begovelik• 01 апреля в 07:39

Тем, кто будет спасать свою собаку, а не чужого ребенка

Стаття 135. Залишення в небезпеці
1. Покарання:
• якщо особа залишила без допомоги людину, яка перебувала в небезпечному для життя стані та не могла вжити заходів до самозбереження через малолітство, старість, хворобу або з іншої причини,
• при цьому винний зобов’язаний був піклуватися про потерпілого або мав можливість допомогти, але навмисно цього не зробив,
• покарання — до 2 років обмеження волі або до 2 років позбавлення волі.
2. Якщо злочин вчинено батьком, матір’ю або іншою особою, яка зобов’язана піклуватися про потерпілого —
• покарання: від 3 до 5 років позбавлення волі.
3. Якщо залишення в небезпеці спричинило смерть або інші тяжкі наслідки —
• покарання: від 3 до 8 років позбавлення волі.
Кудесница полесья• 01 апреля в 08:35
Ок, але в приорітеті мій кіт, хоча намагатимусь врятувати двох.
Кудесница полесья• 01 апреля в 08:36
Ответ дляbegovelik
Человек - самая высокая приоритетность. Ваши собаки идут лесом
Як і ви
Кудесница полесья• 01 апреля в 08:36
Ответ дляbegovelik
Печально, что некоторые ставят своих собак выше людей.
Навіщо нам чужі люди?
Кудесница полесья• 01 апреля в 08:38
Ответ дляbegovelik
Законодательство в этом вопросе на стороне людей. Пройдете мимо умирающего ребенка - сядете. А вашего пса заберут в приют
Звідки дізнаєтєся хто чи була в мене можливість когось врятувати? Знаєте, я неуважна і байдужа до оточуючих я і могла б просто не помітити когось
Кудесница полесья• 01 апреля в 08:38
Ответ дляSelena-8b15
Вас собака укусила?
Скажена
Кудесница полесья• 01 апреля в 08:40
Ответ дляbegovelik
Я погибла. Остался ребенок и ваша собака. Вы выбрали собаку, я поняла
Дитину теж можна в приют, не тільки собаку
Миззери• 01 апреля в 08:41
Ответ дляbegovelik
Неправда. Меня тригерит, когда некоторые ставят собак выше людей
Ну надеюсь им тоже в случае чего поможет собачка их ) в пожаре например
АлександраА• 01 апреля в 08:44
Ответ дляOllka
Все залежить від ситуації. Може бути небезпека для всіх.
Я в іншій темі писала - ніхто не знає як прведеться в екстпенній ситуації, реальній. Впаде в ступор, почнеться істерика, чи кинеться допомагати.
Саме так. До тих пір, поки реально не зіткнеться з екстреною ситуацією, ніхто не знає як буде себе поводити.
Той, хто каже, що чхати йому на дітей, в такій ситуації може ризикувати своїм життям, витягуючи навіть ненависного сусіда; хто каже, що чхати на тварин, може врятувати дитину і, несвідомо, витягнути ще й кішку з тими пятнадцяттю кошенятами; а хто б´є себе кулаком в груди, розповідаючи який він сміливий, може впасти в ступор і нічого не робити, навіть якщо має можливість.
В екстрених ситуаціях психіка працює по іншому.
космея• 01 апреля в 09:10
Ответ дляTakamaka
В те темы не заходила. Но по поводу вашей, то статья статьей, но а что, если такая теоретическкя ситуация: горит дом, внутри люди, вы вызвали МЧС, до их приезда 10-20-30 минут. Вы с голыми руками полезете в объятый пламенем дом, понимая, что риск сгореть или покалечиться в сто раз выше риска кого-то спасти? И ведь всем потом будеть плевать на вас и вашу семью, включая государство. В таком случае тоже осуждать и сажать?
Визвати мчс, це вже не залишення в небезпеці.
Takamaka• 01 апреля в 09:12
Ответ длякосмея
А тут вже як розцінити. До приїзду МЧС є час діяти.
Smanasan• 01 апреля в 09:13
Тоже самое в любой стране. За неоказание помощи человеку (не обязательно ребенку) что приведет к его смерти тюрьма
Nathalie27• 01 апреля в 09:13
Ответ дляbegovelik
По цій статті відповідальність будуть нести батьки дитини, а не людина, яка врятувала свою собаку.
автор begovelik • 01 апреля в 09:14
Ответ дляNathalie27
Де там слово «батьки»?
Nathalie27• 01 апреля в 09:18
Ответ дляbegovelik
Де там слово «батьки»?
«при цьому винний зобов’язаний був піклуватися про потерпілого»
Леди Репях• 01 апреля в 09:19
И где ж этот закон, когда пьяный лежит с разбитой головой вдоль улицы и все мимо проходят? Пока кто-нибудь таки не вызовет скорую. Я не слышала, чтобы прохожих или продавщиц из соседних магазинов за это судили. Или это другое?)
РусалкаДністрова• 01 апреля в 09:22
Ответ дляsilma
Сядете для начала вы за невыполнение родительских обязанностей раз оставили своего ребенка в ситуации, что его вынуждены спасать чужие люди. Хотя, откуда у вас дети...
До речі, це скоріше відбудеться. Бо добре, коли добре, а якщо, не приведи боже, щось станеться з дитиною, то спочатку спитають батьків, а не будуть розшукувати людей, які поруч з собаками ходили
СИРЕЛИ• 01 апреля в 09:29
Ответ дляbegovelik
Де там слово «батьки»?
а ви все читайте, а не вибірково-
Суб’єктом злочину є особа, яка досягла 16-річного віку і зобов’язана піклува­тися про особу, що перебуває в небезпечному стані, або особа, яка своїми діями по­ставила потерпілого в небезпечне для життя становище.
це не про перехожих чи сторонніх осіб.
Мила 26• 01 апреля в 09:38
Ответ дляbegovelik
Так статья о другом, не о критической ситуации, когда вы бежите в огонь за своим псом. Рисковать ли своей жизнью - личный выбор.
А статья о ситуациях, когда вы способны помочь или спасти человека без рисков для собственной жизни, но просто стоите и наблюдаете или разворачиваетесь и уходите. Вызвать мчс или скорую - это тоже помощь в данном случае
Ananasprotivogaz• 01 апреля в 09:44
Ответ дляbegovelik
Не позорьтесь. И не смешите людей.
Passiflora_• 01 апреля в 09:51
Автор, якщо я не врятувала дитину, що провалилась під кригу то мене будуть за це судити?
Ні, бо лізучі на кригу я наражаю своє життя на небезпеку. Я викличу поліцію, швидку, рятувальників, але на кригу не полізу. Я можу виконати рекомендації оператора, наприклад кинути дитині шарф, подати палицю.
Якщо я не врятувала дитину, що тонула, то будуть мене судити? Ні, бо я не вмію плавати і все що я можу зробити - знову ж викликати рятувальників, полііцію, швидку, покликати на допомогу.
Але ризикувати своїм життям закон мене не має права змусити.
Я не пройду повз людини, що знепритомніла і викличу їй швидку.
Але якщо я побачу, як хулігани бьють людину, то не полізу їх рознімати, а знову ж викличу поліцію.
Капибара• 01 апреля в 09:56
Ответ дляbegovelik
’при цьому винний зобов’язаний був піклуватися про потерпілого або мав можливість допомогти, але навмисно цього не зробив’ - вы читать не умеете или не в состоянии осознать прочитанное. Никто не обязан заботится о ЧУЖОМ ребёнке (подсказка - кроме тех, у кого это в должностной инструкции прописано). Так что между чужим ребенком и собакой каждый имеет право выбирать, и никаких юридических последствий не будет
автор begovelik • 01 апреля в 10:28
Ответ дляAnanasprotivogaz
Не позорьтесь. И не смешите людей.
Это вы позоритесь. Читать совсем не умеете: Кримінальний кодекс України
Стаття 136. Ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані
1. Ненадання допомоги особі, яка перебуває в небезпечному для життя стані, при можливості надати таку допомогу або неповідомлення про такий стан особи належним установам чи особам, якщо це спричинило тяжкі тілесні ушкодження, -
караються штрафом від двохсот до п´ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста п´ятдесяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк до шести місяців.
2. Ненадання допомоги малолітньому, який завідомо перебуває в небезпечному для життя стані, при можливості надати таку допомогу або неповідомлення про такий стан дитини належним установам чи особам -
караються штрафом від п´ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.
3. Діяння, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вони спричинили смерть потерпілого, -
караються обмеженням волі на строк від трьох до п´яти років або позбавленням волі на строк від двох до п´яти років.
{Стаття 136 із змінами, внесеними згідно із Законом № 270-VI від 15.04.2008}
Докладніше: https://kodeksy.com.ua/kriminal_nij_kodeks_ukraini...
автор begovelik • 01 апреля в 10:29
Ответ дляPassiflora_
Читайте уважно статтю: Кримінальний кодекс України
автор begovelik • 01 апреля в 10:29
Ответ дляКапибара
Шо-шо? Не сочиняйте
Ana Fernandes• 01 апреля в 10:40
Эта статья в этом случае не очень применима
Тенко• 01 апреля в 12:03
Ответ дляbegovelik
Удивляет странность некоторых представителей общества, ставящих жизни собак выше людей. Как так можно? Роды человека и собаки, например. Одна собака может за раз родить до 15 щенков. И как трудно родить человека.
Если б только собак. Для автовладельцев важнее авто! Ради своей машинки готовы травить всех вокруг.
Нужен опрос не про ребенка и собаку, а про собаку и машину. Даже стало интересно какие будут результаты
автор begovelik • 01 апреля в 12:05
Ответ дляТенко
Чужую собаку?
Тенко• 01 апреля в 12:16
Ответ дляbegovelik
Чужую собаку?
В этом случае, скорее всего ответы будут не в пользу собаки. Но если автовладелец собачник, то небольшой шанс у чужой собаки все же есть.
А вот если и машина и собака свои, то ответы могут быть разнообразнее.
Anna-08e7• 01 апреля в 13:16
За чужого ребенка отвечают его родители.
Где они то в данный момент что кто-то чужой спасает?
И как они смотрели что их ребенок попал в такую ситуацию изначально?
Zhanetta• 01 апреля в 13:27
Ответ дляbegovelik
А к чему эта тема?