begovelik• 31 марта 2025

Українська реальність в одній картинці

KvasSolka• 31 марта 2025
І це ще не найгірша реальність. Ми стали дуже жорстокі та злі один до одного.
автор begovelik • 31 марта 2025
Ответ дляKvasSolka
Це все - результати керівництва горе-керманичів за роки незалежності. Кожен з них зробив свою справу, націю ніхто так і не об´єднав, її і зараз продовжують розколювати і роз´єднувати.
tatka• 31 марта 2025
Чому в таких темах завжди акцент на ’за роки незалежності’? А за роки кацапського чи іншого іноземного рабства об´єднали?
Will_Be...• 31 марта 2025
Ответ дляbegovelik
Мы сами продолжаем это делать. Чего, только, мовные срачи тут стоят.
Asteroidea• 31 марта 2025
Ответ дляtatka
Напевно акцент роблять через те, що разом із незалежністю країна отримала і більші можливості в плані патріотичного виховання, в плані відновлення автентичності тощо. Тому напевно сварити якогось одного президента неправильно.
автор begovelik • 31 марта 2025
Ответ дляtatka
У 1991 році ми отримали величезний шанс. До речі, у той момент нація була як раз єдиною.
Svetrise• 31 марта 2025
это у простого украинца, а разрезе у тех, кто руководит всеми этими процессами кроме д… только деньги деньги и побольше, любыми путями удержаться у власти, любыми способами «заработать», и что там с народом и страной им всем нас….
tatka• 31 марта 2025
Ответ дляAsteroidea
Хто мав на рівні держави займатися патріотичним виховуванням? Ті, хто віками гнобив українську ідентичність, чи ті, кого гнобили?
Mrs.Ochmonek• 31 марта 2025
Ответ дляAsteroidea
Сварити можна лише виборців - самих себе, тобто. Які обирали Президентів - не патріотів
автор begovelik • 31 марта 2025
Ответ дляtatka
І як можна було, по-вашому, ’виховати патріотично’, не розколовши суспільство?
Asteroidea• 31 марта 2025
Ответ дляtatka
Судячи з вашого питання, ніхто і ніколи