begovelik• 31 марта в 14:38

Українська реальність в одній картинці

KvasSolka• 31 марта в 14:40
І це ще не найгірша реальність. Ми стали дуже жорстокі та злі один до одного.
автор begovelik • 31 марта в 14:44
Ответ дляKvasSolka
Це все - результати керівництва горе-керманичів за роки незалежності. Кожен з них зробив свою справу, націю ніхто так і не об´єднав, її і зараз продовжують розколювати і роз´єднувати.
tatka• 31 марта в 15:00
Чому в таких темах завжди акцент на ’за роки незалежності’? А за роки кацапського чи іншого іноземного рабства об´єднали?
Will_Be...• 31 марта в 15:04
Ответ дляbegovelik
Мы сами продолжаем это делать. Чего, только, мовные срачи тут стоят.
Asteroidea• 31 марта в 15:07
Ответ дляtatka
Напевно акцент роблять через те, що разом із незалежністю країна отримала і більші можливості в плані патріотичного виховання, в плані відновлення автентичності тощо. Тому напевно сварити якогось одного президента неправильно.
автор begovelik • 31 марта в 15:13
Ответ дляtatka
У 1991 році ми отримали величезний шанс. До речі, у той момент нація була як раз єдиною.
Svetrise• 31 марта в 15:19
это у простого украинца, а разрезе у тех, кто руководит всеми этими процессами кроме д… только деньги деньги и побольше, любыми путями удержаться у власти, любыми способами «заработать», и что там с народом и страной им всем нас….
tatka• 31 марта в 16:02
Ответ дляAsteroidea
Хто мав на рівні держави займатися патріотичним виховуванням? Ті, хто віками гнобив українську ідентичність, чи ті, кого гнобили?
Mrs.Ochmonek• 31 марта в 16:51
Ответ дляAsteroidea
Сварити можна лише виборців - самих себе, тобто. Які обирали Президентів - не патріотів
автор begovelik • 31 марта в 16:55
Ответ дляtatka
І як можна було, по-вашому, ’виховати патріотично’, не розколовши суспільство?
Asteroidea• 31 марта в 21:38
Ответ дляtatka
Судячи з вашого питання, ніхто і ніколи