Люблю ХОЛОСТЯКА• Изменено 30 марта 2025
мами з маленькими (і не дуже) дітьми у Києві з доходом до 20 тис
що могло б полегшити Ваше життя, крім грошей і власного житла, звісно?
Будьте так ласкаві• 30 марта 2025
Ответ дляМастер Пис
Полегшело б мені життя, шоб этот самый деть уже вырос и пошел своей дорогой, но мне ждать еще лет 4-6+-
Мда, зато все тут орут, что ребенок это счастье...но по факту такое счастье - что непонятно куда его отправить, чтоб глаза не видели
Будьте так ласкаві• 30 марта 2025
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Не много , но на 20 и на 30 тысяч- совсем разная жизнь, еще и от города зависит
И 20 и 30 тыс это пыль. 70 тыс для одного без ребенка это не много...а тут 20 с ребенком. Я даже не представляю
Кидстаффовка• 30 марта 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Якби дочка, а не невістка),то так. Я знаю,як важко без допомоги
Няню пусть наймут
Ковбой Хагис• 30 марта 2025
Ответ дляКидстаффовка
Няню пусть наймут
Я против нянь. Работаю в дошкольной сфере, слишком много знаю ,чтобьі допустить к маленькому человечку чужого.
Цикавенная• 30 марта 2025
Ответ дляБудьте так ласкаві
Счастье... но есть одно но...
Это счастье должно быть с конским здоровьем, умное, самомотивированное, самоорганизованное, самообучаемое, красивое с афигенной коммуникабельностью и желательно не обделенное талантами.
У нас в большой родне есть одно такое счастье. Ей уже 47 лет а она самый обожаемый ребенок и родственник до сих пор. Все хотят быть причастной к ее успешной жизни. Все детство остальные дети слушали про ’наша Маша’)) Маша кстати выросла доброй не гадкой и не подлой. Реально умная красивая и талантливая и человек хороший. Но жить рядом с такой Машей в детстве еще то ’счастье’))
Родить вторую такую Машу пока ни у кого кроме нее не получилось. Дочка ее копия. Все обзавидовались по второму кругу))
Міні-бікіні• 30 марта 2025
Ответ дляРубаю олівлє
Ви хотіли дитину? Я просто реально чую повсюди про ’щасливе материнство’ і лише тут під анонімами жінки чесно кажуть, як було б круто не мати цих самих дітей. Як це дорого і як вони вже стомилися...
Я не осуджую. Моя мама любила бути мамою, коли мені було років до 5. А потім коли було 23 і я почала гарно заробляти. А так в цілому вона із жінок, для яких дитина була тягарем все життя. Бо самій - круто. Особлива, коли вродлива, заміжня і маєш гроші. І про це можна говорити чесно
Ви не рощумієте.
Наведу аналогію
Вам подобається ваша робота?
Якщо так - чи бувають у вас моменти, які ви б хотіли змінити, або які вас інколи не влаштовують на роботі?
Чи хотіли б ви більшого доходу?
Якщо так - на що б ви його витратили? Тобто на це вам зараз не вистачає?
Ви колись жалілась на нюанси по роботі колегам,чоловіку, або ще десь?
Наведу аналогію
Вам подобається ваша робота?
Чи хотіли б ви більшого доходу?
Обижулька• 30 марта 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Ну що там тій дитині треба,якщо здорова, це ж не підліток. ПС- в мене зараз обидві вікові категорії вдома- небо і земля по витратам
Я б не сказала, що дитині мало треба…
Взяти одяг, взуття. В нас більшість віддають знайомі. А якщо б купували ,то дуже дорого зараз все.. І дитина швидко росте.
А садочок ? В нас він далеко від дому(державний) . Порахували, якщо їздити без пропусків щодня, то близько 6 тис грн на бензин йде.
А приватні по 13-15 тис біля нас. До логопеда почали ходити-4 тис в місяць. Думаємо поки відкласти це , так як взагалі не тягнемо зараз всі витрати…
Діти це дорого. І мабуть правда, чим старша-тим більше грошей треба 🙈
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 30 марта 2025
Ответ дляОбижулька
Я б не сказала, що дитині мало треба…
Ви в Києві?
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 30 марта 2025
Ответ дляКовбой Хагис
а що такого потрібно підлітку, що збільшує витрати на його утримання? якщо не брати до уваги забаганки з телефонами та одягом?
Обижулька• 31 марта 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Ви в Києві?
Так. Точніше зараз в області живемо. Возимо в садочок в Київ
Кидстаффовка• 31 марта 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Тогда сами. Но не вешать на родственников,,которые абсолютно не горят желанием быть бесплатной нянькой
Кидстаффовка• 31 марта 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Дет сад у нас в городе или гос на 4 часа в день или частный -это 12+ в месяц, если мама решит работать . Обувь , которая максимум на 2 сезона. Одежда, еда - это точно не 2-3т