БоВжеВільна• 30 марта 2025
ви дійсно вважаєте,що після 40 років є сенс розлучатись?В якому світі ви живете?
Мені 37, з чоловіком 8 років і я дуже слабо можу уявити , що буде щось таке, що здатне мене відчепити від нього.
Навіть якщо у нього буде коханка, чи разовий секс, я на це просто закрию очі . Якщо ж він захоче піти до іншої сам, я зроблю все можливе, щоб його залишити.
Виключення тільки якщо він почне мене застосовувати моральне і фізичне насилля.
Якщо це разовий секс - навіть бровою не поворушу))
Хто ці жінки, які вважають, що після 40 років за ними стоятиме черга з мільйонерами, я не знаю, читаю і думаю в якому рожевому світі ви живете)
Якщо чоловік хороший, порядний, розумний, все для сім’ї - то нехай ахає кого хоче, не зітреться же.
Зустрічати старість самотньо я не хочу.
Тому я зовсім не розумію, навіщо тут одягати біле пальто і розповідати, що подивиться на іншу - одразу розлучення ) це смішно.
Зустрічати старість самотньо я не хочу.
Результат:
вже голосів:
101 (72.14%)
Я розлучусь в разі зради
39 (27.86%)
Я думаю як ти
Петриківна• 31 марта 2025
Ответ дляШумелка Мышь
автор не проти жити втрьох)) виростили дітей, випустять в люди і коханку))
и их совместных с мужем детей )))
кстати, знаю историю про одну такую мудробабу.
нянчила ребенка мужа и любовницы, пока она на курорте отдыхала.
и поджучила мужа сделать днк-тест. оказалось, ребенок не от него, любовницу муж послал и остался в семье. но ноги об неё вытер знатно.
и не факт, что через время еще одну не завёл.
Петриківна• 31 марта 2025
Ответ дляПеченюшка
Ну, автор, якщо він порядний, то буде відчувати провину за свої зради. А щоб
позбавитись цього почуття, йому треба шо? Правильно, знайти іншого винного в його зрадах. І вгадайте хто це буде? Бінго - Ви. Послухаєте пару рочків, яка Ви вся не така і зрозумієте чому жінки і в 40 і в 50 вибирають СЕБЕ!
Ну да, не скажет же он про себя, что он кобелина, скажет она жирная, страшная и фригидная.
Шиворот Навыворот• 31 марта 2025
Коротше, якщо в мене з зубами все ок, всі пролічені, нічого не турбує, якого мені чорта, кліпати тему про стоматологію? А ви дійсно вважаєте що є гарні і недорогі стоматологи? Мене це на даний час не цікавить. То навіщо, якщо в тебе все нормально в шлюбі, кліпати тему на пів простині, про розлучення і зраду?
Аноним_Русалка• 31 марта 2025
не все же терпилы и тряпки, как вы, автор. да, женщина с достоинством вышвырнет гулящие чмо подальше и будет права, вне зависимости от возраста)..а вы дальше его член после чужой звезды вылизывайте
Аноним_Русалка• 31 марта 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Очень богат 😂😂😂
Ви багато знаєте тих, у кого чоловік ʼочень богатʼ ?
Одразу видно, що у вас нікого немає))
так и у вас никого нет по сути)
Аноним_Русалка• 31 марта 2025
Ответ дляМайор Медуза
А навіщо тоді терпіти бідного зрадника?
чтоб подругам таким же как она говорить ’ я замужем’
Аноним_Русалка• 31 марта 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Окей, пояснюю на пальцях: є чоловіки, які сплять з іншими жінками, але основні сили (фінанси) спрямовують на родину.
З коханкою переспав і пішов, а дружині допомагає, несе гроші і турбується
Так ясно? 😂
с чего вы решили, что он любовницу не обеспечивает? иначе нафиг он ей был нужен? а основные финансы на семью это вы про пожрать что ли? ок, живите дальше с чмом за кусок хлеба и за возможность драить унитазы для него
Аноним_Русалка• 31 марта 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Так, саме так
Я буду з чоловіком щоб не сталось
а он с вами будет, уверены? может и поджопником выкинуть ради очередной ляди, если влюбится
Аноним_Русалка• 31 марта 2025
Ответ дляБабка-ежика
А вы ещё и хамло
что еще остается ей, только на форуме рот открывать, дома не пикнуть, сразу по зубам за дерзость и вон выкинут)
Аноним_Русалка• 31 марта 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Бо я хочу бути з чоловіком
Сидіти самій в 70 років , коли у дітей почнеться самостійне життя, ну трохи не по мені)
ага, лучше за лядуном на старости лет подгузники менять, чем жить нормальной жизнью, не так ли
Аноним_Русалка• 31 марта 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Якщо помре - це інша справа, вийду заміж вдруге
та кому вы нужна с таким мышлением? такому же абьюзеру, как и нынешний
Аноним_Русалка• 31 марта 2025
Ответ дляШумелка Мышь
а що на вдов більша черга?)))
на уникальных терпил, наверное
Аноним_Русалка• 31 марта 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Не захочу. Я буду з ним не дивлячись ні на що
Коли помічаю що він занадто багато водиться з колегою (працюємо разом) , ввечері смокчу йому так, що він ледь свідомість не втрачає)
А коли говорить про неї, одразу секс
ясно, дно пробито
Na kablukah• 31 марта 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Так ясно? 😂
Бытовая проституция?
Прекрасный выбор...
Неужели настолько лень обеспечивать себя самостоятельно, что нужно ложиться в постель с чуваком,который приперся от любовницы?
Фу
Прекрасный выбор...
Фу
Мішечок щастя• 31 марта 2025
Не все такие тряпки как вы. Не всем нужны штаны в доме любой ценой. Не все свою самооценку на помойке нашли
БоВжеВільна
• 31 марта 2025
Ответ дляМішечок щастя
А ви якась особлива?
Смішно це чути від звичайних жінок))
Мішечок щастя• 31 марта 2025
Ответ дляБоВжеВільна
А ви якась особлива?
Смішно це чути від звичайних жінок))
А что, быть не тряпкой и не дурой, любить себя в вашем мире это быть особенной? Сочувствую
Завжди з рушником• 31 марта 2025
Ответ дляСлава Українi
Є сенс розлучатись, коли немає сенсу бути разом. Коли той сенс, що вас об´єднував ще до шлюбу, безповоротно втрачений. Коханка - не причина розлучення, а наслідок втрати сенсів буття разом. Знайти коханку або секс на раз - це теж задача, яка вимагає зусиль та бажання. І виникає вона через проблеми у стосунках і втрату значення тих колишніх сенсів. Це набагато глибше, ніж здається. Це зовнішні прояви і наслідки причин розвалу сім´ї. У 40+ років досить впадло займатись якимись пошуками, знайомствами і т.п., коли вдома все чудово. Це сильно відволікає і виводить з рівноваги. Тому легше зосередитись і покращувати або підтримувати те, що вже давно є, ніж шукати і створювати щось паралельно, навіть без якихось обов´язків. Для цього має бути якась вагома мотивація (невлаштованість, тупіковість, вичерпання тощо). Ви не бажаєте розуміти чоловіків, нажаль. Вони не такі примітивні, як Вам здається, попри їх природню лінивість. Ви можете бути їх рушієм, мотиватором і сенсом активності. Заохочуйте, нахвалюйте за дрібниці, провокуйте на секс і зваблюйте при кожній можливості, навіть в смс. Вам це повернеться всім тим, чого Ви очікуєте, і тим, що Ви раніше цінували у Ваших з ним стосунках. Звертайте увагу на себе, як на об´єкт бажання, погодьтеся сама, як потенційна коханка, яка Вам там фантазується для нього. Виринайте з побуту і влаштовуйте собі небанальні розваги. Раніше ж Ви це робили? Раніше ж Ви його цікавили і приваблювали? Вивчайте один одного, бо ваші смаки і бажання з часом змінюються. Тому узгоджуйте і підлаштовуйте їх до спільного знаменника і задоволення. Не став він Вам чужим раптово. Причини розлучень завжди багатоаспектні і накопичені часом. Не допускайте цього. Будь-які стосунки вимагають зусиль. З обох сторін. Але якщо ви зустрілись і були разом, то все можливо продовжити і відновити. Бажаю Вам цього.
Аплодую! Згодна з кожним словом!
Впораюсь зі всим• 31 марта 2025
Нісенітниця якась
’якщо чоловік порядний... то нехай ахає кого хоче’
Це як взагалі?
Я навіщо постійно думати про чоловіків? Після 40 багато дінок розлучаються, щоб жити самій, без чоловіка) в цьому сенсі розлучення після 40, с не в тому, щоб знайти нового чоловіка.
Це як взагалі? Я навіщо постійно думати про чоловіків? Після 40 багато дінок розлучаються, щоб жити самій, без чоловіка) в цьому сенсі розлучення після 40, с не в тому, щоб знайти нового чоловіка.
На границе• 31 марта 2025
Ответ дляСлава Українi
Мені дуже імпонує ваша думка
Проня_Прокоповна• 31 марта 2025
Ответ дляТракторні війська
Ой, автор
Живу за границей, иногда хожу в церковь, у нас там дедушка органист 82 года. Развелся с женой, так как встретил новую любовь, и уезжает с ней в Австралию, в долгое путешествие
Я была на прощальном ужине
А вы в 40 всех списали уже
Я была на прощальном ужине
А вы в 40 всех списали уже
Прощальный ужин в церкве прям ? Или в не нее было мероприятие среди тех, кто захотел ? Просто в нормальной церкви ему бы никто прощальные ужины не устраивал бы, а осудили бы за такой грех , то есть ,приняли бы предусмотренные церквой меры до покаяния и исправления человека .
Тракторні війська• 31 марта 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
В церкви. Что значит не устраивал ?
Вы ходили в лютеранскую церковь?
Правила очень отличаются от православных. Ужины в церкви часто, по разным поводам. Так же есть кафе для одиноких, разговорные встречи
Про осуждение - смешно читать
Вы там попа и батюшку представили ?
Вы ходили в лютеранскую церковь?
Про осуждение - смешно читать
Вы там попа и батюшку представили ?
Проня_Прокоповна• 31 марта 2025
Ответ дляТракторні війська
В церкви. Что значит не устраивал ?
Вы ходили в лютеранскую церковь?
Про осуждение - смешно читать
Вы там попа и батюшку представили ?
Вы ходили в лютеранскую церковь?
Про осуждение - смешно читать
Вы там попа и батюшку представили ?
Простите , я не про сам ужин , а про то , что человек согрешил так , а ему еще и ужины устраивают как ни в чем не бывало и оставили на должности органщика. Не важно какая конфессия , все соблюдают священное писание , где все четко сказано . Конечно, все зависит в церквях еще от священника и настоятеля . Ваше дело куда ходить , я бы просто крепко призадумалась бы на счет такой церкви и что в ней происходит .
дякую аж підскакую• 31 марта 2025
Ответ дляротцвеники
Ну, давайте честно) так яростно за мужика держутся те, кто сам ничего не может. Измены еще не было, но автор закрыла глаза. Легко) Стремная какая-нибудь домохозяйка, которая сорвала джекпот замужеством)
Согласна с вами
Тракторні війська• 31 марта 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
Очень хорошая церковь, где главное человек, где не осуждают и поддерживают любой выбор в жизни
Очень жалею, что столько лет нам навязывали нашу церковь с их канонами и правилами, где человек априори должен страдать
Пухнасті штани• 31 марта 2025
Ответ дляБоВжеВільна
Так ясно? 😂
Ну так не усі чоловіки турбуються про дружину, сім´ю і несуть до дому гроші.
Моя мама зараз жаліє, що не розлучилася в 40 (тоді якраз був привід). Бо в 66 змушена ще працювати і повністю утримувати чоловіка, якому теж 66 і в якого пенсія 2700. Він після 40 перебивався випадковими заробітками, умовно 4 місяці попрацював, 2 роки перерва, яку пролежує на дивані і навіть чашки не помиє.
Таких варто залишити в 40, щоб в 66 спокійно жити на пенсії.
Вимагаю спілкування• 31 марта 2025
Ответ дляПетриківна
И чтобы тебя не держали домашней прислугой и привычной кастрюлей на кухне, а подарки и секс - на стороне. Я смотрю, плохая тенденция пошла.
Женщины вместо жить собственной счастливой жизнью выбирают служить блудливой матне.
П.С. Лично я в 47 познакомилась с прекрасным мужчиной, через 3 года расписались официально. Считаю, что это правильно, чем терпеть, чтобы меня ни во что не ставили и ноги вытирали. Я себя не на помойке нашла.
А где познакомились, скажите пожалуйста?
Вимагаю спілкування• 31 марта 2025
Не буду терпіло ніколи. І так мені 44, я виглядаю охеренно, хай ще чоловік по переживає щоб ніхто не увів мене.
Петриківна• 01 апреля 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
На СЗ. И не я одна. Подружка в Германию вышла замуж, познакомились до войны, он наш, но там был.
Вимагаю спілкування• 01 апреля 2025
Ответ дляПетриківна
Вы на нашем сз знакомились и подружка тоже, или на германском? Спасибо за ответ… вам большое. Тоже устала терпеть измены( хочу уйти но страшно что в 45 никого не найду