Чорнобаївка• 01 апреля в 10:44
Чим українки відрізняються від європейок так американок?
Як думаєте?
Яжбоматусяблін• 01 апреля в 12:32
Ответ дляЗаикальница
та шлюхи ті звісно наши від ваших ососбо не відрізняються.
І ще також. Не шлюха, як одна рівненська мені сказала я шльондра, яка весь світ для людей, любов всього їх життя, а ти ніхто!
Шльондра)))
Яжбоматусяблін• 01 апреля в 12:32
Ответ дляBeile
Посмотрите- очень много француженок, немок с неграми. Туда половина Африки через Италию,Испанию заплыла.
І що) я шоколадний заєць заграє новими фарбами і вже як гуляти, то щоб хоч було що згадати🤣
Яжбоматусяблін• 01 апреля в 12:37
Ответ дляBeile
Я ж не забороняю їм гуляти з ким хочуть. Просто констатую.
Та, усе у них тут добре я так бачу, не жаліються, і католики вони, і більше лунко до всього ставляться і норм. А у нас всі ці скрєпи, ті не ті, ті не такі, не так говорять, не так їдять, не так пердять, не так думають, ходять тільки сваряться. От Ангела Меркель яка була, без дітей, кар´єристка, весь світ її слухав, розумна, стримана жінка, а не хамство у прямому ефірі. Важко це розуміти коли ти там, але коли ти в їх середовищі, то розумієш, що таке європейські цінності.
ШобВам_КакНам• 01 апреля в 12:46
Ответ дляПускаю бісики
Ну скорее не ’дают’, а ’берут’ свое удовольствие
А, ну да) это мы ’даем’, а они ’берут’))) конечно. Это все потомучтоевропейки. Давать могут только украинки. Я правильно понимаю?)
ШобВам_КакНам• 01 апреля в 12:49
Ответ дляЗаведУющая
Ахах. А може вони сплять з ким захочуть?
А не дають тому хто попросить.
Тут є різниця
А не дають тому хто попросить.
Тут є різниця
А з чого ви зробили висновок, що наші дають всім хто попросить? Може вони беруть у них хто подобається. І тут, як то кажуть, match?) Бо дуже вигідно, українок обзивати легкодоступними, а дійно легкодостутних - самодостатніми. Француженки дуже потерпають і від морального, сексуального та фізичного іноді насильства в сім´ї. А іноді їм це подобається навіть бо продовжують жити в умовах на які українка вже б або в поліцію бігла, або послала б далеко
Кривая спроса• 01 апреля в 12:52
Ответ дляДело было давно
Азиатки подчиняются мужикам, украинки в большинстве нет, часто глава семьи именно женщина.
Я работаю в интернациональном коллективе
Азиатки это писец
Они юзают мужиков так, что ни европейкам ни восточным и не снилось
Это диктаторы
В Украине была передача, не помню, вроде меняю жинку
Там филлипинка - жена
Вот что то на это и похоже
Азиатки это писец
Это диктаторы
Там филлипинка - жена
Вот что то на это и похоже
ШобВам_КакНам• 01 апреля в 12:54
Ответ дляДело было давно
Тогда у украинок часто присутствует чувство неполноценности, типа мы тут хуже, чем другие национальности, ужас просто.
Это есть. Мы какие-то затюканные. Я 2 года избавлялась от этого и только после болезненное опыта, кучи историй о местных и столкнувшись с этим надо практике, я поняла как же мы себя не ценим и это сказывается на отношении к нам от каких-то мужичонок
Кривая спроса• 01 апреля в 12:54
Ответ дляAsteroidea
Насправді матріархат це доволі вдала модель родин і вона в багатьох країнах, але не завжди це якби то мовити офіційно, явно 😉
Про турків то і марокканців, сирійців
Там наче ислам та патріархат, але все вирішують жінки
ШобВам_КакНам• 01 апреля в 12:55
Ответ длявсегдаДаДа
Вы не знакомы с европейскими с небольших городов. Вот где люди думают про чужое мнение)
И мужчины тоже. Помню как в субботу хотела поехать за продуктами в спортивных штанах. Нормальных абсолютно..это село просто, утром. Я выслушала, что так нельзя, я же ’в люди иду’. Это похлеще моей бабушки, царство ей небесное, в советском селе
миссАрфография• 01 апреля в 13:06
Було опитування німців.
70 з чимось відсотків відповіли-недружелюбним виразом обличчя, невихованість і голосними розмовами в транспорті
У мене друг сімʼї , з тих чоловіків, яким важлива естетика в жінці... після переїзду в США , Каліфорнія. Сказав, що у них це ппц жирні, сракаті баби, ще і темношкірі. Це його дуже здивувало, бо він не думав, що там насправді нема з кого йому вибирати. Ті що покраще зовні - ціну собі знають огого. Не підступиш. З другою зустрічався, розійшлись, щось на агався їй ще пояснити - то вона пригрозила копами. І не на жарт, вона це може зробити . Єдина відмінність українок - в відчутті хорошої зручної дівчинки, якими крутять мужлани. Молоді , красиві, стрункі - а їх знецінюють, та і вони себе теж. А ще ліпучки, за матню тримаються. І дуже тишком ревнують, втіхаря шаряться по телефонах. Американки себе принижувати тим не будуть - щось не нра, орівідкрчі, або закатають скандал, що мало не покажеться.
Пацан к успеху шел• 01 апреля в 13:27
Дивне запитання. Та всім, в різних країнах живемо, різне виховання, різні традиції, звички, мода . Європейки це дуже узагальнено - ви ж розумієте, що італіянки дуже відрізняються від німок?
Пацан к успеху шел• 01 апреля в 13:30
Ответ дляLacrimo
Яким боком колір шкіри до естетики?😂 Як раз от про Каліфорнії точно брехня, де де а в Каліфорнії спортивні всі поголовно: спортзали, хайкінг, вєлікі
Цирк на дроті• 01 апреля в 13:49
Я заметила, что в целом люди более свободные, потому что никто не цепляется со своими замечаниями (там не стой, туда не садись, сюда не иди и тд), ни разу не видела чтобы бабульки цеплялись к молодежи с поучениями, подростки чувствуют себя свободно в проявлении, а это уже очень сильно влияет на формирование личности
Борисфенка• 01 апреля в 14:06
Ответ дляАнонім-ка
Плюсуюсь. Я сейчас в Германии, пока молодые еще особо не выделяются из толпы. Если 30/35+ практически у каждой второй лишний вес(
В принципі, як і в Україні. Особливої різниці не бачу. А в старості сухеньких бабусь навіть більше, слідкують за собою, наші бабусі огрядніші.
Мурзилка• 01 апреля в 14:40
Ответ дляЯжбоматусяблін
Важко Меркель назвати розумною ,її дружба з кацапією дуже дорого обходиться німцям. А може обійтися ще дорожче
Сонечко• 01 апреля в 14:51
мої висновки за останні років 5. На жаль українки дуже самовпевнені, категоричні, часто лицемірні і заздрісні.
ШобВам_КакНам• 01 апреля в 14:55
Ответ длямиссДавеча
Наши отличаются низкой культурой, дети в том числе.
Вы местных детей не видели. Они при взрослых паиньки, а буллинг в школах, драки, сплетни, предстательства - очень распространены. И также хвастаются баблом
Яжбоматусяблін• 01 апреля в 15:02
Ответ дляМурзилка
Але і не дурна.
Куплю орехи• 01 апреля в 15:17
Ответ дляЯжбоматусяблін
Але і не дурна.
Чим розумним вона визначилася: роззброїла власні війська, потішила аес на території Німеччини?
Сиреневенькая• 01 апреля в 15:40
Мені здається, у нас дуже процвітає ейджизм,а за кордоном я не бачила,я кажу про Чехію і Австрію,щоб між жінками різного віку поставало це питання.Там спілкуються нарівні жінка 50 і 20 років, а у нас просто прірва,ще й хейтять один одного за вік,типу,тільки молоді розуміються на чомусь, а після 45-50 вже нічого чогось досягати,хотіти,тим паче навчатись ,ти вже відпрацьований матеріал...
Колупалочка• 01 апреля в 16:03
А які саме українські жінки? Бо якщо чесно,то на мою думкою між одеситкою і львівʼянкою ментальна прірва.
миссДавеча• 01 апреля в 16:04
Ответ дляШобВам_КакНам
Не знаю какие там драки, но банальный пример- зоопарк, стеклянный вольер, местные австрийские дети спокойно стоят смотрят на животных, группа украинский детей, как сумашедшие лупят в это стекло и ржут( по другому не скажешь). Дикари какие то. Постоянно сталкивалась с примерами подобной низкой культуры.
миссАрфография• 01 апреля в 16:24
Ответ длямиссДавеча
Підтримую.
Як тільки бачу неадекватних дітей-наші.
Крапипопка• 01 апреля в 16:28
Ответ дляЧорнобаївка
А там не так?)
Нет,там мужчине тяжело найти пару,женщины предпочитают жить одни
західний_діалект• 01 апреля в 16:36
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Наши больше азиатки - больше заточены на семью и быт, а не на себя любимую
Америки з червоних республіканських штатів домогосподарки в основному