ЯяяКакаджамбо• 01 апреля 2025
Ця майка створює додаткові проблеми?
Потрібно шукати спеціальний бра чи можна носити звичайний, коли помітно буде бретелі?
Результат:
вже голосів:
60 (76.92%)
Проблемна
18 (23.08%)
Безпроблемна
все по ГОСТу!• 01 апреля 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Я стидаюся☺️
Понимаю, такая же. Поэтому смотрите другую модель. Или сверху какой-то кардиган или жакет как вариант.
Майданщица• 01 апреля 2025
Есть похожая модель в Uniqlo, только со встроенным бра. Супер решение как по мне)
Повелитель бітка• 01 апреля 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Я стидаюся☺️
Бретели попробуйте крест на крест на спине сделать.
когдадеЦкие• 01 апреля 2025
Мене дуже сильно бісить, коли видно бретелі. Як шалави якісь.
Майданщица• 01 апреля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
А мне просто неэстетично
ГонУрова дівка• 01 апреля 2025
Ношу такі майки з бра тільки
Без бра - не могу никак. Выпирающие соски это не мой вариант от слова совсем
Майданщица• 01 апреля 2025
Кросівки оригінал• 01 апреля 2025
В hm точно є ліфи де бретелі навхрест, бо якщо самім переставляти тоді чашка не лягає добре, а так все ідеально. Бо не всі ж можуть собі дозволити без ліфу
Кросівки оригінал• 01 апреля 2025
Ответ дляМайданщица
Есть же решения с встроенным бра, зачем покупать майку такую+пляски с бубном под что носить?
Бо це все одно дня ідеальних грудей, багатьом треба їх трохи підняти 😂
ЯяяКакаджамбо
• 01 апреля 2025
Ответ дляMoksa
У мене ціла колекція таких топів у різних кольорах. Ношу без бюстгальтера, з силіконовими накладками для сосків. Але у мене груди невеликі.
Силіконові накладки це як накласти целофановий пакет, шкіра не дихає. Заради майки так жертвувати собою... Можу зрозуміти якийсь особливий вихід, під гарну сукню.
Майданщица• 01 апреля 2025
Ответ дляКросівки оригінал
Там классный встроенный бра, как бюстик. Грудь выглядит хорошо. Я разницу не вижу) одинаково выглядит моя грудь, Как будто в полноценном бюсте
Кросівки оригінал• 01 апреля 2025
Ответ дляМайданщица
Дякую, придивлюсь і до них
все по ГОСТу!• 01 апреля 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
и их тоже видно
ЯяяКакаджамбо
• 01 апреля 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Значит майка не для вас
Це точно👍! Пошукаю ту, що підійде. Зараз одяг є для всіх...
Люблю джаз• 01 апреля 2025
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Потрібно носити те що подобається і хочеться вдягати, в чому почуваєш себе комфортно
Меломанка Маланка• 01 апреля 2025
У меня летом самый ходовой лиф без лямок, куча одежды открытой, платья со спущенными плечами, какие лямки😁
Анонимарик• 01 апреля 2025
Не люблю майки-алкоголички. Насчет белья-все просто -анжелику покупаете, они без бретелей носятся отлично
Шалена красуня• 01 апреля 2025
Очень проблемная. Такую можно носить только без бюстгальтера. А так как она тонкая, то соски будут видны постоянно.
Да будет так• 01 апреля 2025
Минулим літом таку спробувала носити, чорного кольору, вділа без бра на голе тіло. Вдома начебто нічого було, виглядало норм, але на вулиці почала себе почувати не комфортно, через пів години мене вже тіпало і тільки й думала про те як воно все вилазить і випирає. Пішла додому перевдягатися
Мама Никитки-2• 01 апреля 2025
Купіть або окреме спеціальні брителі до ліфчика, або взагалі білизну під такі речі. З лямками назовні не варто носити.
Балаболка• 01 апреля 2025
Если грудь маленькая, то накладки на соски и вперёд. В любом случае, вы же не на работу будете в ней в офис ходить. Или бюст на силиконовой ленте без бретелек. Или как вверху вам советуют - с бретельками крестом на спинке и сужением впереди.
месяцкие• 01 апреля 2025
Ответ дляМайданщица
Який розмір грудей у вас?