Міряно-переміряно• 01 апреля в 00:26

Живу в Китае. Не беженка!!!

Разбавлю европейско-американские темы. Может это будет кому-то интересно из Вас. Уже ровно год живу в Китае, профессия у меня весьма необычная, пою в китайских ресторанах) Живу в огромном мегаполисе под названием Шанхай, который по количеству населения превышает многие страны мира. В Китае местные жители очень любят модно одеваться, однако мода у них крайне своеобразная) Огромное количество гаджетов и прочей техники, которые на оптовых точках можно покупать менее чем за десять долларов за штуку. Страна взрывает мой мозг своим технологическим прорывом. Всюду умные камеры, которые фиксируют каждый шаг и в режиме онлайн идентифицируют твою личность, огромные плазмы на улицах, причём даже не поступившие в продажу с детальным изображением, компьютеры нового поколения и т. д. Для многих это плюс, но у меня от этого всего рвётся мозг..... Квартиру мне предоставляет мой работодатель-посредник, за неё я не плачу. Обилие европейцев тоже поражает. Ладно из Украины, Греции и Польши. Но полно и американцев с испанцами, не думала что им интересен Китай. Мне нравится местная уличная еда. Конечно букашек и прочую живность я не покупаю, но морепродукты и всевозможные горячие бутерброды и аналоги пельменей с радостью, как и супчики. Еда здесь очень дешёвая. Нравится ментальность местных, все очень вежливые и пытаются изъясняться на английском. Китайцы очень гордятся своей страной и считают, что они номер один в мире, веет от них некой самоуверенностью. Из минусов очень грязный воздух и перенаселение. Пока не решила, буду ли оставаться тут насовсем, но финансовые условия меня устраивают. К сожалению в Украине я была невостребованна, а петь я очень люблю. Песни исполняю на английском и русском языках.
Крию матом страшно• 01 апреля в 17:59
Ответ дляАгент Пинкертона
От шо можна украсти в європи??? Європа від світу відстала років на 30! Тій європі нада у нас украхнців ще повчитися, починаючи від сфери послуг. А то вміють лише посміхатися та лицемірити, цьому їх навчили добре. Все, на цьому всі європейські технології закінчуються
Нічого, невздовзі літамите на китайських відрах з гайками, сплагіачених із західних розробок. І не забудьте віддати китайцям у користування природні ресурси, отримаєте згодом випалену землю і без війни, все як вам мріється, бо найголовніше для вас, то непомірне споживання, яке ви називаєте ʼдобре житиʼ та швидкі гроші.
IQ 80• 01 апреля в 18:06
Ответ дляБлакитне небо
О ,моя мечта посетить Китай
Много интересуюсь их культурой
Гугл выдает, что на изображении Kamishikimi Kumanoimasu Shrine - синтоистских храм в Такамори, Япония
Подвійна веселка• 01 апреля в 18:25
Лично мне даже одни гЫгантские тараканы в квартире - уже повод бежать оттуда подальше. Фу, они мерзкие капец.
Меряю линейкой• 01 апреля в 20:18
Ответ дляТрейдер кріпти
Ви вважаєте несправедливим, що не можна віддати дитину в приватну школу, якщо маєш заборгованості по кредиту, чи сплаті рахунків?
До чого тут заборгованості по кредиту?
Китайська система соціального кредиту це не про банки.
І так, мені не сподобається, що мені заборонять користуватися громадським транспортом чи купити квиток на потяг чи літак, відмовлять у роботі, у школі для дитини, бо наприклад, мій чоловік написав, що влада краде гроші.
За китайською системою 90% Порадниці були б викинуті з життя, як перераховано вище.
Трейдер кріпти• 01 апреля в 20:35
Ответ дляМеряю линейкой
До чого тут заборгованості по кредиту?
Вже розібралась. Спочатку подумала про фінансові борги, наприклад несплачені штрафи, аліменти, рахунки
Пусин Кукин• 01 апреля в 20:40
Ответ дляАгент Пинкертона
Так ви подивіться тепер на успішність цієї нації і порівняйте з іншими країнами, алкоголіз, наркоманію та преступність. Вседозволеність не завжли це є добре!
Дітей, нагружають для того, щоб у них було майбутнє, щоб вони могли заробити гроші і жити в достатку .в цьому є свої плюси. Китай побудував свою систему і зміг з шаленної бідності стати тим ким він є зараз. Ви думаєте, вони б змогли б добитися таких результатів, при повному пофігізмі? Ні, так би і сиділи б на лавці лазерів та бідняків.
Краще жити, як у південній Кореї
Грушки-яблочки• 01 апреля в 21:36
Ответ дляАгент Пинкертона
Боже яка маячня , подивиться статистику самогубства серед дітей і підлітків у Китаї !
Там дійсно систему освіти вони створили жорстку , щоб бути попереду в технологіях , але поки це будується на крові китайців
Морковна• 01 апреля в 21:40
Ответ дляМerida
Моя одноклассница ещё лет 15 назад уехала работать моделью. Все что видела, просто стояла на показах в красивых вечерних платьях возле дорогущих авто. Говорит, из-за славянской внешности везде была дорога. Уже много лет замужем за китайцем.
До сих пор так. Вот видео: -20°С, русские модели в Китае на Harbin International Fashion Week 2025
https://t.me/daokedao/37137
Морковна• 01 апреля в 21:45
Ответ дляЗновЗдоров
а зачем им русский язык?
Для бизнеса, для учебы, для культуры. Самая большая страна в мире - и соседняя с Китаем
Неместная Я• 01 апреля в 21:48
Ответ дляМоре Щастя
у мене одне питання, мене дуже турбує - як в них із чоловіками?) Ось в свої 47 , як ви думаєте - шанси є, зустріти азіата?)
Можна і динозавра зустріти
Шанси завжди є
~BELLE~• 01 апреля в 21:58
Шанхай насколько помню єто жемчужинка , он особенный . вы ездили в другие города ?
Агент Пинкертона• 01 апреля в 22:03
Ответ дляКрию матом страшно
Ви вже давно літаєте , їздите і носите все сплагіачене та вироблене в китаї.
KriskaA• 01 апреля в 22:11
Ответ дляМіряно-переміряно
Здравствуйте. Спасибо за интерес) Тут очень сложная, многоуровневая система, при помощи которой можно и ипотеку взять под ноль процентов и бесплатную стрижку получить. Но многие китайцы используют её для покупок продуктов. Что ещё поражает, много техники новой практически китайцы выбрасывают, к сожалению гаджеты, компьютеры и телевизоры здесь обесценены. Ещё тут очень дешёвые автомобили.
Бедная природа...
Агент Пинкертона• 01 апреля в 22:17
Ответ дляПусин Кукин
Краще жити, як у південній Кореї
Нажаль, я незнаю як живе південна корея, тому що я там не була, а висновки робити лише з фільмів то нерозумно.
Але факт, що всі хотять жити в комфорті та безпечній крахні, де не страшно відпускати дитину до школи. Але методи, якими дається безпека, чомусь не всим подрбаються.
Агент Пинкертона• 01 апреля в 22:21
Ответ дляГрушки-яблочки
Самогубства є скрізь, в кожній країні і для мене це не той показник успішної країни в моєму розумінні. Зараз підлітків та дітей з нестабільною психікою дуже багато
Q z• 01 апреля в 22:38
Ответ дляМеряю линейкой
Розкажіть про систему соціальних крЕдитів, і про те, що буває з тими, хто користується фейсбуком чи іншими ’капіталістичними’ соцмережами.
Покупаешь впн и пользуйтесь на здоровье
Грушки-яблочки• 01 апреля в 22:50
Ответ дляАгент Пинкертона
Але там зашкалює , факти і цифри дивиться !
Схід то завжди деспотія , яка там успішна країна , в китайській економиці дуже багато скелетів у шафі !
Агент Пинкертона• 01 апреля в 23:05
Ответ дляГрушки-яблочки
Ви точно не платуєте китай та японію по самогубству?
Ви не приймаєте правила цієї коаїни, вам не подобається, те що ви чули про цю країну не потрібно знецінювати їх успіх.
Ця країна, самотужки, без вливань америки, з рівня нижче плінтусу, виросла всгігемона. Якби вам не подобалось щось там, ні одна країна не зробила такий ривок як китай. За успіхом кожної європ.країни стоїть америка, тобто гроші які виділялись щоб країну підняти по соц.ліфту. китай це зробив самотужки.
Завдяки чому, на вашу думку?
Локшина на вухах• 01 апреля в 23:17
Ответ дляКрию матом страшно
Видно, який ви спец в економіці та технологіях. Ви просто турист і в китаї, і в Європі. І для початку не купуйте БМВ, Ауді та інше, а то щось українські дороги та магазини переповнені саме продуктами досягнення ʼзагниваючого заходуʼ.
вот уже на этапе БМВ и Ауди вы сами себя скомпрометировали похлеще своего оппонента в знании экономики и технологий. Выбрали из всего списка прямо ’эталон качества’ сто-шников.
Крию матом страшно• 02 апреля в 00:44
Ответ дляАгент Пинкертона
Завдяки чому, на вашу думку?
Що значить без Америки?)))) Америка лише як один з найбільших ринків збуту для Китаю чого варта)))) вже навіть не згадуючи технології, без яких китайці сиділи б досі в дупі))))
Море Щастя• 02 апреля в 07:41
Ответ дляНеместная Я
Можна і динозавра зустріти
Шанси завжди є
Так ось і питаю, які є шанси)
Море Щастя• 02 апреля в 07:43
Ответ дляГрушки-яблочки
Південна Корея теж не відстає в цьому на жаль...там сильна конкуренція.
Агент Пинкертона• 02 апреля в 08:14
Ответ дляКрию матом страшно
Ви не зовсім розумієте, про що я вам говорю. Я пишу, про соціальний ліфт, це коли америка дає бабки країні і розвиває її, як було з німеччиною після війни.
ви пишете про збут товарів, а це вже результат плодів та безпервної праці китайців, Це вже трохи пізніше все почало відбуватися. І зараз , як висновок, все працює по напрацьованій системі. А з самого початку цього всього не було.
No problems• 02 апреля в 11:39
Ответ дляКрию матом страшно
Вы правы в каждом слове. Очень жаль, что некоторые украинцы (а украинцы ли?) глобально поддерживают тип экономического поведения, как у саранчи, а социального поведения, как у муравьев. Собственно, на этом и строится та красивая неоновая картинка нынешнего ‘величия’ китая, на которую не особо дальновидные люди так пускают слюни.
Если что, то не причесываю всех китайцев под одну гребенку, знаю прекрасных, умных и эмпатичных людей оттуда, пишу про их систему и подход на уровне государства.
Моя оппонентка права тоже. Все всегда будут смотреть на цену. Елинственное что нас разнит, что я не восхищаюсь китайцами за их способность без моральных мучений ’заимствовать’ чужое.
интайм_не_предлагать• 03 апреля в 00:45
Ответ дляАгент Пинкертона
Дуже рекомендую туди поїхати. Ви будете мега вражені. Це як інша планета і вона , як на мене трохи краща ніж всі інші.
Спасибо, конечно. Но на данный момент могу только помечтать