Зрадорозганячка• 31 марта в 09:11
Кому 40, як переступили цю межу? Чи було сумно?
Мені сьогодні 40. Приймаю вітання від рідних, колег, а на очах прям сльози.
Так не хочется старіти.
Завжди говорила, що після 40, це вже людина починає старіти.
Хоча в душі мені , як 20, але ж паспортний вік ...
Так не хочется старіти.
Неновая почта• 31 марта в 11:34
Мне 40, скоро 41 . Классный возраст, как и 39 и 25 и другие. Жизнь одна- наслаждайтесь. Еще б мир нам поскорее🙏
Дева Мария• 31 марта в 12:11
Ответ дляНепереможна
Мне скоро 50. В 40 межі не было, я на Ибице тогда висела
Ахаха )) я малую носила на руках 🤣 тоже не до этого .
Шикаю і викаю• 31 марта в 12:12
В 40 родила, некогда было хернёй страдать, в 45 стала себе нравится больше, чем в 39, а и в 44 пришлось начинать все с 0 с двумя детьми на руках
За ким я буду?• 31 марта в 13:07
В 40 переймалася . Як тільки стукнуло 41 відпустило🤣
Я взагалі не люблю круглі цифри, в мене будильник заведений на 7:01 🤣
НеВРотик• 31 марта в 13:50
Ответ дляПадаюВреверансах
От мені почало здаватись, що хороша ідея народити десь в 38, щоб не було просто часу глупості всякі думать про старість і красу.
Бо не до того з малою дитинкою на руках
Я так і зробила. Але ось наближаються 50.. Собака є. Може корову?
Зрадорозганячка
• 31 марта в 13:56
Ответ дляЗа ким я буду?
Я з Вами.
Також круглі не люблю)
Будильник на 6:31 завожу)))
Також круглі не люблю)
Будильник на 6:31 завожу)))
Король дивана• 31 марта в 16:58
Я в 40 народила третю дитину , зараз мені 41, дуже рада що наважилась
НаливайКа• 31 марта в 18:18
Ні. Якось межу в 40 спокійно переступила. Це чудовий вік. Ще красива, але вже не наївна, розумна, впевнена, досвідчена.
От в 30 років прямо «плющило», що вже стара, життя та молодість закінчилися, треба купувати білий саван і повільно повзти в сторону цвинтаря.🤣
ПлюшкамиБалуюсь• 31 марта в 23:47
Старіти почнете між 50 і 60 роками. До того ще молодість. Ще з 10, 12 років молодості, клімакс і все...прірва. Під 60 змиритися і будете дальше насолоджуватись життям аби тільки здоров´я було і мир. І діти прилаштовані.
Violetta777• 03 апреля в 21:47
Мне 41 недавно исполнилось..плохо сейчас ,гормон.дисбаланс.надеюсь выровняется.но по ощущениям как вроде 90 лет