БоВжеВільна• 30 марта в 23:12
ви дійсно вважаєте,що після 40 років є сенс розлучатись?В якому світі ви живете?
Мені 37, з чоловіком 8 років і я дуже слабо можу уявити , що буде щось таке, що здатне мене відчепити від нього.
Навіть якщо у нього буде коханка, чи разовий секс, я на це просто закрию очі . Якщо ж він захоче піти до іншої сам, я зроблю все можливе, щоб його залишити.
Виключення тільки якщо він почне мене застосовувати моральне і фізичне насилля.
Якщо це разовий секс - навіть бровою не поворушу))
Хто ці жінки, які вважають, що після 40 років за ними стоятиме черга з мільйонерами, я не знаю, читаю і думаю в якому рожевому світі ви живете)
Якщо чоловік хороший, порядний, розумний, все для сім’ї - то нехай ахає кого хоче, не зітреться же.
Зустрічати старість самотньо я не хочу.
Тому я зовсім не розумію, навіщо тут одягати біле пальто і розповідати, що подивиться на іншу - одразу розлучення ) це смішно.
Зустрічати старість самотньо я не хочу.
Результат:
вже голосів:
101 (72.14%)
Я розлучусь в разі зради
39 (27.86%)
Я думаю як ти
Пацаааааааан• 30 марта в 23:13
Если он очень богат, полностью меня и ребенка обеспечивает, не жмот, хорошо ко мне относится, то заведу любовника и останусь. Кекс с мужем только в презервативе (во избежания зппп).
В ином случае - развод
Кумедний ґудзик• 30 марта в 23:13
Якщо чоловік хороший, порядний, розумний, все для сім’ї - то нехай ахає кого хоче, не зітреться же. - вы сами поняли вообще, что написали?
БоВжеВільна
• 30 марта в 23:14
Ответ дляКумедний ґудзик
Удалено администрацией...
Рекламама• 30 марта в 23:14
Женщины разводятся, выбирая СЕБЯ. Не в надежде на встречу с принцем, а желая обрести свой комфорт и умиротворение
Кумедний ґудзик• 30 марта в 23:14
Ответ дляБоВжеВільна
Удалено администрацией...
БоВжеВільна
• 30 марта в 23:14
Ответ дляПацаааааааан
В ином случае - развод
Очень богат 😂😂😂
Ви багато знаєте тих, у кого чоловік ʼочень богатʼ ?
Одразу видно, що у вас нікого немає))
Рожайтретьего• 30 марта в 23:15
Разговор не о том, что будет стоять очередь, а о любви к себе. Счастье и тд. Не думаю, что вы на самом деле счастливы. Просто выбрали удобство.
Майор Медуза• 30 марта в 23:15
Ответ дляБоВжеВільна
Очень богат 😂😂😂
Одразу видно, що у вас нікого немає))
А навіщо тоді терпіти бідного зрадника?
Бабка-ежика• 30 марта в 23:15
Ответ дляБоВжеВільна
Удалено администрацией...
Что же с вами делали в детстве,что такая самооценка?Точнее,полное её отсутствие.
Не боюся осуду• 30 марта в 23:15
Автор,ну если вы готовы быть половой тряпкой,об которую вытирают ноги,то он и жить к вам любовницу приведет,и вы будете им обоим стирать и готовить,пока они развлекаются.
ПешитеБесАшипок• 30 марта в 23:15
Я не зможу з ним більше спати і жити. Не вистачало ще потім лікуватись від гидоти, якщо принесе, і від нервів.
Впораюсь сама якщо що. Мені 47, разом 23 роки.
Ростки жимолости• 30 марта в 23:16
Порядний, який ахає кого хоче.
Цікаво Ваш чоловік залишився б з Вами, якби Ви ахались з ким хочете, щось дуже сумніваюсь)
Пацаааааааан• 30 марта в 23:16
Ответ дляБоВжеВільна
Очень богат 😂😂😂
Одразу видно, що у вас нікого немає))
У меня есть мч, не миллионер, но меня всё устраивает
Бабка-ежика• 30 марта в 23:16
Ответ дляРекламама
Удалено администрацией...
БоВжеВільна
• 30 марта в 23:16
Ответ дляКумедний ґудзик
Удалено администрацией...
Окей, пояснюю на пальцях: є чоловіки, які сплять з іншими жінками, але основні сили (фінанси) спрямовують на родину.
З коханкою переспав і пішов, а дружині допомагає, несе гроші і турбується
Так ясно? 😂
БЦАшка• 30 марта в 23:16
Я така, мені 39 років. І я хочу розлучитись. І більше нікого не шукати. Мені не потрібні чоловіки. Тож я переживу, що за мною у 40 років ніхто не бігає І я нікому не потрібна
Пацаааааааан• 30 марта в 23:16
Ответ дляМайор Медуза
А навіщо тоді терпіти бідного зрадника?
Наверное, батько ребенку ее нужен и абы какие штаны с пипиркой дома
Майор Медуза• 30 марта в 23:16
Ответ дляРожайтретьего
Так набагато зручніше без чоловіка жити
БоВжеВільна
• 30 марта в 23:17
Ответ дляПацаааааааан
Так, саме так
Я буду з чоловіком щоб не сталось
Бабка-ежика• 30 марта в 23:17
Ответ дляБоВжеВільна
Так ясно? 😂
А вы ещё и хамло
Крошечка-хаврошечка• 30 марта в 23:17
Кому ви що довести хочете довести? Якщо люди розлучаються, то на то є причини, і не всі згодні відчувати себе ганчіркою. Саме така асоціація виникає з описаною вами ситуацією. Не хочете, не розлучайтесь, як же ж всім похєру, ви навіть собі уявити не можете
Крайня невістка• 30 марта в 23:17
А мене дивують жінки, які ТАК тримаються за мотню чоловічу як ви, автор
Ні краплі поваги до себе
Шумелка Мышь• 30 марта в 23:17
цікаво, як ви будете його залишати, якщо він захоче піти?
Чи не це найбільші рожеві окуляри?))
Рекламама• 30 марта в 23:17
Ответ дляБоВжеВільна
Так ясно? 😂
Ну если вам ок, живите так. Скелетов в шкафах полно в каждой семье. Кто-то живет и жует это, кто-то несогласен и уходит
Майор Медуза• 30 марта в 23:18
Ответ дляБоВжеВільна
Так ясно? 😂
Таке дуже рідко буває. Коханка не буде таке терпіти
БоВжеВільна
• 30 марта в 23:18
Ответ дляКрайня невістка
Ні краплі поваги до себе
Бо я хочу бути з чоловіком
Сидіти самій в 70 років , коли у дітей почнеться самостійне життя, ну трохи не по мені)
Святатабожа• 30 марта в 23:18
Ответ дляКумедний ґудзик
Удалено администрацией...
Додекаэдр• 30 марта в 23:19
Я однозначно не простила бы. Но одной единственной причиной развода могу считать любовь.....это бы и поняла, и простила. Что может быть выше любви
БезВзяток• 30 марта в 23:19
Ответ дляПацаааааааан
В ином случае - развод
Если он богат и обеспечивает вас и ребенка то никакого любовника вы не заведете иначе пойдете по свету гола боса и у виночку)