Гага Газу• 30 марта в 21:19

Цукати в паски

Які незвичайні цукати додаєте в паски?
Я люблю вишню. Але бачу зараз є величезний вибір. Навіть персики, груша, цукати імбиру, ананасу, кокосу, манго, ківі, помело, папаї тощо.
Які ви незвичайні варіанти використовуєте?
Дюйм оф о4ка• 30 марта в 21:21
Имбирь в паску?🙈
автор Гага Газу • 30 марта в 21:22
Ответ дляДюйм оф о4ка
Имбирь в паску?🙈
Що вас дивує?
Це дуже класне поєднання в випечці
Сегодня я не я• 30 марта в 21:23
Нічого з барвниками не беру, багато з отих цукатів фактично просто солодкі. Тому особливо сенсу немає. Беру пару видів роздинок (темні та світлі, в ідеалі є зеленуваті навіть), екрану (не жовту,а так трохи непрозору) і замочую в ароматному алкоголі. Часом ще журавлину чи вишню. Інжир лише на прикрашання, в тісті він не в тему
Дюйм оф о4ка• 30 марта в 21:23
Ответ дляГага Газу
Що вас дивує?
Це дуже класне поєднання в випечці
Саме те, що написала. Чи вас букви дивують?
к.Буланова• 30 марта в 21:23
Стандартные. Изюм разного сорта вымоченный в коньяке и иногда курага.
автор Гага Газу • 30 марта в 21:24
Ответ дляДюйм оф о4ка
Загугліть. Це ж зараз елементарно.
Дуже вдале поєднання для випічки
автор Гага Газу • 30 марта в 21:25
Ответ дляСегодня я не я
Екрану* - це курагу?
Сегодня я не я• 30 марта в 21:25
Ответ дляГага Газу
Екрану* - це курагу?
Ага
ok1904• 30 марта в 21:25
Цукати не люблю, додаю фініки без кісточки
КрестьянинДиор• 30 марта в 21:26
А я сама роблю цукати з апельсинових шкірок. Вони дуже ароматні і смачні в пасхальній випічці.
автор Гага Газу • 30 марта в 21:27
Ответ дляok1904
Вимочуєте? Якщо так, то як саме?
ВундерКИНГ• 30 марта в 21:31
В паску нічого не даю.
Цукати даю в штолен
к.Буланова• 30 марта в 21:36
Я уже хочу фоточки пасок))
Губки-уточкой• 30 марта в 21:44
Ответ дляДюйм оф о4ка
Имбирь в паску?🙈
Звучит странно, но это очень вкусно. И кардамон еще попробуйте добавить, запах у теста будет бомбезный
автор Гага Газу • 30 марта в 21:45
Ответ дляГубки-уточкой
Ооо! Ви теж в темі 😍
Несемо світло разом• 30 марта в 22:00
Паска это про традиции все-таки. Поэтому без извращений и вы..бонов, так, как бабушка пекла. Никто не отрицает, что стопицот цукатов в коньяке, а сверху шоколад это вкусная выпечка, но это не про паску. И вот эти клумбы из мастичных роз и заячьи уши, это простите... 🤦🏼‍♀️
Патріотка з дивану• 30 марта в 22:15
Клюкву сушёную кладу
Бодіпозітівна• 30 марта в 22:28
изюм. все остальное, то все, что угодно, но не паска.
ok1904• 31 марта в 05:43
Ответ дляГага Газу
Вимочуєте? Якщо так, то як саме?
Їх не треба сильно вимочувати, вийняти кісточку, промити..вони стають в випічці як густе повидло. Я вже в готове тісто перед тим,як розкладати в форму просто кладу пару шматочків (люблю великі шматки фініка)
ok1904• 31 марта в 05:44
Ответ дляГубки-уточкой
Кардамон, так.