Рубаю олівлє• 01 апреля в 09:16

Стать лікаря може вплинути на емоційне сприйняття пологів?

Як у вас було? Чи ви на це не звертали увагу?
So_so• 01 апреля в 09:16
))))) рассмешили, в родах пол врача не замечаешь
Единая страна!• 01 апреля в 09:17
Це саме те місце і ті відчуття де ти тільки і думаєш про стать лікаря
Ви вже вагітні сподіваюся і це гормони, бо це такий бред
Дружная семейка• 01 апреля в 09:17
Під час пологів вам буде все одно на стать лікаря. Єдине бажання буде мати поруч професіоналів і швидше народити.
Кондуктор автобуса• 01 апреля в 09:17
Приймав лікар-чоловік, решта бригади - жінки. Абсолютно позитивні спогади і професійна медична допомога в пологах.
Доставучая• 01 апреля в 09:18
Якщо вам принципова стать, домовляйтеся з лікарем заздалегідь.
Марс атакует• 01 апреля в 09:18
Он же не один врач будет.
БезникаяЯ• 01 апреля в 09:18
Патриоточка• 01 апреля в 09:19
По барабану хто аби ті пологи швидше закінчились)))
Гигиенишвили• 01 апреля в 09:19
Ні. На враження від пологів, може вплинути тільки перебіг пологів. Відчуття незабуваємі, те, хто там щось біля вас робить, можете навіть не помітити.
Хочу на Балі• 01 апреля в 09:22
Ні. Для лікаря важлива не стать, а компетентність, професіоналізм та людські якості.
Показушница• 01 апреля в 09:22
Ответ дляХочу на Балі
Саме так! Людські якості роблять погоду
ЖующаЯКонфету• 01 апреля в 09:24
Ответ дляКондуктор автобуса
В мене так само. Чудовий лікар чоловік, але мені було все одно на його стать, головне професіоналізм
Печенюшка• 01 апреля в 09:25
специально шла рожать к мужчине врачу
Мой завтрак• 01 апреля в 09:27
Вообще пофиг на пол врача на родах.
КротоТо• 01 апреля в 09:28
Може й так...в мене був лікар чоловік, то мені було соромно кричати та плакати від болі. Стиснуза зуби та швидко народила😀😀 Була б жінка, може і б поплакалась їй, а тут симпатичний лікар! Так я взяла себе в руки😃
So_so• 01 апреля в 09:29
Ответ дляКротоТо
Вы настоящая женщина)
Пліснявілий сир• 01 апреля в 09:45
В родах можно обосраться и не заметить а вы про пол врача. Ага.
Глаза_в_3_карата• 01 апреля в 09:48
На пологах пофіг, який лікар