Летюча помилка• 30 марта 2025
Дайте пораду тій, хто буде фарбуватись сама вперше..
Планую придбати фарбу гарнієр, там є окислювач. Потім купляти ту ж саму і просто фарбувати корні, чи всю довжину також?
Перша скрипка• 30 марта 2025
Потім просто фарбувати корні і за 10 хв до кінця змочити волосся теплою водою і розподілити фарбу з коренів по всьому волоссю. Витримати тих 10 хв і змити все
Пишу, не читаю• 30 марта 2025
Ответ дляПерша скрипка
та погодите. уже кинулись советовать. автор не написала ни исходный цвет, ни желаемый
Шаманю второпях• 30 марта 2025
Автор,совет.Волосы должны быть перед покраской не свежевымытые,это их защитит от чрезмерного пересушивания.
Elena-eedc• 30 марта 2025
Ничего вы не собираетесь. Если захотелось - взяла и покрасилась, а потом вопросы.
Птица секретарь• 30 марта 2025
Ответ дляПерша скрипка
Ничего не нужно смачивать. 30 минут корни и потом на всю длину на 10 минут
Перша скрипка• 31 марта 2025
Ответ дляПтица секретарь
Що потім на довжину на 10 хв, плюнути? Автор не планує потім щоразу фарбувати всю довжину,а лише коріння. Тому достатньо змочити волосся і емульгувати фарбу з коренів на довжину. Щоб освіжити колір і вирівняти
Птица секретарь• 31 марта 2025
Ответ дляПерша скрипка
Может, вы и плюете, я не знаю. А мастера протягивают краску по всей длине СУХИХ волос