БоВжеВільна• 30 марта 2025
ви дійсно вважаєте,що після 40 років є сенс розлучатись?В якому світі ви живете?
Мені 37, з чоловіком 8 років і я дуже слабо можу уявити , що буде щось таке, що здатне мене відчепити від нього.
Навіть якщо у нього буде коханка, чи разовий секс, я на це просто закрию очі . Якщо ж він захоче піти до іншої сам, я зроблю все можливе, щоб його залишити.
Виключення тільки якщо він почне мене застосовувати моральне і фізичне насилля.
Якщо це разовий секс - навіть бровою не поворушу))
Хто ці жінки, які вважають, що після 40 років за ними стоятиме черга з мільйонерами, я не знаю, читаю і думаю в якому рожевому світі ви живете)
Якщо чоловік хороший, порядний, розумний, все для сім’ї - то нехай ахає кого хоче, не зітреться же.
Зустрічати старість самотньо я не хочу.
Тому я зовсім не розумію, навіщо тут одягати біле пальто і розповідати, що подивиться на іншу - одразу розлучення ) це смішно.
Зустрічати старість самотньо я не хочу.
Результат:
вже голосів:
101 (72.14%)
Я розлучусь в разі зради
39 (27.86%)
Я думаю як ти
Петриківна• 01 апреля 2025
Ответ дляВимагаю спілкування
Вы на нашем сз знакомились и подружка тоже, или на германском? Спасибо за ответ… вам большое. Тоже устала терпеть измены( хочу уйти но страшно что в 45 никого не найду
До войны можно было бы сказать, что на нашем. Там пол Украины сидело. Но он заканчивался на .сру, поэтому сейчас это сайт врага-оккупанта.
Я просто изначально не была зациклена на ’найти мужика и выйти замуж’. Скорее на легкое общение с близким по духу человеком. Мы с мужем не уважаем курение, алкоголь, любим путешествия и спорт, да и чувство юмора и жизненные цели и ценности у нас совпали.
А до этого кончено тоже писала толпа придурков и дикпики слали
И ’делить вместе трудности жизни’ предлагали ))) Я отвечала им, что нафик мне ваши трудности, я радость , любовь и счастье делить хочу
Вимагаю спілкування• 02 апреля 2025
Ответ дляПетриківна
Спасибо большое ☺️
Свисток ля-минор• 21 апреля 2025
Ответ дляКашка-маняшка
Моя мама развелись в 65, в 66 стала жить с другим мужчиной. Сейчас ей 72 и говорит это лучшие её годы, если бы не война. Я бы на её месте развелась на второй день после свадьбы. Мой отец абьюзер.
Я от думаю, реально можна покохати і сподобатися інша людина з недоліками, зморшками і ін. у такому віці, хоча і у віці 45+ теж якось нереально. В молодості всі гарні, все досить просто.