Дайте згадаю• 28 марта в 10:57

Віддати тимчасово дитину бабусі в інше місто

Дівчата, яка ваша думка. Чи припустимо для вас віддати дитину 10 місяців бабусі 65 років, яка живе у іншому місті за 500 км дальності на рік, якщо треба вимушено вийти на роботу, бо є ще 2 неповноітніх дітей та не вистачає зарплатні чоловіка, а з нянями нормальними не склалося
Результат:
вже голосів: 576
404 (70.14%) Ні. це дуже травмує дитину
126 (21.88%) Так, якщо немає іншого виходу
46 (7.99%) Свій варіант у коментарі
Хвильоватиша• 28 марта в 10:58
Наскільки не вистачає зарплатні? Якщо вся родина голодає, тоді так.
Кнопус• 28 марта в 10:58
я в шоке
Забула що?• 28 марта в 10:58
вы вообще люди?
Кнопус• 28 марта в 10:58
ну я просто в ахере
Пік Антна• 28 марта в 10:59
Ситий голодного не зрозуміє. Важко судити, коли ми не в вашій шкурі. Якщо інакше ніяк - допустимо.
Зліпок ступні• 28 марта в 10:59
Я кормила
А мама моя работала. Она никогда бы на такое не пошла. Хотя была моложе, то есть по здоровью было бы легче.
Забула що?• 28 марта в 10:59
не, ну зато от мобизизации отсрочечка есть у мужичонки
Гжегож Бженчишчикевич• 28 марта в 10:59
Отдайте в детский дом, малышей часто берут, есть много хороших семей
Кнопус• 28 марта в 10:59
а чого бабусі,в неї пенсія велика чи як? Чого одразу не в дитячий будинок, там і харчі і одяг.
автор Дайте згадаю • 28 марта в 10:59
Ответ дляЗабула що?
вы вообще люди?
Ситуація не моя, а дуже близької до мене людини, яка народила у 40 років, та не планувала вагітність
ПлюшкамиБалуюсь• 28 марта в 11:00
Ні. Дитина мала, бабусі вже багато років. Їй здоров´я не вистачить на 10місячну дитину.
Забула що?• 28 марта в 11:00
Ответ дляДайте згадаю
ой, да. Двое детей есть. Война, мобилизация. Надо мужичка своего спасать. От не надо звездеть про не планувала
автор Дайте згадаю • 28 марта в 11:00
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Бабуся проживає з сином та його дружиною та дітьми
Тётушка Лошадь• 28 марта в 11:01
у меня был вынужденный отъезд на полтора месяца, дочке было 1,3 года, вернулась, а она ко мне не идет и показывает при слово ’мама’ на телефон, неделю ко мне привыкала, так больно было
Забула що?• 28 марта в 11:01
Ответ дляДайте згадаю
и они обязаны заботиться о чужом ребенке?
автор Дайте згадаю • 28 марта в 11:01
Ответ дляЗабула що?
Я вірю їй, бо вона точно не планувала
Кнопус• 28 марта в 11:01
Ответ дляДайте згадаю
в 40 рочків вже пора мізки мати, а не думати тим що нижче пупа
Гжегож Бженчишчикевич• 28 марта в 11:01
Ответ дляДайте згадаю
Случайно третьего родила, до родов и не знала о беременности, чтоб аборт сделать - вот же ж бедося
ПлюшкамиБалуюсь• 28 марта в 11:01
Ответ дляДайте згадаю
Так дитину не бабусі віддають, а невістці капець... я б на місті тієї невістки на таке не погодилась.
Сама купляю квіти• 28 марта в 11:01
Ну що сказати, бідна дитина, жінка лохушка, врятувала яйценосця
Забула що?• 28 марта в 11:01
Ответ дляДайте згадаю
Я вірю їй, бо вона точно не планувала
мы тоже верим, да. Як воно там: пизд...ти не мішки тягать. На словах Іван Багряний, а на ділі....
Гжегож Бженчишчикевич• 28 марта в 11:03
Ответ дляДайте згадаю
Я вірю їй, бо вона точно не планувала
И дальше что? Пришли с нами посоветоваться или денег попросить?
Закуйовджена життям• 28 марта в 11:03
Ответ дляЗабула що?
У цикуна осіменітеля, ви хотіли сказати )) три дитини під ряд, якщо немає засобів для існування, це сильно
автор Дайте згадаю • 28 марта в 11:03
Ответ дляТётушка Лошадь
А як потім дитина звикла? Бо тут планують віддати на рік мінімум....Дитина ще навіть не ходе...трохи розмовляє...Вона ж вже розуміє хто мама...
Майор Медуза• 28 марта в 11:03
Варіант переїзду бабусі до родини не розглядається?
Одні думки• 28 марта в 11:04
Ответ дляДайте згадаю
Так зачем она рожала третьего ребёнка, если и так денег в семье нет и ребёнок был незапланированный? 40 - это же не 18, должен же как - то мозг работать у человека. А по теме, нет не отдала бы 10 - месячного ребёнка бабушке . Если уж есть 3-е детей и нет денег на жизнь , брала бы мужа и выезжала с этой оравой за границу, куда - то в страну с социалом.
Забула що?• 28 марта в 11:04
Ответ дляДайте згадаю
бедная бабушка.... Воспитала идиотов
автор Дайте згадаю • 28 марта в 11:05
Ответ дляМайор Медуза
Ні, вони живуть у маленькій 2-кімнатній квартирі десь близько 40 м2, донькам старшим 12 та 17 років
Кнопус• 28 марта в 11:05
Ответ дляДайте згадаю
якісь маргінали
Чу Ча• 28 марта в 11:05
Автор, дивне вирішення питання. Ви не розглядали народження четвертої дитини?