БоВжеВільна• 30 марта в 23:12
ви дійсно вважаєте,що після 40 років є сенс розлучатись?В якому світі ви живете?
Мені 37, з чоловіком 8 років і я дуже слабо можу уявити , що буде щось таке, що здатне мене відчепити від нього.
Навіть якщо у нього буде коханка, чи разовий секс, я на це просто закрию очі . Якщо ж він захоче піти до іншої сам, я зроблю все можливе, щоб його залишити.
Виключення тільки якщо він почне мене застосовувати моральне і фізичне насилля.
Якщо це разовий секс - навіть бровою не поворушу))
Хто ці жінки, які вважають, що після 40 років за ними стоятиме черга з мільйонерами, я не знаю, читаю і думаю в якому рожевому світі ви живете)
Якщо чоловік хороший, порядний, розумний, все для сім’ї - то нехай ахає кого хоче, не зітреться же.
Зустрічати старість самотньо я не хочу.
Тому я зовсім не розумію, навіщо тут одягати біле пальто і розповідати, що подивиться на іншу - одразу розлучення ) це смішно.
Зустрічати старість самотньо я не хочу.
Результат:
вже голосів:
101 (72.14%)
Я розлучусь в разі зради
39 (27.86%)
Я думаю як ти
Майор Медуза• 30 марта в 23:19
Ответ дляБоВжеВільна
Так, саме так
Я буду з чоловіком щоб не сталось
А якщо в нього від коханки дитина народиться і він піде до неї?
БоВжеВільна
• 30 марта в 23:19
Ответ дляМайор Медуза
Таке дуже рідко буває. Коханка не буде таке терпіти
Та ви що😂😂
Коханки теж можуть закохатись))
І це абсолютно звичайні жінки, такі як ми з вами
Коханки теж можуть закохатись))
Бабка-ежика• 30 марта в 23:19
Ответ дляБоВжеВільна
Бо я хочу бути з чоловіком
Сидіти самій в 70 років , коли у дітей почнеться самостійне життя, ну трохи не по мені)
Так вы и так сама.Ах,сори,рядом будет членистоногих.Куда член,туда и ноги
Вам всего 37! Не 67.
Чего вы себя заживо похоронили? Вы настолько ноль ничего не значащий без мужчины, в этой жизни? Мышление странное. А если он умрёт? Не дай Бог, но так, как мыслите вы, вам за ним в гроб ложиться.
В любом возрасте женщина может найти себе партнёра. Другой вопрос, захочет ли ?
Забрала і не сказала• 30 марта в 23:19
Ответ дляБоВжеВільна
Бо я хочу бути з чоловіком
Життя дуже не передбачуване, всі ми мріємо про тиху старість, а якщо хвороба і вам потрібно буде за ним доглядати. Вийде що положили молодість і на старості життя немає
БоВжеВільна
• 30 марта в 23:19
Ответ дляМerida
Вам всего 37! Не 67.
Якщо помре - це інша справа, вийду заміж вдруге
Шумелка Мышь• 30 марта в 23:20
Ответ дляБоВжеВільна
а що на вдов більша черга?)))
Майор Медуза• 30 марта в 23:20
Ответ дляБоВжеВільна
Та ви що😂😂
Коханки теж можуть закохатись))
Мені навіть закоханій потрібно фінансування та час зі мною
БоВжеВільна
• 30 марта в 23:21
Ответ дляШумелка Мышь
а що на вдов більша черга?)))
Ні, але моя совість буде чистою
Крапипопка• 30 марта в 23:21
Ответ дляБоВжеВільна
Бо я хочу бути з чоловіком
Вы в 50 планируете рожать?
Малая Налегке• 30 марта в 23:21
Тед думала як ви, з´явилася коханка - зібрала йому речі. Бо воно сиділо либилося в телефон, виносило з дому гроші. Повірте, краще одною, ніж з таким. Зараз в іншому шлюбі, але думаю теж розлучатися. На старість купа планів і мого нинішнього чоловіка там взагалі немає
Слоник-тоник• 30 марта в 23:21
Ответ дляБоВжеВільна
Так, саме так
Я буду з чоловіком щоб не сталось
Ну а якщо скаже, що любить іншу і до неї іде, то що ви поробите? Збере речі, піде, а вам смс відправить, що пішов.
Ви чудите, чесслово)) Якщо ви так не можете без мужика, то вийдете заміж ще раз. Це не проблема.
Рекламама• 30 марта в 23:21
Ответ дляБоВжеВільна
Тогда уж точно толпа миллионеров выстроится на смотрины
Акукарача• 30 марта в 23:21
Ответ дляБоВжеВільна
Бо я хочу бути з чоловіком
Небагато чоловіків живі у 70. Так що, це дуже оптимістично
Шумелка Мышь• 30 марта в 23:21
Ответ дляБоВжеВільна
Ні, але моя совість буде чистою
а совість тут до чого?
якщо він вам зраджуватиме, і ви захочете вийти заміж вдруге, то ваша совість буде проти?
БоВжеВільна
• 30 марта в 23:23
Ответ дляШумелка Мышь
а совість тут до чого?
Не захочу. Я буду з ним не дивлячись ні на що
Коли помічаю що він занадто багато водиться з колегою (працюємо разом) , ввечері смокчу йому так, що він ледь свідомість не втрачає)
А коли говорить про неї, одразу секс
Зубная фея• 30 марта в 23:23
Вот это у вас с мужем жизнь, автор,видно, что проблем настоящих нет - вы не озабочены выживанием семьи или вообще выживанием в принципе. ’Коханка, чи разовий секс’.
И что бы скаал ваш муженек, если бы узнал о вашей измене/изменах - тоже рассуждал бы подобным образом - ’я на це просто закрию очі . Якщо ж вона захоче піти до іншого сама, я зроблю все можливе, щоб її залишити.’ ’Якщо жінка хороша, порядна, розумна, все для сім’ї - то нехай ахає кого хоче, не зітреться же.
Зустрічати старість самотньо я не хочу.’
Реально есть мужики которые так рассуждают?
Лепетун• 30 марта в 23:23
Ответ дляБоВжеВільна
Окей, пояснюю на пальцях: є чоловіки, які сплять з іншими жінками, але основні сили (фінанси) спрямовують на родину.
З коханкою переспав і пішов, а дружині допомагає, несе гроші і турбується
Так ясно? 😂
Ну якщо ви трошечки порачкуєтев підсобці з Валєрою фітнес-тренером, чоловік теж не буде проти? Ця овуляція підступна, може застати зненацька, не розлучатися ж...
Апофиозная• 30 марта в 23:23
Ответ дляШумелка Мышь
цікаво, як ви будете його залишати, якщо він захоче піти?
Чи не це найбільші рожеві окуляри?))
Костьми ляжет
П.с в знакомой семье муж привел любовницу домой лет на 17 моложе жены. И жили какое то время, жена его сильно любила, жить без него не могла. Дальше не знаю, как у них, но козел он редкий.
Крапипопка• 30 марта в 23:24
Ответ дляБоВжеВільна
А коли говорить про неї, одразу секс
Аааа, так вы троль) ясно
Конечно вы это все делаете)))
Ответ дляСлоник-тоник
И придёт понимание, что просрала 20 лет жизни на мудака
БоВжеВільна
• 30 марта в 23:24
Ответ дляКрапипопка
Аааа, так вы троль) ясно
Конечно вы это все делаете)))
Я троль тому що ціную і люблю свого чоловіка?))
Ну ок
Пешеходик• 30 марта в 23:24
38 лет, муж изменил. Зарабатывает много, бьётся в Гугле. Выгнала, будет развод. Я выбираю себя и вое спокойствие.
Слоник-тоник• 30 марта в 23:24
Ответ дляБоВжеВільна
А коли говорить про неї, одразу секс
Клоунеса.
БоВжеВільна
• 30 марта в 23:24
Ответ дляМerida
А де ймовірність, що наступний не буде мудаком?