ШобВам_КакНам• 31 марта в 01:40

Отец сказал неприятные вещи

Добрый вечер. Мне не с кем поделиться таким. Мне 34 года. Я успешный человек. Есть личные достижения, карьера. Не пью, не курю. Внешне тоже яркая, красивая.
Но выросла я с отцом, который критикует.
Всегда все было не так хорошо, а за хорошее меня не хвалили.
Я это старалась проработать с психологом. И первый муж был копия отца критик и абьюзер, я не такая была во всем.

Казалось бы я уже взрослая.
У меня прекрасное окружение, хорошие друзья. Пришла к отцу в гости. И он при беседе мне сказал, что я поправилась и мне нужно худеть. Ремарка: я 10 лет принимаю гормональный препарат, так как у меня есть аутоиммунное заболевание. Лекарство способствует набору веса, как ни крути.
Я постоянно контролирую себя. Весила 50 кг, рост 170. Сейчас 65 кг при таком росте.
Мне так больно стало. Он начал говорить, что я люблю есть и это моя проблема.
Я сказала: а ничего, что 10 лет назад я чуть не умерла? Что принимаю гормоны.
Знаете, я понимаю, что я взрослая. Но когда близкие ковыряют такие раны, очень неприятно. Чувствую себя маленькой девочкой, которую отчитали за двойку. И как будто полное ничтожество.
Голена блондинка• 31 марта в 02:33
Пойдите уже наконец к психологу, проработайте свои детские травмы и повзрослейте наконец. Вы сама при 65 кг считаете себя толстой 🤦‍♀️
Бачу_майбутнє• 31 марта в 02:42
если отец критикует свою дочь за внешность - подсознательно он ее хочет трахнуть и обсырая ее он как бы отговаривает себя от грязных мыслей , я бы вообще не общалась с этим извращугой, пусть подыхает в одиночестве
как тебе такое илон маск• 31 марта в 02:53
Ответ дляШобВам_КакНам
Ну в том то и дело, что я не считаю 65 кг жирной. Но если сравнить 50 и 65 разница есть. И я не троль.
вы не жирная и не надо оправдываться и расстраиваться.
zelden• 31 марта в 03:04
А характер,я смотрю,у Вас папин.Будете обострять-получится грандиозный скандал,но если хотите поговорить спокойно по душам,то он не против.Вы для него самый родной и близкий человек.По его мнению он первый кто к Вам придет на помощь,он за Вас всё отдаст.
zelden• 31 марта в 03:09
Ответ дляБачу_майбутнє
Яке,кончене
Хвігура мічти• 31 марта в 04:43
При зрості 170 ви товста 65 кг …
Ви обидва диваки.
Якби вам сказав папа, що ви карлик і вам час рости теж повірили б? Чи свого розуму немає?
Вилосипедниця• 31 марта в 06:04
Ответ дляLove_Love_Love_
Просто напросто ви не доросла от і все.
Він токсична людина, а доросла жінка мала б поставити його на місце і зробити це різко, можливо грубо, але ьак шоб він більше не захотів говорити всякі гадості, а якщо б сказав ще раз то перестала б спілкуватися і пояснила б йому чому, а ви соплі жуєте.
Эксперт в теме появился
Саджу все зарання• 31 марта в 06:32
Можливо, батько хоче за Ваш рахунок самоствердитися. Ну це знаєте, всіх і вся обсирати, коли у самого куча проблем і комплексів, і типу на фоні інших ти маладєц.
А взагалі, погоджуюся - Вас гноблять і принижують, бо Ви дозволяєте це робити. Треба чітко і зрозуміло його ставити на місце наступного разу при таких випадах у Вашу сторону. Не обов´язково це робити сильно грубо, але це треба зробити. Якщо Ви при кожній його критиці схиляєте голову, і шось там тихенько кажете, то це не рахується, це підбадьорює абьюзера ще більше Вас гнобити. Треба говорити чітко, голосно, твердо, дивлячись у вічі такій людині. Та і впринципі, може є сенс з ним поговорити відверто про все, що у Вас на нього накопилося, про образи і про те, що Ви відчуваєте. По крайній мірі Вам стане легше, мені так здається, це краще, аніж нести цей груз з собою все життя. Можливо, він задумається хоч трохи над своєю поведінкою
Гореотума• 31 марта в 06:40
Ответ дляБачу_майбутнє
ви вкрали телефон в санітара і разом з наполеоном сидите в інтернеті?
Почемучка• 31 марта в 06:51
Ответ дляСкоро_вчера
От я не бачу границі , поясніть мені, хто може.
Коли в дитини ожиріння всі люди навколо і лікарі кажуть , що батьки в тому винні, не контролювали . Коли батьки бачуть, що іх дитина повненька і забороняють щось лишнє зʼїсти , говорять своїй дитині , щоб контролювала себе , тоді всі люди навколо
кажуть , що це токсичні батьки, навʼязують комплекси.
Коли в моєї доньки 5 років були складки на животі, мені декілька ( 2 точно) лікарів казали по менше мучного давати. Зараз їй 11, я напоминаю їй і кажу інколи « поменше». До яких я відношуся батьків , токсичних чи люблячих і дбайливих ?
Вы относитесь к типу советчица. Чую дзвін та не знаю де він. При чем тут 65 кг и 170 см к ожирению?
Почемучка• 31 марта в 06:53
Ответ дляСаджу все зарання
Вот конкретно что надо было сказать в этом случае?
Менее Более• 31 марта в 07:00
А я не обижаюсь,это подстегивает меня держаться в форме,когда близкие говорят что округлилась
176-61 кг
АяВсёЗнаю• 31 марта в 07:32
Ответ дляШобВам_КакНам
У меня нету детей
Есть только работа
Когда будут - вспомнить обиды и сделайте выводы как мама.
Сейчас ставьте на место отца
Саджу все зарання• 31 марта в 08:08
Ответ дляПочемучка
Ну, наприклад, так - ’ Я не розумію, що за наїзди на мене? Слідкуй, будь ласка, за своєю фігурою, я якось зі своєю вже сама розберуся. З моїм діагнозом і лікуванням я вважаю, що я ще взагалі красотка, і фігура у мене шикарна. Тому прошу мені такі свої висновки більше не озвучувати.’
А взагалі б ще додати щось по типу ’ Тобі не здається, що в тебе вже життя до мене лише одні претензії? Ніколи доброго слова не чула від тебе, ні похвали. Цікаво, тебе хоч щось в мені коли небудь влаштовувало? Що ж ти таку ’хєрову’ дочку виховав? ’....... Ну і далі як піде розмова, дивлячись шо буде говорити батько. Але дати йому зрозуміти, що Ви сама себе влаштовуєте, і його оці загони Вам неприємні, тому нехай він їх лишить при собі. Якось так...
Водійка хімарса• 31 марта в 08:53
У него маразм.
Водійка хімарса• 31 марта в 08:56
Газлайтите его, скажите папа, ты что ку-ку, где я толстая? У тебя что в глазах двоится? Может тебе к врачу? Ты неадекватно оцениваешь ситуацию, может у тебя нарушено мозговое кровообращение? Что с тобой? Тебе кажется? Давай я запишу тебя к неврологу, а то так и до деменции недалеко
Водійка хімарса• 31 марта в 08:57
Хотя у меня такая же мама, скажет какое то дерьмище и сидит улыбается, а чё такова
Червона калина• 31 марта в 09:21
Ответ дляШобВам_КакНам
Тоже верно. Наверное это сложный характер плюс возрастное
ні, не потрібно це виправдовувати, це токсичність і йому начхати на ваші почуття. Спробуйте дзеркалити, і прозрієте що з ним так не можна, а з Вами регулярно((( І це не є нормально.
Потужна махіна• 31 марта в 09:24
Ответ дляШобВам_КакНам
А чего обижаться тогда? Если этот вес вас устраивает, то откуда ранимость такая?))
А если бы сказал, что надо потолстеть, вы бы тоже обиделись?
Скоро_вчера• 31 марта в 09:27
Ответ дляПочемучка
Ви з тих аби тільки язвити. Я питання задала , а не автора до ожиріння віднесла . Читати вмієте?
Червона калина• 31 марта в 09:29
Ответ дляШобВам_КакНам
50 кг - це коли, в школі? Тоді він ще б з 40 кг порівняв.
Це дуже мало для такого зросту, гарний вигляд ну хоча би 55
автор ШобВам_КакНам • 31 марта в 10:57
Ответ дляЧервона калина
50 кг до 30 лет
До этого 47-49
У меня был недобор
СережкинаЯ• 31 марта в 10:58
Ответ дляСкоро_вчера
1) За здоров´я і харчування неповнолітньої дитини ви відповідаєте. У автора інше, вона давно доросла.
2) Моя мама була токсичною і моє обмеження в їжі було диктаторським, ставлення до моєї впги зневажливим і мене завжди порівнювали з іншими. Пам´ятаю як в 11 перед літніми канікулами я рішуче сказала, що схудну за літо. При цьому сама відмовилася від повного обіду і вщяла повну тарілку салату з капусти. А мама на мене так глянула і зневажливо: ’Ти схуднеш? Та не сміши мене’. Мені приводили в прикладу струнку Іру, Катю, зневажливо говорили про мої складки жиру і при мені їли заборонену їжу.
Але ніхто не сказав - так, я вірю в тебе, давай приготую тобі щось смачне і дієтичне.
Розумієте різницю?
Гжегож Бженчишчикевич• 31 марта в 11:46
Ответ дляСкоро_вчера
А ви до якого віку збираєтесь контролювати вагу і харчування доньки? І в якій формі ви її контролюєте? В мене в дитини теж вага на контролі і я дуже ретельно підбираю слова і засоби контролю, щоб не образити, не наробити комплексів тощо..казати - ти товстий, менше їж я точно не буду.
Скоро_вчера• 31 марта в 21:00
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
А по вашому пора припинити? 11 років це вже не той вік , щоб контролювати вагу дитини ?