БоВжеВільна• 30 марта 2025

ви дійсно вважаєте,що після 40 років є сенс розлучатись?В якому світі ви живете?

Мені 37, з чоловіком 8 років і я дуже слабо можу уявити , що буде щось таке, що здатне мене відчепити від нього.
Навіть якщо у нього буде коханка, чи разовий секс, я на це просто закрию очі . Якщо ж він захоче піти до іншої сам, я зроблю все можливе, щоб його залишити.
Виключення тільки якщо він почне мене застосовувати моральне і фізичне насилля.
Якщо це разовий секс - навіть бровою не поворушу))
Хто ці жінки, які вважають, що після 40 років за ними стоятиме черга з мільйонерами, я не знаю, читаю і думаю в якому рожевому світі ви живете)
Якщо чоловік хороший, порядний, розумний, все для сім’ї - то нехай ахає кого хоче, не зітреться же.
Зустрічати старість самотньо я не хочу.
Тому я зовсім не розумію, навіщо тут одягати біле пальто і розповідати, що подивиться на іншу - одразу розлучення ) це смішно.
Результат:
вже голосів: 140
101 (72.14%) Я розлучусь в разі зради
39 (27.86%) Я думаю як ти
дякую аж підскакую• 30 марта 2025
Явно не в вашем мире я живу
Я там, где мне ок и комфортно. И если мне с мужем уже не ок (по каким либо причинам, не только измена), то я выберу себя и уйду туда, где мне будет ок
lilul990• 30 марта 2025
Є у мене один військовий до речі на якого дами вішаються. Пиріжки, мінєти і т.д. Але вони тільки для розваги бо занадто доступні. Розказує таке
Країна мрій• 30 марта 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Якщо чоловік хороший, порядний, розумний, все для сім’ї - то нехай ахає кого хоче, не зітреться же. - вы сами поняли вообще, что написали?
це автора так красиво описала побутову проституцію)))
ротцвеники• 30 марта 2025
Ответ длядякую аж підскакую
Явно не в вашем мире я живу
Ну, давайте честно) так яростно за мужика держутся те, кто сам ничего не может. Измены еще не было, но автор закрыла глаза. Легко) Стремная какая-нибудь домохозяйка, которая сорвала джекпот замужеством)
Країна мрій• 30 марта 2025
Ответ дляПацаааааааан
Наверное, батько ребенку ее нужен и абы какие штаны с пипиркой дома
а найімовірніше, про сама - нуль без палички, тому і доведеться на все очі закрити, все стерпіти і ,обтікаючи лайном, називати це ’великою жіночою мудрістю’
Країна мрій• 30 марта 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Так, саме так
Я буду з чоловіком щоб не сталось
головне аби він цього хотів)))
дожену і ощасливлю• 30 марта 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Ви куколд
вона тріль
а ви знов ні сіло ні впало зі своїм куколдом
Країна мрій• 30 марта 2025
Ответ дляМайор Медуза
А якщо в нього від коханки дитина народиться і він піде до неї?
піде нянькою)))))
Країна мрій• 30 марта 2025
Ответ дляТайТаке
А прийдеця
вмієте автора утішити
ТайТаке• 30 марта 2025
Ответ дляКраїна мрій
вмієте автора утішити
Не збиралася ))) то само вийшло
Смурфетта• 30 марта 2025
Навіть уявити собі не мможу, навіщо мені, самодостаточній жінці, потрібний партнер, який бігає наліво. Щоб що?
Попадалочка• 31 марта 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Бо я хочу бути з чоловіком
Сидіти самій в 70 років , коли у дітей почнеться самостійне життя, ну трохи не по мені)
ого, вы еще 31 с ним жить думаете?
а если он сам отправит вас в сад, встретив через год любовь всей его жизни, то как? суперклеем к его члену прилепитесь навечно?
Я_з_Франека• 31 марта 2025
Я развожусь когда мужчина мне надоедает и я ухожу к новому. Хотя, с последним мужем просто уже дважды уходила к новым, без развода) Но думаю таки разводиться так как хочу новые серьёзные отношения.

Автор, если вокруг вас не вьются мужчины, это не значит, что и других женщин они игнорируют.
Непогодка• 31 марта 2025
Ответ дляКумедний ґудзик
Так порядочные ж вроде потому и порядочные, что не ахают кого хотят
Печенюшка• 31 марта 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Удалено администрацией...
Ну, автор, якщо він порядний, то буде відчувати провину за свої зради. А щоб
позбавитись цього почуття, йому треба шо? Правильно, знайти іншого винного в його зрадах. І вгадайте хто це буде? Бінго - Ви. Послухаєте пару рочків, яка Ви вся не така і зрозумієте чому жінки і в 40 і в 50 вибирають СЕБЕ!
автор БоВжеВільна • 31 марта 2025
Ответ дляПопадалочка
ого, вы еще 31 с ним жить думаете?
Не зустріне. Бо я і є кохання всього його життя
Попадалочка• 31 марта 2025
Ответ дляНепогодка
Авторка ж думала, что порядочный тот, что с каждой по порядку, а они все лежат и в штабеля сами уложились, пронумерованные
Ручки-Крючки• 31 марта 2025
От разведёнок ’выбравших себя и свой комфорт’, отрыжки счастья так и прут.
Ishoy• 31 марта 2025
Автор, Вы или тролль или просто думаете, что сможете простить мужу измену. Кажется что это ничего страшного, пока это не случится. А потом чувство обиды, даже если будете делать вид что все в порядке, просто сьест Вас изнутри. По-этому я сразу сказала мужу еще до свадьбы, что измену я никогда не прощу.
Тепличная• 31 марта 2025
А ваш миллионер?)
ротцвеники• 31 марта 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Нет, смешно просто. Как женщины держатся за мужчин. Пришел от любовницы, а жена очередную фотку в инста запостила ’ счастливая мать, жена’ . И все смеются над ней) но она счастлива, что о нее ноги вытирают.
Слава Українi• 31 марта 2025
Є сенс розлучатись, коли немає сенсу бути разом. Коли той сенс, що вас об´єднував ще до шлюбу, безповоротно втрачений. Коханка - не причина розлучення, а наслідок втрати сенсів буття разом. Знайти коханку або секс на раз - це теж задача, яка вимагає зусиль та бажання. І виникає вона через проблеми у стосунках і втрату значення тих колишніх сенсів. Це набагато глибше, ніж здається. Це зовнішні прояви і наслідки причин розвалу сім´ї. У 40+ років досить впадло займатись якимись пошуками, знайомствами і т.п., коли вдома все чудово. Це сильно відволікає і виводить з рівноваги. Тому легше зосередитись і покращувати або підтримувати те, що вже давно є, ніж шукати і створювати щось паралельно, навіть без якихось обов´язків. Для цього має бути якась вагома мотивація (невлаштованість, тупіковість, вичерпання тощо). Ви не бажаєте розуміти чоловіків, нажаль. Вони не такі примітивні, як Вам здається, попри їх природню лінивість. Ви можете бути їх рушієм, мотиватором і сенсом активності. Заохочуйте, нахвалюйте за дрібниці, провокуйте на секс і зваблюйте при кожній можливості, навіть в смс. Вам це повернеться всім тим, чого Ви очікуєте, і тим, що Ви раніше цінували у Ваших з ним стосунках. Звертайте увагу на себе, як на об´єкт бажання, погодьтеся сама, як потенційна коханка, яка Вам там фантазується для нього. Виринайте з побуту і влаштовуйте собі небанальні розваги. Раніше ж Ви це робили? Раніше ж Ви його цікавили і приваблювали? Вивчайте один одного, бо ваші смаки і бажання з часом змінюються. Тому узгоджуйте і підлаштовуйте їх до спільного знаменника і задоволення. Не став він Вам чужим раптово. Причини розлучень завжди багатоаспектні і накопичені часом. Не допускайте цього. Будь-які стосунки вимагають зусиль. З обох сторін. Але якщо ви зустрілись і були разом, то все можливо продовжити і відновити. Бажаю Вам цього.
Петриківна• 31 марта 2025
Ответ дляРекламама
Женщины разводятся, выбирая СЕБЯ. Не в надежде на встречу с принцем, а желая обрести свой комфорт и умиротворение
И чтобы тебя не держали домашней прислугой и привычной кастрюлей на кухне, а подарки и секс - на стороне. Я смотрю, плохая тенденция пошла.
Женщины вместо жить собственной счастливой жизнью выбирают служить блудливой матне.

П.С. Лично я в 47 познакомилась с прекрасным мужчиной, через 3 года расписались официально. Считаю, что это правильно, чем терпеть, чтобы меня ни во что не ставили и ноги вытирали. Я себя не на помойке нашла.
Робот Вертер• 31 марта 2025
’Якщо ж він захоче піти до іншої сам, я зроблю все можливе, щоб його залишити’

Например, что? Вцепитесь в ногу и будете кричать, что что-то с собой сделаете, если он уйдет? Или верите, что в таком возрасте и с таким опытом можно удержать чем-то новым в постели?
Белое пальто как раз на вас, потому что вы себя подаете как самую умную, а тех, кто развелся-как дур, которые мужика не могли удержать, а вот вы-то... Но как раз в возрасте 40-55, в котором наверняка находится ваш муж, у мужчин случается лебединая песня. Они не просто заводят любовницу, многие хотят настоящую новую жизнь-другая женщина и новые дети, которых вы родить уже не сможете. И вас муж не спросит, согласны вы или нет, просто поставит перед фактом, что молодая любовница беременна и он хочет, чтобы у того ребенка была семья. Таких тем тут были сотни, а в жизни еще больше.
Петриківна• 31 марта 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Окей, пояснюю на пальцях: є чоловіки, які сплять з іншими жінками, але основні сили (фінанси) спрямовують на родину.
З коханкою переспав і пішов, а дружині допомагає, несе гроші і турбується
Так ясно? 😂
Так турбується, що аж по бабах з розстібнутою ширинкою валандається, шукає кому присунуть?
Это полное неуважение к жене как к женщине, отношение как к бессловесной прислуге: обслуживай молча, а я буду блядовать направо и налево.
Петриківна• 31 марта 2025
Ответ дляБЦАшка
Я така, мені 39 років. І я хочу розлучитись. І більше нікого не шукати. Мені не потрібні чоловіки. Тож я переживу, що за мною у 40 років ніхто не бігає І я нікому не потрібна
Поверьте, нормальные мужчины есть. И найти их реально в любом возрасте, вон тётки в 60 и 70 выходят замуж и счастливы... А в 40 и подавно!
Петриківна• 31 марта 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Так, саме так
Я буду з чоловіком щоб не сталось
Интересно, а и вправду, если любовницу домой приведёт, будете ей трусики стирать и завтраки готовить?
Петриківна• 31 марта 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Бо я хочу бути з чоловіком
Так он свалит к ней, домой будет приходить переодеться в чистое и побриться перед свиданием с любовницей. Это ли не счастье?!
Стирать гулящие портки кобелю.
постою_послушаю• 31 марта 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Так ясно? 😂
Окей, пояснюю на пальцях: є жінки котрим задля відчувати себе повноцінною і щасливою особистістю не потрібен ніхто інший. І коли вони виходять з відносин, вони не хвилююься ні про відсутність черги з мільйонерів, ні про самотню старість
постою_послушаю• 31 марта 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Бо я хочу бути з чоловіком
Вы не интересны сами себе? У вас нет увлечений и интересов кроме детей и мужа?