Чорнобаївка• 01 апреля в 10:44

Чим українки відрізняються від європейок так американок?

Як думаєте?
Не любовница• 01 апреля в 10:44
сравнили-менталитет небо и земля
Неновая почта• 01 апреля в 10:44
Як мінімум, національністю і громадянством
Тролю як можу• 01 апреля в 10:45
і психікою на даний момент
Язикувата Хвеська• 01 апреля в 10:45
Наши больше азиатки - больше заточены на семью и быт, а не на себя любимую
курасаны• 01 апреля в 10:45
Зайвою вагою та тіткуватістю
В нас в 30-35 вже є дуже жирні жінки,як тітки
Володарка мрій• 01 апреля в 10:45
А вы сами чьих будете?
ЗаведУющая• 01 апреля в 10:45
Я думаю ми себе не любимо і не поважаємо
В нас велика конкуренція за чоловіків внаслідок чого ми топимо одна одну
автор Чорнобаївка • 01 апреля в 10:46
Ответ дляЗаведУющая
А там не так?)
Люблю ХОЛОСТЯКА• 01 апреля в 10:46
Менталитет. Это видно сразу и безошибочно. Даже если человек просто идет по улице и молчит, сразу понятно кто перед тобой
Дело было давно• 01 апреля в 10:46
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Азиатки подчиняются мужикам, украинки в большинстве нет, часто глава семьи именно женщина.
Пускаю бісики• 01 апреля в 10:47
Ответ длякурасаны
Зайвою вагою та тіткуватістю
А європейки всі як одна стрункі. А американки взагалі дрищі, особливо в центральних штатах 😆
Язикувата Хвеська• 01 апреля в 10:47
Ответ дляДело было давно
В Китае и Японии- глава семьи - женщина.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 01 апреля в 10:47
Ответ длякурасаны
Зайвою вагою та тіткуватістю
Ожирение сейчас в США вышло на невиданный уровень если что
МастерЮля• 01 апреля в 10:48
ничем
Ищу-брожу• 01 апреля в 10:50
Местом проживания
Пускаю бісики• 01 апреля в 10:50
Ответ дляМастерЮля
ничем
Вихованням відрізняються. І я не про манери зараз, а про те, що тут звуть ’менталітетом’. Звичайно, є ті, які мислять інакше. Але їх статистично дуже мало
Ищу-брожу• 01 апреля в 10:50
Ответ дляЗаведУющая
Я о себе так не думаю
Пускаю бісики• 01 апреля в 10:50
Ответ дляИщу-брожу
Местом проживания
Местом проживания сейчас уже 10 миллионов не отличаются 😕
Заикальница• 01 апреля в 10:50
Ответ дляПускаю бісики
наші виховані, інші як попало)
Яжбоматусяблін• 01 апреля в 10:51
Радянські скрєпи. Так не зроби, там не станьте, не не скажіть, це все фігня. Європейки більш легкі, легше до всього відносяться, відпускають все.
Asteroidea• 01 апреля в 10:51
Всім. Кожна нація має свої особливості, свої традиції, свої стереотипи. Кожна по-своєму виховує дітей, по-своєму веде побут, по-своєму спілкується з сусідами тощо. Ми не гірші і не ліпші, ми просто інші і порівнювати немає ніякого сенсу
Ми можемо дивитись на сусідів та перенімати якісь гарніші звички, навички, але не засуджувати інших, що вони так не роблять і казати, що вони через це гірші
Яжбоматусяблін• 01 апреля в 10:52
Ответ дляAsteroidea
100%. Вони не гірші за нас, а як довше живеш, то ще і кращі в чомусь, бо все 50/50.
Ищу-брожу• 01 апреля в 10:52
Ответ дляПускаю бісики
Вот же ж. А не больше ли людей в мире? Хм, может я и заблуждаться, конечно
курасаны• 01 апреля в 10:52
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
В нас не краще ,дуже багато товстих жінок
Пускаю бісики• 01 апреля в 10:52
Ответ дляЯжбоматусяблін
Вони ’легкі’ для себе, здоровіша психіка. Для чоловіків дуже нелегкі, якраз з тієї самої причини))
Яжбоматусяблін• 01 апреля в 10:52
Ответ длякурасаны
Дивно, а я навпаки дуже худиш бач і вони дуже слідкують за фігурою.
Asteroidea• 01 апреля в 10:53
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Насправді матріархат це доволі вдала модель родин і вона в багатьох країнах, але не завжди це якби то мовити офіційно, явно 😉
Гитта Ягг• 01 апреля в 10:53
Ответ длякурасаны
Зайвою вагою та тіткуватістю
Комментарий который иллюстрирует важное отличие - мизогинией. В других странах ненависть женщин к другим женщинам не так часто встречается и редко принимает столь уродливые формы.
Яжбоматусяблін• 01 апреля в 10:53
Ответ дляПускаю бісики
Ну, мені це подобається. Дітей на сторону, батьків у будинки для старих і ніхто не вмер, усім весело і живуть до 90 років.
курасаны• 01 апреля в 10:53
Ответ дляЯжбоматусяблін
Яке місто?