Регионщица• Изменено 31 марта в 16:18

Стосунки між мясоїдною і чоловіком, що харчується по аюрведі можливі?

Як думаєте? Може був досвід стосунків , поділіться

Цікаво окрім харчування що ще відрізнялося? Вірні чи не дуже?
автор Регионщица • 31 марта в 17:18
Ответ дляГоворю відверто
У нього проблеми з агресією чи що
Цікавий погляд
100pudov• 31 марта в 17:19
Ответ дляРегионщица
🌷💐Если ты вдруг чувствуешь, что стала жестче, чем хотелось бы - вот
7 способов разбудить в себе нежность:

🏵1. Начни с тела. Теплая ванна, мягкий
плед, удобная одежда – все, что дает
ощущение комфорта, делает нас мягче.

🌼2. Говори тише. Попробуй понизить голос и говорить чуть медленнее. Нежность в голосе меняет даже самочувствие.

🏵3. Разреши себе заботу. О себе, о близких, о случайных людях. Кормить, укрывать, спрашивать «Как ты?».

🌼4. Пиши и говори красивые слова. Про себя, про людей, про жизнь. Нежность – это лексика, это тональность мыслей.

🏵5. Замедляйся. Ешь медленнее, гуляй без цели, разглядывай витрины.Плавно и медленно танцуй и двигайся. Нежность не терпит суеты.

🌼6. Окружай себя мягким. Касайся шелка, шерсти, бархата. Гладь кошек, заплетай волосы, обнимайся.

🏵7. Перестань сражаться. Быть сильной не значит воевать. Иногда достаточно просто смотреть с теплом и понимать, что ты в этом мире не для битв, а для света.

Еще больше лайфхаков о контакте с собой на марафоне ’Любование и Чувственность’ через 4 дня.

Я сегодня добавлю
в свой день - 2,,5,7.
Какой способ испробуете сегодня Вы?
Дякую, що заморочилися для мене!
автор Регионщица • 31 марта в 17:23
Ответ для100pudov
Дякую, що заморочилися для мене!
Може етприєднатисядо безкоштовного каналу(по вівторках о 19:00 трансляція 20хв), якщо сподобається . Ведуча жіночий психолог. Я не задумувалася над тим що давно забула що буде люблю танцювати! А мені лиш 47. Якось згадала скільки задоволення в молодості від танців в нічних клубах було . Тепер з розвитком технологій можна потанцювати вдома.
Миллениалка• 31 марта в 17:33
Ответ дляРегионщица
Знайома . Але довго приглядалася, поки зрозуміла до якої системи харчування він себе відносить. сказав, що не вживає цибулю, часник і щось розказував про аюрведу
То поспілкуйтеся ближче, щоб зрозуміти Ваша це людина чи ні
Миллениалка• 31 марта в 17:39
Ответ дляРегионщица
З цим проблем немає, навіть у його віці
Еммм. Тобто секс вже був, а порозмовляти по душам і зрозуміти чи підходите один одному в розумовому і побутовому плані не змогли?🫣
автор Регионщица • 31 марта в 17:39
Ответ дляМиллениалка
Та, то не скоро, але я от не уявляю таке , але ж він мною цікавиться і це проявляється у вчинках, значить щось уявляє, або мав досвід.
автор Регионщица • 31 марта в 17:40
Ответ дляМиллениалка
Ні сексу не було як такого щоб секс, вік не той. Просто плавали разом недавно. То все було видно
Ms. Iphone• 31 марта в 17:58
Ответ дляРегионщица
Нещодавно відпочивали з компанією, в закладі була музика і діджей , і дівчина мого сина хотіла танцювати, а ніхто не хотів і ми пішли разом. Я відірвалась
Кнопус• 31 марта в 18:01
Ответ дляЧижик Пижик
А про лук и чеснок это оттуда? Знаю одного, что тоже ел, говорил, что потом чувствует усталось.
Я одного знаю, який теж не їсть. Але там причина така... еммм... з прибабахом: каже, що хоче, аби жінка після мінету сперму ковтала і їй було (увага!) смачно! При чому щоб завжди ковтала. Інакше - не варіант))
автор Регионщица • 31 марта в 18:26
Ответ дляКнопус
Справа в тому, що я все життя так і робила, головне, щоб людина була без вредних звичок, тоді , ото все нейтральне. Друге питання чи воно мені треба. В мене вдома є все окрім нормального сексу. Може це теж відчутно якось. Просто теж два роки тіпа дружити, міг би щось конкретно запропонувати, я пів року взагалі жила сама. Тепер роздуплився: ’ можу і хочу’коли я знову переїхала до чоловіка. Але все одно мене стримує те, що можуть бути різні погляди і він їх стримує і впевнена не лише в їжі. У свого домашнього я всі таргани знаю(теж не подарунок, треба було сприйняти таким який він є)
Говорю відверто• 31 марта в 18:27
Ответ дляМиллениалка
І при цьому все чудово з чоловіком
автор Регионщица • 31 марта в 18:27
Ответ дляГоворю відверто
І при цьому все чудово з чоловіком
Єдине, що без гарного інтиму. А так прекрасно все. Сиджу чатюся, чоловік готує вечерю.
Говорю відверто• 31 марта в 18:48
Ответ дляРегионщица
Йому за 80?
автор Регионщица • 31 марта в 18:51
Ответ дляГоворю відверто
Йому за 80?
Чоловіку? Ні (передпенсійний вік) , розумію, що ще повинно щось бути, але з початком війни така морока, що капец маємо що маємо
Танцепесенная• 31 марта в 18:57
Ответ дляРегионщица
Та нього Вольво сучасної моделі, думаю не в грошах справа
А шукає вульву чомусь
Я Вас не боюся• 31 марта в 19:04
Ответ дляТримаю свічку
Это ненадолго. У моей сестры муж питался, месяцев 7, до первого шашлыка
Я когда-то с вегетарианцем встречалась, вы прям в точку написали до первого шашлыка он был вегетарианцем, а потом шашлык, пицца, пельмени 😂
Тримаю свічку• 31 марта в 19:24
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ну так и есть, мужики здоровые по натуре мясоеды. Вкусно как запахнет, все считай пропал))
автор Регионщица • 31 марта в 19:46
Ответ дляТанцепесенная
А шукає вульву чомусь
Хто чим зацікавлений. Щось шукає, але не пойму що і для чого. Я теж Вольво хочу, а може не хочу
автор Регионщица • 31 марта в 19:49
Ответ дляЯ Вас не боюся
Та ні, це виключено. Ми з другом коли почули сьорбаючи пивце: короче це просто аюрведа...чуть пивом не похлинулися . Я в інтернет читати ...ну думала просто не вживає м´ясо/рибу, а там ’аюрведа’... це набагато глибше
Ищу-брожу• 31 марта в 20:47
Ответ дляРегионщица
Скоріше всього так. Я навіть не уявляю як з таким піти в кафе
Ну, кафе есть и вегетарианские). Но морочливо, конечно. А с учетом, что вы замужем, вообще непонятно. Если он достаточно долго практикует, то и философию индуизма изучает. А там отношения вне брака не приветствуются. Может вы нафантазировали на его счет?
автор Регионщица • 01 апреля в 06:26
Ответ дляИщу-брожу
Та, не, не фантазувала. Я бачу дії, навіть не слова. Тому мені не зрозуміло, що він хоче. Хіба розлучений, але це лише припущення. В общем живу, як живу. Спостерігатиму за всім.