Пригаю-цибаю• 31 марта в 09:56
Які мінуси в мансардній квартирі?
Бритоножка• 31 марта в 09:59
Жара, ещё можно головой с непривычки ударяться, ещё вода от дождя затекает при открытом мансардном окне в дождь
Шикаю і викаю• 31 марта в 10:00
Ні, я висока і мені ці перепади висоти не підходять. Якщо ви менше 160, тоді мабуть ок
Техноложка• 31 марта в 10:03
Дождь стучит и кондиционер обязательно, плюс окна всегда открыты, больше пыли.
Цветочница• 31 марта в 10:04
На якій висоті стеля? Чи є звичайні вікна чи тільки в даху? Ну і в якій країні це житло знаходиться? Хоча може в Ужгороді теж норм. Але верхній поверх в умовах прильотів таке собі...
Сусідка зверху• 31 марта в 10:04
Ответ дляШикаю і викаю
Який бред тут тільки не прочитаєш
парИла я парИла• 31 марта в 10:11
Жарко, холодно, течет, мыши с ноября, головой бьёшься и ходишь раком, у нас скос на кухне и в спальне. Окна только на крыше под углом, получается нет возможности сетки от насекомых , нужен постоянный репелент в помещении.
Пустощі-веселощі• 31 марта в 10:13
Ответ дляЦветочница
В Ужгороді прильоти?
І до чого країна? Якщо мансардний поверх зроблений по феншую (по всіх правилах), проблем не буде. Висота? Так, підрізана, тому що, дах має конфігурація, але з правильним розташуванням меблів, не повинно бути дискомфорту.
Доповнення: в приватних будинках, власники, це враховують, самі або за допомогою архітектора.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 31 марта в 10:16
слышимость повышенная. голуби топчутся по голове. так говорят.
РокерША• 31 марта в 10:19
Какие плюсы, кроме того, что они на 20-30% дешевле?
Такой и живу, другую не могу себе позволить.
Жарко летом, холодно зимой, первые месяцы бьешься головой, при расстановке мебели учитываешь, что половина площади не функциональна.
парИла я парИла• 31 марта в 10:23
Ответ дляЦветочница
В Ужгороде отвратительное качество застройки. Геморрой а не квартира.
Смячиком• 31 марта в 10:25
Ответ дляviter33
Тоді взагалі якась дурість
І з міркувань безпеки і перепадів температури під дахом
Наче здебільшого дворівневі квартири мають верхній поверх мансардний
Раньше это считалось престижным. Но тогда не было шахедов. Цена за метр ниже, но там обычно очень большая площадь.
Цветочница• 31 марта в 11:05
Ответ дляПустощі-веселощі
В Ужгороді прильоти?
Ви читаєте по діагоналі? Країна має значення, тому що в Україні війна і про шахеди вже писали. А в умовній Польші вже зовсім інша історія. І я тае розумію що в такій квартирі ви не жили, тому чисто теоретик. Повинно бути і є-це дві великі різниці. І мансарда в приватному будинку і квартира під дахом багатоквартирного будинку це теж дві великі різниці.
Неправдиша• 31 марта в 11:16
Жарко/холодно зависит от изоляции. Если прям под жестяной крышей сидеть голой, то наверное да.
Летом было ок, зимой не холодно. Крыша не текла, голуби не топали.
Потолки 3 метра, сверху ещё почти полноценный этаж. Головой никто не бился. Не Ужгород. Ирпень.
Насекомых не видела, воздух чистый, небо, сосны. Утром пахло лесом...
Пустощі-веселощі• 31 марта в 13:52
Ответ дляЦветочница
В нас приватний будинок.
Кожний має по своєму поверху (вільна зона).
І все я знаю. Збудували самі. Не жарко і не холодно, і дощ по вухах не стучить.
А як запроєктували в багатоквартирному? Аби було((