Чомучка• 31 марта 2025

Відео про те, що насправді відбувається за кулісами перемовин.

Подивилася вчора відео з Оленченко, пропоную до обговорення хто
також бачив:

Головні тези:
1. Нових виборів в США вже не буде. Принаймні в такому вигляді, до яких ми звикли.

2. Макс є нащадком та представником так званої Технократії, його напівнацистське привітання саме звідти.

3. Технократи вважають демократію неефективною формою керування країною і ведуть США до тоталітаризму. Далі це буде нав´язуватися менш значущим країнам.

4. Тоталитраизм - це по суті те, що ми з вами тут звемо цифровим рабством і Маск його голова чи мозок. В Китаї це вже реалізовано.

5. ЄС є ідейним ворогом для США, як раніше була росія. Це не означає, що Європу треба вбити, це означає, що треба розвалити ЄС, знову роздробивши континет на маленькі країни.

6. Саме цю брудну роботу має виконати росія, саме тому США в обличчі Трампа і надалі її підтримуватимуть і не дадуть втопити.

7. Саме за цю брудну роботу Україна швидше за все була подарована путіну і саме тому нас надалі будуть вбивати та виганяти з країни, б´ючи по житловим масивам аж поки ми не здамося. Нас тут бути не має.

8. Для України мав бути реалізований план США, який робив "мир" між Північним та Південним В´єтнамом. Стороні захисту нав´язали перемир´я, пообіцявши прийти на допомогу при першому ж нападі агресора. На вимогу агресора країну роззброїли, після чого агресор напав, а США не виконали свою обіцянку про допомогу.

Закінчилося все погано для сторони що захищалася, можете погуглити. Якщо коротко, більша частина країни була знищена фізично під різними лозунгами та заселена населенням країни-агресора.

9. Угода про копалини буде подаватися Трампом Зеленському у все більш неймовірному вигляді саме з тим, щоб ми були змушені відмовлятися, з часом нас просто офіційно оголосять недоговіроздатними і неблагонадійними.
Саме на нас перекладуть відповідальність за продовження війни.
LudaSHS• 31 марта 2025
Ответ дляlilul990
Тупік і в іншому сенсі. Загнані в окопи уже з них НІКОЛИ не виберуться бо ті хто в Україні в теплих ліжках хочуть бути в своїх теплих ліжках а є ще ті хто заробляє на війні добре

В тупіку не тільки Україна геополітично але й та частина яка воює бо ніхто не хоче ні їхньої смерті - щоб воювали, ні їхнього повернення - бо будуть бити по рожі за російську музику
Така каша, я пас
lilul990• 31 марта 2025
Ответ дляdiamond_shop
слухайте, йдіть на свої болота вже, ви набридли в інших темах
Мій брат такої самої думки. Він би пішов але тепер з тих окопів хер виберешся. Що йому рекомендуєте робити?
Mrs.Ochmonek• 31 марта 2025
Ответ дляlilul990
Жертва опору і екзистенційного вибору плять

А можна просто бути Швейцарією без цеї біполярки? Загалом, пізно про це говорити. Тому нехай відкривають кордони і дають кожній людині рішати самій. Якшо тупік
А у Швейцарії нема біполярки? Продавати зброю, наприклад, Німеччині, а потім не дозволяти її перепродувати Україні, яка ту ж Німеччину в т.ч. захищає зараз? Тому третій рік поспіль з ними укладають все менше контрактів.
автор Чомучка • 31 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
З Мінськими була спроба легалізувати ОРДЛО , змінивши Конституцію. Не вдалась, якщо ви пам´ятаєте події кінця серпня 2015. Але якби не ці активні патріоти і жорсткі протести, то це би був початок кінця державності
Я не жила тоді кілька років в Україні, тому мало що знаю достовірно. Яким чином намагалися легалізувати ОРДЛО?
diamond_shop• 31 марта 2025
Ответ дляlilul990

слухайте, валіть в іншу тему, а? ну не псуйте своїми висерами розмову дорослих людей, нарешті тема нормальна, так прийшли спаскудили вже
автор Чомучка • 31 марта 2025
Ответ дляlilul990

Вам закрітий кордон?

І яким чином ви в поточних умовах зібралися перетворити Україну на Швейцарію? Вам саме таке путін пропонує?
lilul990• 31 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Це розумна хитра біполярка - наживатися на лохах а не бути ними
diamond_shop• 31 марта 2025
Ответ дляКудесница полесья
Перемовини будуть, хочете ви цього чи ні
ще одна... авторе, тему мабуть треба закривати, бо зараз вона перетвориться просто на срач
Mrs.Ochmonek• 31 марта 2025
Ответ дляКудесница полесья
Уже ж були. На яких домовилися про перемовини, на яких теж домовляться про перемовини
diamond_shop• 31 марта 2025
Ответ дляlilul990
А то шо неправда?
я що сказала? век звідси, ну задрали, дайте хоч десь спокійно поговорити без срачу
lilul990• 31 марта 2025
Ответ дляЧомучка
Вам закрітий кордон?

Моєму брату так і багатьом моїм військовим які би вже хотіли кинути це все к бісовій матері
diamond_shop• 31 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
і так допоки або ішак або падишах)
Mrs.Ochmonek• 31 марта 2025
Ответ дляЧомучка
Змінивши Конституцію.
diamond_shop• 31 марта 2025
все, авторе, при всій повазі до Вас та притомної компанії перших сторінок, спілкуватися з ботами я не буду, з теми виходжу, гарного вечора, зустрінемося десь у Богданова
автор Чомучка • 31 марта 2025
Ответ дляКудесница полесья
Вже були. Що сказав твій улюблений путін?
Mrs.Ochmonek• 31 марта 2025
Ответ дляlilul990
То я ж кажу: виробники зброї відчули себе лохами - не продається, як раніше. Тому звертаються до уряду, просять відмінити тупі обмеження
lilul990• 31 марта 2025
Ответ дляdiamond_shop
Неприємно чути правду? Що навіть військові уже хочуть завершення всеї цеї вакханалії

Ну то йдіть детоксніть телемарафоном де у нас одна перемога за іншою
автор Чомучка • 31 марта 2025
Ответ дляlilul990

То пропонуєте зрадити тих хто вже загинув, та віддати спокійно залишки країни росії чи що?
lilul990• 31 марта 2025
Ответ дляЧомучка
Нє, я пропоную покласти ще більше людей в бєсполєзних контрнаступах щоб все одно по ітогу опинитись в тупікє
автор Чомучка • 31 марта 2025
Ответ дляlilul990
Здатися кацапам він же не против руснявого паспорту і чекає на росію, я так розумію. то проблем не буде. чого ж тягне?
автор Чомучка • 31 марта 2025
Ответ дляlilul990
І вони це називають дипломатією..
lilul990• 31 марта 2025
Ответ дляЧомучка
Випустити всіх бажаючих і мого брата в тому числі І лишити вас тут сам на сам з росіянами і вашим могучим економічним фронтом

Думаю ви впораєтесь
автор Чомучка • 31 марта 2025
Ответ дляdiamond_shop
Та я просто блокую явних ботів. Цю одразу заблокувала, після першого ж висера, в Лілу ще є шанс. Але недовго
lilul990• 31 марта 2025
Ответ дляЧомучка
І вони це називають дипломатією..
Нам би повчитись
автор Чомучка • 31 марта 2025
Ответ дляMrs.Ochmonek
Змінивши Конституцію.
Які саме зміни вони пропонували внести?
автор Чомучка • 31 марта 2025
Ответ дляlilul990
А де це в нас контрнаступи, цікаво?
автор Чомучка • 31 марта 2025
Ответ дляlilul990

Думаю ви впораєтесь
Так чому ваш брат не здався, не зозуміла? Що йому завадило?
BLUE_SKY• 31 марта 2025
боже які ж ці люди тупі
lilul990• 31 марта 2025
Ответ дляЧомучка
А де це в нас контрнаступи, цікаво?
Любий наступ який іде накатом після наступу противника можна назвати контрнаступом
lilul990• 31 марта 2025
Ответ дляЧомучка
Його патріотизм. Але від нього більше ні сліда за три роки