Ответ дляKvasSolka
І це ще не найгірша реальність. Ми стали дуже жорстокі та злі один до одного.
Це все - результати керівництва горе-керманичів за роки незалежності. Кожен з них зробив свою справу, націю ніхто так і не об´єднав, її і зараз продовжують розколювати і роз´єднувати.
Will_Be...• 31 марта в 15:04
Ответ дляbegovelik
Мы сами продолжаем это делать. Чего, только, мовные срачи тут стоят.
Asteroidea• 31 марта в 15:07
Ответ дляtatka
Чому в таких темах завжди акцент на ’за роки незалежності’? А за роки кацапського чи іншого іноземного рабства об´єднали?
Напевно акцент роблять через те, що разом із незалежністю країна отримала і більші можливості в плані патріотичного виховання, в плані відновлення автентичності тощо. Тому напевно сварити якогось одного президента неправильно.
Ответ дляAsteroidea
Хто мав на рівні держави займатися патріотичним виховуванням? Ті, хто віками гнобив українську ідентичність, чи ті, кого гнобили?
Mrs.Ochmonek• 31 марта в 16:51
Ответ дляAsteroidea
Сварити можна лише виборців - самих себе, тобто. Які обирали Президентів - не патріотів
Asteroidea• 31 марта в 21:38
Ответ дляtatka
Судячи з вашого питання, ніхто і ніколи