Рубаю олівлє• 01 апреля в 09:16
Стать лікаря може вплинути на емоційне сприйняття пологів?
Як у вас було? Чи ви на це не звертали увагу?
Единая страна!• 01 апреля в 09:17
Це саме те місце і ті відчуття де ти тільки і думаєш про стать лікаря
Ви вже вагітні сподіваюся і це гормони, бо це такий бред
Дружная семейка• 01 апреля в 09:17
Під час пологів вам буде все одно на стать лікаря. Єдине бажання буде мати поруч професіоналів і швидше народити.
Кондуктор автобуса• 01 апреля в 09:17
Приймав лікар-чоловік, решта бригади - жінки. Абсолютно позитивні спогади і професійна медична допомога в пологах.
Гигиенишвили• 01 апреля в 09:19
Ні. На враження від пологів, може вплинути тільки перебіг пологів. Відчуття незабуваємі, те, хто там щось біля вас робить, можете навіть не помітити.
Хочу на Балі• 01 апреля в 09:22
Ні. Для лікаря важлива не стать, а компетентність, професіоналізм та людські якості.
Показушница• 01 апреля в 09:22
Ответ дляХочу на Балі
Саме так! Людські якості роблять погоду
ЖующаЯКонфету• 01 апреля в 09:24
Ответ дляКондуктор автобуса
В мене так само. Чудовий лікар чоловік, але мені було все одно на його стать, головне професіоналізм
КротоТо• 01 апреля в 09:28
Може й так...в мене був лікар чоловік, то мені було соромно кричати та плакати від болі. Стиснуза зуби та швидко народила😀😀 Була б жінка, може і б поплакалась їй, а тут симпатичний лікар! Так я взяла себе в руки😃
Пліснявілий сир• 01 апреля в 09:45
В родах можно обосраться и не заметить а вы про пол врача. Ага.