Да будет так• 31 марта 2025
Может ли студент, на которого платятся алименты, подрабатывать на каникулах
В этом собственно и вопрос. Заранее спасибо ответившим
Да будет так
• 31 марта 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Тільки батькові не кажіть
Він як раз дізнався і побіг у ДВС
короткопамятна• 31 марта 2025
Ответ дляДа будет так
Він як раз дізнався і побіг у ДВС
І що там йому відповіли?
Незнакомлюся• 31 марта 2025
Ответ дляДа будет так
Він як раз дізнався і побіг у ДВС
Офіційно дитина працює? Бо ще догляду батя запросить. Ви молодець, що пішли від такого.
Да будет так
• 31 марта 2025
Він же ж аж 5тис платить))) вони мають повністю задовільнити потреби сина😁
ПироженкА• 31 марта 2025
Ответ длякороткопамятна
І що там йому відповіли?
Посочувствовали студенту.
Такое колличество конечных людей видит только ДВС наверное....
Да будет так
• 31 марта 2025
Ответ длякороткопамятна
І що там йому відповіли?
Не знаю. Написали мені лист. От і питаю, що мені там казати. Заперечувати факт підробітку чи не обовʼязково 🧐
Да будет так
• 31 марта 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Не офіційно. Він на денній формі навчання. Дякую) сама була в шоці з людини
ПироженкА• 31 марта 2025
Ответ дляДа будет так
Если подработка не официальная, то Вам ничего доказывать не нужно.
короткопамятна• 31 марта 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Який догляд працездатному батьку?
ПироженкА• 31 марта 2025
Ответ дляДа будет так
Тогда не парьтесь
Чемна панночка• 31 марта 2025
Питання щодо зміни розміру аліментів чи звільнення від обов´язку щодо їх сплати вирішує тільки суд. Не виконавець.
ПироженкА• 31 марта 2025
Ответ дляДа будет так
🙏 дякую
Если такие папани работают неофициально, или на минималку, то двс не парится никогда. Вот и Вы не парьтесь.
Если оно у вас настолько притрушенное, в дальнейшем сын пусть оформляется на минималку, если возможно, да и все.
Чумачечая_• 31 марта 2025
Ответ дляДа будет так
Тоді звісно заперечуйте , його неможна довести
ПироженкА• 31 марта 2025
Ответ дляЧумачечая_
Автору вообще ничего не нужно делать.
Да будет так
• 31 марта 2025
Ответ дляЧумачечая_
Він міг сфотографувати сина на роботі🤯
Чумачечая_• 31 марта 2025
Ответ дляДа будет так
Він міг сфотографувати сина на роботі🤯
Й що це доводить ? Може він волонтер
Да будет так
• 31 марта 2025
Ответ дляЧумачечая_
Й що це доводить ? Може він волонтер
Точно) дякую ☺️
Незнакомлюся• 31 марта 2025
Ответ длякороткопамятна
Який догляд працездатному батьку?
Зараз купа інвалідів
Да будет так
• 31 марта 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Зараз купа інвалідів
Цей інвалід тільки на голову)
Мальовнича даль• 31 марта 2025
Ответ дляДа будет так
В моєї подруги так колишній не хотів платити аліменти на неї до 3 р по догляду.Все таки доказав,що вона неофіційно працює.Підіслав клієнта,той зняв з камерою.З роботи її одразу попросили,але він німець і суд був там.А працювала вона неофіційно в Україні.
короткопамятна• 31 марта 2025
Ответ дляДа будет так
Він міг сфотографувати сина на роботі🤯
І що?
Лепетун• 31 марта 2025
Ответ дляДа будет так
Ну якщо бути щирими, то не 5, а 10. Тому що мати в батько однаково приймають участь в фінансуванні дитини.
Да будет так
• 31 марта 2025
Ответ дляЛепетун
Ну. Батько платить 5, а не 10
Скромняшка• 31 марта 2025
Ответ дляПироженкА
Посочувствовали студенту.
Еще большее они ’Не видят’, тех, кто не платит и потерялся на просторах Украины
Да будет так
• 31 марта 2025
Ответ дляЛепетун
Плюс ваші 5🤷♀️
Так. І що? Хлопець не може собі підробити, щоб мати кишенькові гроші?