Чомучка• 31 марта 2025

Відео про те, що насправді відбувається за кулісами перемовин.

Подивилася вчора відео з Оленченко, пропоную до обговорення хто
також бачив:

Головні тези:
1. Нових виборів в США вже не буде. Принаймні в такому вигляді, до яких ми звикли.

2. Макс є нащадком та представником так званої Технократії, його напівнацистське привітання саме звідти.

3. Технократи вважають демократію неефективною формою керування країною і ведуть США до тоталітаризму. Далі це буде нав´язуватися менш значущим країнам.

4. Тоталитраизм - це по суті те, що ми з вами тут звемо цифровим рабством і Маск його голова чи мозок. В Китаї це вже реалізовано.

5. ЄС є ідейним ворогом для США, як раніше була росія. Це не означає, що Європу треба вбити, це означає, що треба розвалити ЄС, знову роздробивши континет на маленькі країни.

6. Саме цю брудну роботу має виконати росія, саме тому США в обличчі Трампа і надалі її підтримуватимуть і не дадуть втопити.

7. Саме за цю брудну роботу Україна швидше за все була подарована путіну і саме тому нас надалі будуть вбивати та виганяти з країни, б´ючи по житловим масивам аж поки ми не здамося. Нас тут бути не має.

8. Для України мав бути реалізований план США, який робив "мир" між Північним та Південним В´єтнамом. Стороні захисту нав´язали перемир´я, пообіцявши прийти на допомогу при першому ж нападі агресора. На вимогу агресора країну роззброїли, після чого агресор напав, а США не виконали свою обіцянку про допомогу.

Закінчилося все погано для сторони що захищалася, можете погуглити. Якщо коротко, більша частина країни була знищена фізично під різними лозунгами та заселена населенням країни-агресора.

9. Угода про копалини буде подаватися Трампом Зеленському у все більш неймовірному вигляді саме з тим, щоб ми були змушені відмовлятися, з часом нас просто офіційно оголосять недоговіроздатними і неблагонадійними.
Саме на нас перекладуть відповідальність за продовження війни.
LudaSHS• 31 марта 2025
Ответ дляlilul990
Менше треба красти і розвалювати країну і армію корупцією. Шопоробиш. Ми не здатні до державотворення. Еволюційний відбір
Сша зараз не еволюційний відбір? Суспільство рашки щодо еволюції?
Mrs.Ochmonek• 31 марта 2025
Ответ дляColor never seen before
Звичайно нашої України - мені цікаво що автор писала як від нас багато залежить. куди йти і що обирати. Я в теперешній ситуації не бачу що такого я можу зробити\обрати і т д щоб змінити ситуацію
Тільки допомога ЗСУ на своєму рівні
lilul990• 31 марта 2025
Ответ дляЧомучка
Він нас і так здав.
Чого ви причепилися до тих інвестицій? Я їх і зараз можу вивести, майже ніц не втративши, бо портфель діверсифікований.
Те що вони в мене є, не означає що я підтримую політику Трампа, чи ж це намагаєтемся приплести, правда?
Та мені в принципі все одно. Але здається краще виводити все під подушку або в банку. Бо нас чекає цифрова тюрма.
автор Чомучка • 31 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
І це має підписати президент? Угоду про територіальний устрій? Пп не такий дурний
Н от і мені дивно таке чути. Навіть Мінські не зазначали капітуляції, а саме на них посилаються всі, хто підтримують Зе.
LudaSHS• 31 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Дипломат діє в інтересах держави, а не у своїх власних.
+ ПП повторює на Заході ті самі наративи, які їдуть від пуйла.. хоч би про ’диктатуру’.
Та і сам казав, що треба було погоджуватися на Стамбульські у 2022, а це капітуляція і втрата державності
Не чула від ПП такого про Стамбул. Навпаки европейстка солідарність критикує Стамбульські.
uma• 31 марта 2025
Все эти эксперты просто делают себе деньги на просмотрах, так как тема войны самая смотрибельная.
Вот сегодня какой-то заявил, что все закончится 20 апреля, другой, что 8 мая. Ок, этот контент мне нравится больше, поэтому этими двумя сказками я закончу день. А вы засыпайте под свой ужастик. Всем сладких снов.
Mrs.Ochmonek• 31 марта 2025
Ответ дляColor never seen before
Це з серіалу дитинство Шелдона ?
Щось типу того, тільки в реалі. Юний винахідник.
lilul990• 31 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
А хто сказав що еволюції потрібні освічені, добрі і чемні любителі тиквеного латте?
LudaSHS• 31 марта 2025
Ответ дляlilul990
Скільки би ми не старалися - все одно приходимо в тупік

Смисл убивати людей? Я не бачу. Ми вимрем раді чого? Щоб сюди завезли індусів? Піррова перемога в будь якому розклАді
Саме цікаве
Що цей ’’смисл’’ то до пуйла
Бо це він не зупиняється
lilul990• 31 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Саме цікаве
Що цей ’’смисл’’ то до пуйла
Бо це він не зупиняється
Ну то шо ми маємо вмерти щоб жили європейці? Європа його розгадувала - хай тепер і заспокоює.
LudaSHS• 31 марта 2025
Ответ дляЧомучка
Отож. Мінськ не підписані представниками влади, бо це в майбутньому можуть бути що хоч, суди, переслідування
Єдиний хто останні щось підписав і дотичний до Оп - Єрмак. Його підпис є під якоюсь угодою
А Кучма це юридично не представник влади
LudaSHS• 31 марта 2025
Ответ дляlilul990
То думаєте в рашці то еволюція?
Їх еволюція закінчилася їх свободою в 90 х, майданом в Москві, перед Білим домом, все
На Єльцині - все, вони вернулися на свою тропу, робити бомби, нищити сусідів.
lilul990• 31 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тільки допомога ЗСУ на своєму рівні
На якому такому рівні? А воювати хто буде?
lilul990• 31 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
То думаєте в рашці то еволюція?
Mrs.Ochmonek• 31 марта 2025
Ответ дляЧомучка
З Мінськими була спроба легалізувати ОРДЛО , змінивши Конституцію. Не вдалась, якщо ви пам´ятаєте події кінця серпня 2015. Але якби не ці активні патріоти і жорсткі протести, то це би був початок кінця державності
LudaSHS• 31 марта 2025
Ответ дляlilul990
Я не проти
Ес просрала багато часу, а від нас не залежав ні опір, ні захист
Опір це екзистенційний вибір жертви, завжди.
Тому він таким був в 22 р. В такій формі. Тому зараз ми не можемо не оборонятися.
Тупік
lilul990• 31 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Я не проти
Тупік
Жертва опору і екзистенційного вибору плять

А можна просто бути Швейцарією без цеї біполярки? Загалом, пізно про це говорити. Тому нехай відкривають кордони і дають кожній людині рішати самій. Якшо тупік
diamond_shop• 31 марта 2025
Ответ дляЧомучка
Головний принцип: купувати на падінні, продавати вгорі. Отзараз біток періодично провалюється до 80т. Там беріть, потім на 100т вийдете.
Вам страшно що вже не виросте?
ну як людина, що в цілому має за основну діяльність торгівлю, так і робила) але наразі не хочу, нема натхнення
diamond_shop• 31 марта 2025
Ответ дляЧомучка
так, Портнікова щоденно слухаю, я сама завжди була порохоботом, тому мені заходить)
я як раз ніколи не була порохоботом взагалі, а тези Портникова про уряд національної єдності почали бісити одразу, наче він не в Україні живе й не знає, що з того уряду окрім срачу нічого б не вийшло
LudaSHS• 31 марта 2025
Ответ дляlilul990

Ну не має машини часу, не має
І втолмишити нашим керманичам що ядерку і стратегічну віддавати не можна.
Кордони це теж тупік
Бо не відкриють .
diamond_shop• 31 марта 2025
Ответ дляlilul990
драсті, йдіть рашкаботські наративи вкидати в інші теми будь ласка, тут дискусія для дорослих
Mrs.Ochmonek• 31 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Це мені треба віднайти його інтерв´ю , де він каже про це.
diamond_shop• 31 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Трамп не мислить такими далекоглядними категоріями, а поряд зараз не має ні Болтона, Ні Помпео , ні віце президента Пенса. ті противаги першої каденціі. Зараз жополізи за стула, і гроші. Ось і цікаво що ці ’ специ’ і куди приведуть
Недавно десь читала скриту розмову Бербок з Рубіо , не дослівно, але вона питала його - чи подобається йому , як людині, що він зараз робить, він кажуть досвідчений юрист і в майбутньому мітить на президента. Щось станеться, ці жополізи першими від Трампа втічуть.
до речі, читала десь, що Рубіо перший на вихід, бо не хоче бути зашквареним
diamond_shop• 31 марта 2025
Ответ дляЧомучка
Він нас і так здав.
тому що в неї праця по іншим лекалам, в нашу тему не вписується
diamond_shop• 31 марта 2025
Ответ дляlilul990

слухайте, йдіть на свої болота вже, ви набридли в інших темах
Кудесница полесья• 31 марта 2025
Перемовини будуть, хочете ви цього чи ні
lilul990• 31 марта 2025
Ответ дляLudaSHS
Ну не має машини часу, не має
Кордони це теж тупік
Бо не відкриють .
Тупік і в іншому сенсі. Загнані в окопи уже з них НІКОЛИ не виберуться бо ті хто в Україні в теплих ліжках хочуть бути в своїх теплих ліжках а є ще ті хто заробляє на війні добре

В тупіку не тільки Україна геополітично але й та частина яка воює бо ніхто не хоче ні їхньої смерті - щоб воювали, ні їхнього повернення - бо будуть бити по рожі за російську музику
lilul990• 31 марта 2025
Ответ дляdiamond_shop
А то шо неправда?
автор Чомучка • 31 марта 2025
Ответ дляlilul990
До чого тут європейці?
diamond_shop• 31 марта 2025
Ответ дляuma
ще одна, набігли вже, ну не цікаво вам - не дивіться, навіщо зайшли в цю тему?