Фісташкова кава• 31 марта 2025
В мене безлад вдома
Я нічого не встигаю, вдома дуже часто безлад. На роботі з 10 по 19, поки доїду, встигаю лише приготувати вечерю, помити посуд та помитись, і максимум за котом поприбиоати. Часто буває, що і після роботи вдома можу таблиці якісь заповнювати чи навчання проходити. Прибираю лише на вихідних, і то години 2 максимум. Часто мене гризе совість, що вдома не прибрано. Ніяк не можу знайти
час та сили навести порядок в шафі чи
викинути непотріб з балкону. Як Ви все встигаєте?
час та сили навести порядок в шафі чи
Фісташкова кава
• 31 марта 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
та в неї є чоловік (бо є свекруха)
і діти скоріш за все є
Чоловік та кішка
Фісташкова кава
• 31 марта 2025
Ответ дляОйЙой
Пусть муж вам помогает.
А вообще мне бы было абсолютно все равно.
Він каже, що втомлений
НашлаПерепискуМужа• 31 марта 2025
Ответ дляФісташкова кава
Дітей немає, лише чоловік та кішка. Прибираю та готую я
так ось.
якщо дотримуватись нормальної поведінки в квартирі, то все повинно бути чисто там.
тобто їсти на кухні за столом і за собою прибирати зразу стіл і мити посуд.
всі речі зразу класти на свої місця.
не ходити по квартиріу в брудному взутті і не трусити брудом чи брудними речами по квартирі.
а якщо ваш чоловік розкидає речі і нічого по квартирі не робить, то і починаються проблеми.
хай чоловік також приділяє час, якщо не прибиранню, то тому, щоб речі класти на свої місця.
стосовно їжі. то тут тільки заготовки і прості страви.
всі речі зразу класти на свої місця.
Фісташкова кава
• 31 марта 2025
Ответ длявре_Динка
Маю домашню помічницю.
У мене такий же нрафік, твльки перед роботою ще тренування, а після роботи навчання
Ви молодець) я перед роботою встигаю лише душ, макіяж, та сніданок приготувати+ чоловіку щось на роботу зібрати
НашлаПерепискуМужа• 31 марта 2025
Ответ дляФісташкова кава
Він каже, що втомлений
давайте додаткові данні:
1. співвідношення зарплат ваша і його 50 на 50?
2. скільки вкладаєте фінансів в сім´ї 50 на 50?
3. який графік роботи ваш і чоловіка?
4. ви одружені чи живете разом?
5. чия квартира?
3. який графік роботи ваш і чоловіка?
4. ви одружені чи живете разом?
5. чия квартира?
Синди Кроуфорд• 31 марта 2025
Не встигаю. І подруги мої не встигають. Ми дійшли висновку, шо треба просто розслабитись і не зважати на дрібниці. Генеральне прибирання лише декілька разів в рік, все решта - поверхнево. Зрозуміла, що для мене важливіше провести вільний час з дітьми та чоловіком, а не з віником і тряпками. Скоро вийду на роботу, матиму більший дохід, то будемо іноді наймати клінінг на кухню і ванну (для мене каторга там намивати).
Ответ дляФісташкова кава
Я не готую чоловікові, він взмозі сам собі глово викликати
Собі стейк риби за пару хв посмажила, з овочами схрумкала і побігла на тренування, не фарбуюсч, тому після тренування душ і на роботу
Нащо ви робите із чоловіка побутового внваліда?
КараПузовна• 31 марта 2025
В мене так само, ще й без вихідних працюю, теж тільки посуд мию і іноді підлогу, а в шафах взагалі жесть
НашлаПерепискуМужа• 31 марта 2025
Ответ дляФісташкова кава
ви на себе взяли багато роботи.
чоловік має руки, очі і мозок.
він сам може собі зібрати їжу!
він не дитина, а дорослий чоловік.
збирати їжу на роботу в моєму розумінні жінка повинна тільки коли не працює взагалі.
чоловік має руки, очі і мозок.
він сам може собі зібрати їжу!
він не дитина, а дорослий чоловік.
КараПузовна• 31 марта 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Отключите советчицу и у вас появится дохрена свободного времени.
А причем тут это, я например на советчице сижу на работе или перед сном в кровати
Фісташкова кава
• 31 марта 2025
Ответ длявре_Динка
Якщо не приготую, то він не дуже щось буде їсти
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
давайте додаткові данні:
3. який графік роботи ваш і чоловіка?
4. ви одружені чи живете разом?
5. чия квартира?
3. який графік роботи ваш і чоловіка?
4. ви одружені чи живете разом?
5. чия квартира?
А яка різниця яке співвідношення, не треба робити із чоловіків побутових інвалідів, навіть якщо її частка 20% чи взагалі 0
КараПузовна• 31 марта 2025
Ответ дляФісташкова кава
Суддя це моя свекруха, яка іноді любить прийти після роботи
Нах её пошлите, или пусть прийдет и поубирает
НашлаПерепискуМужа• 31 марта 2025
Ответ дляФісташкова кава
то його проблеми
НашлаПерепискуМужа• 31 марта 2025
Ответ длявре_Динка
я аргументи для неї збираю.
і зараз дуже часто з/п жінки +- така сама як у чоловіка, але якщо чоловік може заморитись, то жінка ні!
і ще повинна робити всю жіночу роботу.
КараПузовна• 31 марта 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Я така ж як і ви.
Ті що встигають думаю брешуть)
Встигають все ті що вдома сидять, або багато вихідних мають, наприклад тиждень через тиждень
ЕлькиПальки• 31 марта 2025
Ответ дляФісташкова кава
Чекаю щоб робот допилососив та іду мити підлогу
Чому ви готуєте кожен день?
Купіть пмм, щоб не мити посуд
Единорог_помог• 31 марта 2025
Ответ дляКараПузовна
Ну з тими ясно.
А от якщо робота кожен день до 18+дорога додому, то це навряд чи
Фісташкова кава
• 31 марта 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
давайте додаткові данні:
3. який графік роботи ваш і чоловіка?
4. ви одружені чи живете разом?
5. чия квартира?
3. який графік роботи ваш і чоловіка?
4. ви одружені чи живете разом?
5. чия квартира?
1. Він заробляє більше
2. Вкладаємо 50/50
3. Мій з 10 по 19, в чоловіка з 9 по 17, а може бути менше
4. Одружені
5. Орендуємо
2. Вкладаємо 50/50
4. Одружені
5. Орендуємо
Фісташкова кава
• 31 марта 2025
Ответ дляЕлькиПальки
Чому ви готуєте кожен день?
Купіть пмм, щоб не мити посуд
Чоловіку та собі, хоча собі самій не готувала б кожен день
НашлаПерепискуМужа• 31 марта 2025
Ответ дляФісташкова кава
1. Він заробляє більше
2. Вкладаємо 50/50
4. Одружені
5. Орендуємо
2. Вкладаємо 50/50
4. Одружені
5. Орендуємо
вас нічого тут не дивує?
тобто і ви і він працююєте однаковий час.
то і ви і він однаково заморюєтесь.
вкладаєтесь по сумі ви однаково, але у нього залишаєтсья в кармані БІЛЬШЕ і він ще і відкладати може.
а ви ще повністю тягнете на собі весь побут?!
а він і свекруха класного раба собі знайшли у вашій особі !
то і ви і він однаково заморюєтесь.
Королева краси• 31 марта 2025
Ответ дляЭлектричка
Так і встигаю. Теж працюю, вдома в 19.
В робочі дні обмежуюся закинути стиралку, поставити посудомийку і обираю 1 кімнату - протираю пил та забираю зайві речі, не допускаючи нагромадження. В якісь інший день - інша кімната.
Тому на вихідних особливо прибирати немає що, але можна витратити час на щось глобальне- на розбір захаращеного або генеральна уборка кухні наприклад. Мені психологічно важко, коли захаращено, мене це дратує і неприємно знаходится вдома.
мне уже хочется плакать от вашего рассказа