Мудрецыха мира• 01 апреля в 03:16

Как снять такое состояние?

Болит распирающей болью голова и слегка немеют руки
Шумелка Мышь• 01 апреля в 03:24
Невролог.
Зажуженная Жужжа• 01 апреля в 03:27
От головы и успокоительное
Голова колгоспу• 01 апреля в 03:42
Тиск який?

З приводу симптоматики зверніться до невролога.
НеВРотик• 01 апреля в 04:23
Ответ дляШумелка Мышь
Невролог.
Проконсультироваться и провести физикальные тесты для исключения серьезных неврологических диагнозов надо. Но меня с такими же симптомами (плюс с набором гораздо более серьезных) невролог послал лесом. Помог разобраться только ортопед. Часто при таких симтомах проблема в позвоночнике и мышцах.
Голова колгоспу• 01 апреля в 05:48
Ответ дляНеВРотик
Так, такі симптоми часто виникають при проблемах у шийному і грудному відділах хребта.

Це було декілька років тому. Мені лікували синдром хребтової артерії. Є проблеми з хребтом (і у шийному, і у грудному, і у поперековому). Але ставало все гірше і гірше. На МРТ головного мозку чомусь не направляли. Пройшла по самозверненню МРТ головного мозку + ангіграфію артерій головного мозку. Була знайдена причина.
Голова колгоспу• 01 апреля в 05:51
Автор, пройдіть МРТ шийного відділу хребта + УЗД судин шиї і голови. Консультація невролога.
НеВРотик• 01 апреля в 06:28
Ответ дляГолова колгоспу

А що була за причина, якщо не секрет? Які саме погіршення відчували? Чи вдалося вирішити проблему?
Питаю не просто з цікавості, мене теж досі дещо дуже бентежить.
Я робила рік тому лише КТ головного мозку (з деяких інших причин). Можливо, мені варто пройти ще й МРТ.
Голова колгоспу• 01 апреля в 15:45
Ответ дляНеВРотик
Проблему вирішити не вдалося, поки проходиться лікування інтенсивність деяких симптомів послаблюється.
На МРТ ГМ багато вогнищ перивентрикулярні (біля шлуночків мозку) і субкортикальні ( підкоркові). Потрібно було пройти ще МРТ ГМ з контрастом і ліквор пункцію для діагностики РС, але не пройшла. Тривалий період діагнозу не було. Так як на ангіографії було нерівномірне звуження середньомозкових артерій, а на УЗД судин шиї були знижені швидкісні і спектральні характеристики у хребтових і сонних артеріях, встановлено, що ці зміни судинного генезу. Був раніше гіпертонічний криз з епізодом порушення мозкового кровообігу (ТІА), це і дало поштовх до вогнищевих змін. Є проблеми з хребтом. Із симптомів - головні болі, запаморочення, порушення координації, хиткість при ході, оніміння і парестезія лівої руки, потім і права рука почала німіти, оніміння лівої половини обличчя, пливло в очах, потім почало двоїтися в очах, бували епізоди порушення рівноваги. Для динаміки не проходила МРТ головного мозку декілька років. Пройду МРТ головного мозку стандарт та УЗД судин голови і шиї, і на консультацію до невролога.