З вишневого садка• 31 марта в 09:46
Аденоміоз
Назначили Циклофіт форте 1таб 2 рази в день 3 міс. Юнона Фармліга капсули 1таб.2 рази в день 3міс.Пила місяць Сьогодні 3 день місячних ,ще більша кровотеча уколола вчора укол пʼю по 2 таб.етамзилат кв вобще нічого не помагає,кровотеча ужасна,сьогодні зранку встала майже пів літри зразу витікало,ну і цілий час бігаю в туалет.В мене вже таке вже більше пів року ,що можна зробити ,чому лікарі не дають ради.Чи то потрібно то вирізати чи що порадьте ??А то так і можна померти , ще постійно пʼю желізо
Зрадорозганячка• 31 марта в 09:49
Я поставила Мирену, вам что не предлагали? До - не могла работать, резко встану и кровь всюду, олвейз ночные вообще не держали, ватные такие пузатые прокладки так сяк. А так тампон и прокладка и спец трусы
Цикавенная• 31 марта в 09:49
Аденоміоз дуже важко лікувати.
І скоріш за все ваш лікар не має такої компетенції.
Зазвичай лікують по скаргам чи для вагітності.
В інших важких випадках тільки радикальне лікування.
Можливо вам потрібно пробувати КОК, фізіопроцедури, абляція
Зрадорозганячка• 31 марта в 09:50
Ответ дляЗ вишневого садка
А рожать планируете? Если планируете - то кок но смотреть на побочку. У меня варикоз от кок((
З вишневого садка
• 31 марта в 09:52
Ответ дляЗрадорозганячка
Поки ні,потім хотіла б двичайно
Зрадорозганячка• 31 марта в 09:54
Ответ дляЗ вишневого садка
Поки ні,потім хотіла б двичайно
Потім це коли? Бо Мірена це на 5 років лікувальна дія. Кок - будь який термін.
З вишневого садка
• 31 марта в 09:56
Я в розводі , тому зараз немаю нікого, лікарі кажуть Якщо б завагітніла такого б не було, Тому я хотіла але немає з ким
Зрадорозганячка• 31 марта в 10:07
Ответ дляЗ вишневого садка
Шо б не було... Я вагітніли три рази і кожен раз місячні все сильніші. Після третьої дитини поставила Мірену. Але у вагітність все ок, анемії немає, КД немає красота, але ж це недовго. До вагітностей приймала кок 2 роки..
Я думаю вам кок скоріш за все підійде краще
З вишневого садка
• 31 марта в 10:22
Ответ дляЗрадорозганячка
Дякую! кок не хочу Десь 5 років назад мені його були незначили , Так в мене так місячні текли кожен день що я сама зупинила пити їх потім в ліках дуже сварився. А скажіть будь ласка чи може краще нічого не лікувати, Просто коли приходять місячні в 1-й день купити сильні кровоспинні засоби і коли і пити.Чи можна так?
Поросенка• 31 марта в 10:23
мені допомогло тільки видалення поліпа і чистка ендометрію. Тьфу-тьфу. А то теж сиділа на транексамі кожен цикл, з квартири три дні не можна було вийти.
Життє Бентежне• 31 марта в 10:45
Ответ дляЗ вишневого садка
я постійно на кровоспинних. п´ю після сніданку дві таблетки, через годину ще дві. і на наступний день теж, якщо не норм, то і на 3 день також
Непереможна• 31 марта в 11:00
Ответ дляЗ вишневого садка
Назначенное вам- это БАДы, деньги на ветер, никак они не лечат.
Аденомиоз кровотечение не вызывает, ищите другую причину .
Срочно проконсультируйтесь с другими врачами, и диагноз, и назначения, крайне непрофессиональные. Пс гинеколог