Неправдиша• 31 марта в 11:12
З карти монобанка списали 2500 грн, чи можливо їх повернути?
Шахраї, це карта все тепер, треба міняти.
Чи гроші повернуть? В кого був такий досвід?
Заздрість то погано• 31 марта в 11:17
Ну явно не сами по себе списали, а вы им предоставили все данные для этого
Stepa_nida• 31 марта в 13:25
Якщо витік інформації стався з вини банку (ви не розкривали шахраям своїх даних, даних картки, пін-коди, cvv і тд), то банк має відшкодувати кошти.
Однак на практиці, банки тупо ігнорять заяви/скарги і необхідно звертатись до суду.