаю була в аптечці
Щаслива Я• 30 марта в 19:45
ну вірус навряд так швидко проявиться, а головний біль напруги може бути запросто. Мені допомагає ібупрофен 400мг
автор Руда ліса • 30 марта в 20:10
Ответ дляЩаслива Я
Спробую, бо не має мефенамінки.
ol_chi_k• 30 марта в 20:17
В мене так часто після ТЦ. Велика втрата енергії, закутайтесь, відпочивайте, пийте солодкий час. Потрібен час на відновлення.
Библиотекарь• 30 марта в 20:25
Ответ дляДикая Роза
50 г коньяку і спати
Який озельтамівір? ви дивна? В автора підтверджений грип? Якраз коньяк + ремантадін, а ще краще озельтамівір і автору точно стане краще....ох і порадники
автор Руда ліса • 30 марта в 20:27
Ответ дляБиблиотекарь
Горло не болить, насмока не має, ломить всю і голова болить.
Дикая Роза• 30 марта в 20:27
Ответ дляБиблиотекарь
Це ви дивна, зараз епідемія грипу
Библиотекарь• 30 марта в 20:28
Ответ дляРуда ліса
Температура? Випийте ібупрофен чи щось подібне. Завтра дивіться по симптомах
автор Руда ліса • 30 марта в 20:28
Ответ дляБиблиотекарь
Тиск нормальний, температура 36,6. Я в шоці
Библиотекарь• 30 марта в 20:29
Ответ дляДикая Роза
Це ви дивна, зараз епідемія грипу
Це відомо, озельтамівір пється коли грип підтверджено, це важкий препарат, для інших вірусів він не особливо дієвий
Библиотекарь• 30 марта в 20:30
Ответ дляДикая Роза
Це ви дивна, зараз епідемія грипу
В автора температура 36,6 а ви відразу озельтамівір
Дикая Роза• 30 марта в 20:31
Ответ дляБиблиотекарь
Я вам скрін з інструкції доклала, він приймається для профілактики 🤦‍♀️
Библиотекарь• 30 марта в 20:31
Ответ дляРуда ліса
Значить не все так погано, зігрійте себе,випийте щось від головного болю
сЛАдКОежКА• 30 марта в 20:54
Залезьте под душ и натритесь солью, потом смойте