БоВжеВільна• 30 марта 2025
ви дійсно вважаєте,що після 40 років є сенс розлучатись?В якому світі ви живете?
Мені 37, з чоловіком 8 років і я дуже слабо можу уявити , що буде щось таке, що здатне мене відчепити від нього.
Навіть якщо у нього буде коханка, чи разовий секс, я на це просто закрию очі . Якщо ж він захоче піти до іншої сам, я зроблю все можливе, щоб його залишити.
Виключення тільки якщо він почне мене застосовувати моральне і фізичне насилля.
Якщо це разовий секс - навіть бровою не поворушу))
Хто ці жінки, які вважають, що після 40 років за ними стоятиме черга з мільйонерами, я не знаю, читаю і думаю в якому рожевому світі ви живете)
Якщо чоловік хороший, порядний, розумний, все для сім’ї - то нехай ахає кого хоче, не зітреться же.
Зустрічати старість самотньо я не хочу.
Тому я зовсім не розумію, навіщо тут одягати біле пальто і розповідати, що подивиться на іншу - одразу розлучення ) це смішно.
Зустрічати старість самотньо я не хочу.
Результат:
вже голосів:
101 (72.14%)
Я розлучусь в разі зради
39 (27.86%)
Я думаю як ти
Пацаааааааан• 30 марта 2025
Если он очень богат, полностью меня и ребенка обеспечивает, не жмот, хорошо ко мне относится, то заведу любовника и останусь. Кекс с мужем только в презервативе (во избежания зппп).
В ином случае - развод
Кумедний ґудзик• 30 марта 2025
Якщо чоловік хороший, порядний, розумний, все для сім’ї - то нехай ахає кого хоче, не зітреться же. - вы сами поняли вообще, что написали?
БоВжеВільна
• 30 марта 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Удалено администрацией...
Рекламама• 30 марта 2025
Женщины разводятся, выбирая СЕБЯ. Не в надежде на встречу с принцем, а желая обрести свой комфорт и умиротворение
Кумедний ґудзик• 30 марта 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Удалено администрацией...
БоВжеВільна
• 30 марта 2025
Ответ дляПацаааааааан
В ином случае - развод
Очень богат 😂😂😂
Ви багато знаєте тих, у кого чоловік ʼочень богатʼ ?
Одразу видно, що у вас нікого немає))
Рожайтретьего• 30 марта 2025
Разговор не о том, что будет стоять очередь, а о любви к себе. Счастье и тд. Не думаю, что вы на самом деле счастливы. Просто выбрали удобство.
Майор Медуза• 30 марта 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Очень богат 😂😂😂
Одразу видно, що у вас нікого немає))
А навіщо тоді терпіти бідного зрадника?
Бабка-ежика• 30 марта 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Удалено администрацией...
Что же с вами делали в детстве,что такая самооценка?Точнее,полное её отсутствие.
Не боюся осуду• 30 марта 2025
Автор,ну если вы готовы быть половой тряпкой,об которую вытирают ноги,то он и жить к вам любовницу приведет,и вы будете им обоим стирать и готовить,пока они развлекаются.
ПешитеБесАшипок• 30 марта 2025
Я не зможу з ним більше спати і жити. Не вистачало ще потім лікуватись від гидоти, якщо принесе, і від нервів.
Впораюсь сама якщо що. Мені 47, разом 23 роки.
Ростки жимолости• 30 марта 2025
Порядний, який ахає кого хоче.
Цікаво Ваш чоловік залишився б з Вами, якби Ви ахались з ким хочете, щось дуже сумніваюсь)
Пацаааааааан• 30 марта 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Очень богат 😂😂😂
Одразу видно, що у вас нікого немає))
У меня есть мч, не миллионер, но меня всё устраивает
Бабка-ежика• 30 марта 2025
Ответ дляРекламама
Удалено администрацией...
БоВжеВільна
• 30 марта 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Удалено администрацией...
Окей, пояснюю на пальцях: є чоловіки, які сплять з іншими жінками, але основні сили (фінанси) спрямовують на родину.
З коханкою переспав і пішов, а дружині допомагає, несе гроші і турбується
Так ясно? 😂
БЦАшка• 30 марта 2025
Я така, мені 39 років. І я хочу розлучитись. І більше нікого не шукати. Мені не потрібні чоловіки. Тож я переживу, що за мною у 40 років ніхто не бігає І я нікому не потрібна
Пацаааааааан• 30 марта 2025
Ответ дляМайор Медуза
А навіщо тоді терпіти бідного зрадника?
Наверное, батько ребенку ее нужен и абы какие штаны с пипиркой дома
Майор Медуза• 30 марта 2025
Ответ дляРожайтретьего
Так набагато зручніше без чоловіка жити
БоВжеВільна
• 30 марта 2025
Ответ дляПацаааааааан
Так, саме так
Я буду з чоловіком щоб не сталось
Бабка-ежика• 30 марта 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Так ясно? 😂
А вы ещё и хамло
Крошечка-хаврошечка• 30 марта 2025
Кому ви що довести хочете довести? Якщо люди розлучаються, то на то є причини, і не всі згодні відчувати себе ганчіркою. Саме така асоціація виникає з описаною вами ситуацією. Не хочете, не розлучайтесь, як же ж всім похєру, ви навіть собі уявити не можете
Крайня невістка• 30 марта 2025
А мене дивують жінки, які ТАК тримаються за мотню чоловічу як ви, автор
Ні краплі поваги до себе
Шумелка Мышь• 30 марта 2025
цікаво, як ви будете його залишати, якщо він захоче піти?
Чи не це найбільші рожеві окуляри?))
Рекламама• 30 марта 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Так ясно? 😂
Ну если вам ок, живите так. Скелетов в шкафах полно в каждой семье. Кто-то живет и жует это, кто-то несогласен и уходит
Майор Медуза• 30 марта 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Так ясно? 😂
Таке дуже рідко буває. Коханка не буде таке терпіти
БоВжеВільна
• 30 марта 2025
Ответ дляКрайня невістка
Ні краплі поваги до себе
Бо я хочу бути з чоловіком
Сидіти самій в 70 років , коли у дітей почнеться самостійне життя, ну трохи не по мені)
Святатабожа• 30 марта 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Удалено администрацией...
Додекаэдр• 30 марта 2025
Я однозначно не простила бы. Но одной единственной причиной развода могу считать любовь.....это бы и поняла, и простила. Что может быть выше любви
БезВзяток• 30 марта 2025
Ответ дляПацаааааааан
В ином случае - развод
Если он богат и обеспечивает вас и ребенка то никакого любовника вы не заведете иначе пойдете по свету гола боса и у виночку)