Вельми шановна• 01 апреля в 00:13
Догляд після видалення родимок
Доброго вечора! Підкажіть, будь ласка, як проходив у Вас процес загоєння родимок після видалення лазером.
Я видалила кілька штук. 2 і 3 під пахвами рук. Лікар сказав змащувати тричі на день Фукорцином, а під час миття заклеювати пластиром. Не розумію чому, вже змінила третю торгову марку пластирів, але місця від родимок намокають і відповідно не загоюються. Як Ви справлялись?
Губной рояль• 01 апреля в 09:29
Ответ дляВсе буде
Контрактубекс
Нет, говорил, что это не такая действенная, как я мазала. Хотя у меня тоже остадись шрамы в некоторых местах.
Все буде• 01 апреля в 10:41
Ответ дляГубной рояль
Мне Контрактубекс тоже не зашел. Хотя покупала 3 раза в разные периоды. Трата денег.
Хвець-тець• 01 апреля в 15:35
я часто видаляю родимки. днів 5 після видалення змащую хлоргекседином. не заклеюємо нічого, так не загоїться. лише один раз довелось підключати фукорцин
Вельми шановна
• 01 апреля в 23:34
Дякую усім, хто відгукнувся! Як завжди, «порадниця» приходить на допомогу!
Будьте всі здорові!