Регионщица• Изменено 31 марта в 16:18

Стосунки між мясоїдною і чоловіком, що харчується по аюрведі можливі?

Як думаєте? Може був досвід стосунків , поділіться

Цікаво окрім харчування що ще відрізнялося? Вірні чи не дуже?
100pudov• 31 марта в 16:30
Ответ дляРегионщица
А наповнювати чоловіка жіночою енергією в короткій спідниці в них не можна? Дихати маткою я вмію. Над халася от тепер маю отвєтку . З ним мені дуже комфортно, але це не може бути помилкове відчуття, бо він відрізняється від мого стереотипу чолрвіка
Та х.з, чому саме в довгій..... В нас у парку вони як збираються, то всі як сестри: довгі вільні спідниці, довге розпущене волосся......Безліч браслетів, амулетів, бус.... Добре, хоч голову не заставляють (внушають) покривати
автор Регионщица • 31 марта в 16:30
Ответ дляГоворю відверто
Так а років скільки? Гугл скаже який чемпіон
А я що знаю прізвище? Вірніше чула, лиш забула
Наизнанку• 31 марта в 16:30
Ответ дляРегионщица
знаете, между Вашим стереотипом мужчины и вот этим чудом-юдом есть миллиарды других вариантов)
автор Регионщица • 31 марта в 16:31
Ответ дляОце так цабе
ні бо в нього не стоїть
З цим проблем немає, навіть у його віці
Наизнанку• 31 марта в 16:31
Ответ для100pudov
энергия от короткой юбки улетит в воздух, а не уйдет в землю
бювет_в_обед• 31 марта в 16:31
Ответ дляРегионщица
Знайома . Але довго приглядалася, поки зрозуміла до якої системи харчування він себе відносить. сказав, що не вживає цибулю, часник і щось розказував про аюрведу
Він вам в рот кінчає?
Стефанія• 31 марта в 16:32
Ответ дляРегионщица
Рекомендуєте ще поприсматрівацця?
наоборот, приманивайте на котлетки и стейки.
Говорю відверто• 31 марта в 16:32
Ответ дляРегионщица
У вас його номера нема?
Айболитная• 31 марта в 16:32
Ответ дляКросівки оригінал
А нашо вам чоловік з такими явними зай…бами?
Їсть він мясо воні ні, він з зайобами
Не їсть він мяса а вона їсть один фіг він з зайобами
Ну шо не так?• 31 марта в 16:32
Встречалась как-то с парнем, который увлекался Цигун, вегетарианством. Меня обратить не пытался. Его еду у него в гостях ела, нормально.
Говорю відверто• 31 марта в 16:32
Ответ дляРегионщица
З цим проблем немає, навіть у його віці
Вік який
Стефанія• 31 марта в 16:33
Ответ дляРегионщица
З цим проблем немає, навіть у його віці
ой!
у вас большая разница в возрасте?
Говорю відверто• 31 марта в 16:33
У нього проблеми з агресією чи що
Тоскующая• 31 марта в 16:38
Я ем мясо, рыбу. Мужчина вегетарианец. Живем вместе. Когда хочу, то готовлю себе мясное.
автор Регионщица • 31 марта в 16:40
Ответ дляНаизнанку
Та понятно. Коли такі от з´являються залицяльники, я завжди думаю, що найкраще в житті, то мій звичайний мЯсоїдний. ще не можу понять полігамність в них дозволяється чи ні. Знаючи що я одружена казати : хочу і можу ... Трохи якось дивно
автор Регионщица • 31 марта в 16:40
Ответ длябювет_в_обед
Він вам в рот кінчає?
А можна?
автор Регионщица • 31 марта в 16:40
Ответ дляСтефанія
Він таке не їсть
автор Регионщица • 31 марта в 16:41
Ответ дляГоворю відверто
У вас його номера нема?
Ні
автор Регионщица • 31 марта в 16:41
Ответ дляГоворю відверто
У нього проблеми з агресією чи що
Можливо ...
Наизнанку• 31 марта в 16:41
Ответ дляРегионщица
там тысячи сортов разных тараканов в мозгу))
Говорю відверто• 31 марта в 16:42
Ответ дляРегионщица
Ні
Так а які відносини плануєте? Може він звичайне брехло.
Ищу-брожу• 31 марта в 16:43
Он вам просто не нравится. И философию его вы не разделяете, наверное. Иначе вы бы больше были в курсе, насколько он категоричен к мясоедению окружающих. Есть кому все равно, а есть те, кто действительно не будет терпеть мясо в холодильнике. Но последние себе пару находят среди единомышленников. Вы готовы заморачиваться готовкой еды для него?
автор Регионщица • 31 марта в 16:46
Ответ дляГоворю відверто
Я років 2 його знаю, в брехні не помічений
автор Регионщица • 31 марта в 16:48
Ответ дляИщу-брожу
Я не заморочуюсь готовкою їжі навіть для свого мясоїдного чоловіка.
автор Регионщица • 31 марта в 16:57
Ответ дляИщу-брожу
Скоріше всього так. Я навіть не уявляю як з таким піти в кафе
100pudov• 31 марта в 16:59
Ответ дляРегионщица
До речі, опишіть, як це робиться... Може і мені то треба
Говорю відверто• 31 марта в 17:12
Ответ дляРегионщица
Гарні у вас стосунки
автор Регионщица • 31 марта в 17:13
Ответ для100pudov
Танцювала танці в ТГ, познайомилася з жіночкою вона має свій тг канал я була на безкоштовних уроках(є марафони за донейшин), не скажу, що каже прямо що розганяє жіночу енергію, коли пояснює рухи, то так воно є. Зараз знайду момент який мені дуже сподобався
автор Регионщица • 31 марта в 17:16
Ответ дляГоворю відверто
Гарні у вас стосунки
Прекрасні. Багато мені заздрять. Вчора гостювала в мами(де з друзями дегустували пиво крафтове), приїхала ранком з потягу, сніданок готовий, обід, от на вечір відзвітував що в холодильнику і запропонував свій варіант вечері. Я ж ще втомлена
автор Регионщица • 31 марта в 17:16
Ответ для100pudov
🌷💐Если ты вдруг чувствуешь, что стала жестче, чем хотелось бы - вот
7 способов разбудить в себе нежность:

🏵1. Начни с тела. Теплая ванна, мягкий
плед, удобная одежда – все, что дает
ощущение комфорта, делает нас мягче.

🌼2. Говори тише. Попробуй понизить голос и говорить чуть медленнее. Нежность в голосе меняет даже самочувствие.

🏵3. Разреши себе заботу. О себе, о близких, о случайных людях. Кормить, укрывать, спрашивать «Как ты?».

🌼4. Пиши и говори красивые слова. Про себя, про людей, про жизнь. Нежность – это лексика, это тональность мыслей.

🏵5. Замедляйся. Ешь медленнее, гуляй без цели, разглядывай витрины.Плавно и медленно танцуй и двигайся. Нежность не терпит суеты.

🌼6. Окружай себя мягким. Касайся шелка, шерсти, бархата. Гладь кошек, заплетай волосы, обнимайся.

🏵7. Перестань сражаться. Быть сильной не значит воевать. Иногда достаточно просто смотреть с теплом и понимать, что ты в этом мире не для битв, а для света.

Еще больше лайфхаков о контакте с собой на марафоне ’Любование и Чувственность’ через 4 дня.

Я сегодня добавлю
в свой день - 2,,5,7.
Какой способ испробуете сегодня Вы?