Летюча помилка• 30 марта в 22:42
Дайте пораду тій, хто буде фарбуватись сама вперше..
Планую придбати фарбу гарнієр, там є окислювач. Потім купляти ту ж саму і просто фарбувати корні, чи всю довжину також?
Перша скрипка• 30 марта в 22:49
Потім просто фарбувати корні і за 10 хв до кінця змочити волосся теплою водою і розподілити фарбу з коренів по всьому волоссю. Витримати тих 10 хв і змити все
Пишу, не читаю• 30 марта в 22:51
Ответ дляПерша скрипка
та погодите. уже кинулись советовать. автор не написала ни исходный цвет, ни желаемый
Шаманю второпях• 30 марта в 23:13
Автор,совет.Волосы должны быть перед покраской не свежевымытые,это их защитит от чрезмерного пересушивания.
Elena-eedc• 30 марта в 23:14
Ничего вы не собираетесь. Если захотелось - взяла и покрасилась, а потом вопросы.
Птица секретарь• 30 марта в 23:58
Ответ дляПерша скрипка
Ничего не нужно смачивать. 30 минут корни и потом на всю длину на 10 минут
Перша скрипка• 31 марта в 00:02
Ответ дляПтица секретарь
Що потім на довжину на 10 хв, плюнути? Автор не планує потім щоразу фарбувати всю довжину,а лише коріння. Тому достатньо змочити волосся і емульгувати фарбу з коренів на довжину. Щоб освіжити колір і вирівняти
Птица секретарь• 31 марта в 13:20
Ответ дляПерша скрипка
Может, вы и плюете, я не знаю. А мастера протягивают краску по всей длине СУХИХ волос