ЛюблюДевчонок• 31 марта в 01:06
Почему люди толстеют до гиганских размеров?
Сегодня меряла джинсы и видела очень огромезную тетку..которая искала 64 размер, те джинсы реально как шатро были
Белоснежко• 31 марта в 22:27
хочется вас автор послать, ну вот у меня такой размер
я б сама хотела знать, почему все кругом нормальные, а я нет, чем я так провинилась перед природой и богом
по теме - 2 лишних кусочка хлеба в день - это +10 кг в год (150 лишних килокалорий +365 дней = 54750 лишних килокалорий в год, что преобразуется приблизительно в 7-10 кг жира на теле), с годами лишние килограммы притягивают еще килограммы, и потом еще, и смерть. Эх....
Поэтому сильно можно и не обжираться, просто 2 лишних кусочка...но продолжительное время. А если еще сидячая работа, положительные эмоции от еды, потом небольшое злоупотребление этим. Недаром у нас в целом в мире эпидемия ожирения
АдеКВАтная• 31 марта в 23:22
Ответ дляБезпорадна Кроко
Це у Вас тому, що Ви не звикли контролювати свою вагу і їли в задоволення будь яку їжу в будь якій кількості. У моєї сестри та ж сама проблема. При зрості 178 вага була до 40 років 63-65 кг. Їла як не в себе. Як говорять не в коня корм. Зараз їй 48 і вага 92. Поступово ’наросло’. При тому що їжа і звички залишились ті ж самі. Але вона не париться.
Але я навпаки завжди була схильна до повноти і постійно контролювала свою вагу і харчування. І зараз в 52 при зрості 176 маю вагу 72 кг. Так, не Дюймовочка, але і не товста.
Вы читаете через слово?
Тракторні війська• 31 марта в 23:23
У каждого свое.
Нервы, гормоны, нежелания принимать изменения с возрастом.
Я сейчас сама в процессе принятия - обмен веществ замедлился, а есть хочется. Уже +8, стараюсь не сделать хуже, а дальше сбросить лишнее
Печенюшка• 01 апреля в 08:15
Ответ дляДюагональ
Насправді товсті їдять багато, але цього просто не помічають. Як вже написали тут багато разів, якщо купити кухонні ваги, зважувати ВСЕ, та рахувати калорії, то виявиться, що тих калорій дофіга. Закони фізики діють на всіх на нашій планеті. Енергія (перетворена на масу) не виникає з нічого. Ви отримали певну кількість енергії з їжею, частину витратили, частина залишилась і перетворилась на запас. Якщо у вас просто не буде тієї зайвої енергії, а буде дефіцит, то запас буде витрачатися. Я бачила багато повних людей, які вважали, що вони їдять, як пташки. А вони насправді їли багато.
В мене лише 1 худа знайома їсть мало. Зїла пів кур крильця і вже наїлася. Решта ідіть нормально, або навіть багато ( не лише за моїми мірками, а й у порівнянні з порціями чоловіків, мій свекор дивувався куда в неї стільки влазить)
Дюагональ• 01 апреля в 10:21
Ответ дляПеченюшка
Треба рахувати всі продукти за день, а не дивитись на один прийом їжі. Повні зазвичай не враховують бутерброд/горішки/печиво/цукерку, які вони з´їли просто ідучи мимо кухні.
Мандолина Бу• 01 апреля в 11:34
Ответ дляСонечко
АИТ есть ,Антитела 1500 . Гипотиреоз не могли скорректировать 2 года ,добавит врач ,например с 37.5 до 50 мкг ,через полтора месяца сдаю ттг-норма, через пару месяцев сдаю ,опять ттг высокий ,и так 2 года
Начинала с 25 ,сейчас 100 мкг тироксина
Это кажется ,что пошёл к врачу ,выписали таблетки и считай здоровый
На самом деле очень долго и непросто все это
Так и набрала лишнее до и уже во время лечения
Начинала с 25 ,сейчас 100 мкг тироксина
якщо ви не можете підібрати дозування то значить у вас порушена конверсія таки, а ТТГ виробляється в залежності від fT3, якого у вас мало.
вам потрібно самостійно підібрати пропорцію Т4 і Т3, а можливо взагалі від Т4 відмовитись поступово.
у мене ідеальна пропорція 100 Т4 і 25 Т3, але вага не падає. тому я зараз потихеньку знижаю Т4 і додаю Т3, раз в два місяця роблю аналіз і коригую знову. заодно зараз на АІП, приймаю селен 200 кожного дня для зниження антитіл, і ще купу вітамінів і мінералів для підтримки організма, оскільки при АІТ вони дуже погано засвоюються
Мандолина Бу• 01 апреля в 11:36
Ответ дляДюагональ
насправді це неправда.
я уже тут кілька раз писала що я їм і мої співрозмовники рахували калорії і потім починали писати що я дуже мало їм, тому у мене вага і росте :)
Дюагональ• 01 апреля в 12:43
Ответ дляМандолина Бу
насправді це неправда.
Це неправда. Закони фізики
Мандолина Бу• 01 апреля в 14:00
Ответ дляДюагональ
Це неправда. Закони фізики
ну от порахуйте мені за законами фізики чому у мене росте вага від такого харчування:
в день я з´їдаю дві запечені курячі гомілки + 200г якогось листя (шпінат, руккола, суміш салатів etc без заправок, тільки листя), тарілку супа овочевого з свининою, чашку кави з цукрозаміником і гречаним молоком :)
Дюагональ• 01 апреля в 14:54
Ответ дляМандолина Бу
Як можна порахувати, не знаючи маси всіх продуктів?
крім того має значення, скільки ви витрачайте енергії. Це ж елементарні речі. Вашому організму треба певна кількість енергії на підтримку життєдіяльності, ще ви витрачаєте енергію, коли рухаєтесь і взагалі щось робите. Та енергія, яка надходить, повинна бути меншою, ніж та, що витрачається. Ось і все. Не візьметься нізвідки зайва маса, якщо в вас буде дефіцит. Вона не може з нічого утворюватись
Тому дуже прості розрахунки - менше отримуйте, більше витрачайте.