Сало не люблю• 01 апреля 2025
А вы бы отпустили своего мужа к урологу-женщине?
Чижик Пижик• 01 апреля 2025
В мене чоловік лікує зуби, проблеми ще є з суставами, серце . Я навіть не знаю, хто там: жінки чи чоловіки. Перукар у нього жінка, і на роботі є жінки)))
Автор, ви так написали смішно, бо наче ми відьми і наврочимо))
КохайтесьЧорнобровi• 01 апреля 2025
Ответ дляЧижик Пижик
ну типа в задних проход перукар не лізе))
Гладиолус• 01 апреля 2025
Они и не спрашивал. Но, думаю, женщину уролога сложно чем то удивить в области ее профессионально интереса.
Хачапууури• 01 апреля 2025
Ответ дляБесбардак
Интересно, что может там случиться на приёме? Врач влюбится в член?))
сглазит такое счастье)))
Заикальница• 01 апреля 2025
Ви знаєте, наскільки неприємні для чоловіків обстеження роблять урологи? Навряд чи він захоче мати з нею щось спільне
Лунтик-паунтик• 01 апреля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
а он вас отпустит у гнекологу-мужчине
Ну тут трішки різне, бо жінку оглядають, а от чолоків в те місце не заглядають.
Сало не люблю
• 01 апреля 2025
Просто мне неприятна сама мысль, что посторонняя женщина будет смотреть на его писун.
Чижик Пижик• 01 апреля 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А, он в чому справа))) Тю, це ж лікар)))
КохайтесьЧорнобровi• 01 апреля 2025
Ответ дляЧижик Пижик
та хто його знає))) баба є баба)))
Чижик Пижик• 01 апреля 2025
Ответ дляСало не люблю
Ну то ви не єдина, хто його цюцюрку бачив. І до вас, а може і зараз хтось дивиться))) Тоже мені диво. Такий гарний, чи що? 18 см хоч є?)
Чижик Пижик• 01 апреля 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
та хто його знає))) баба є баба)))
А дійсно, в неї вибір кращій ніж у нас. Відразу знає з чим справу мати буде? ))
як сподобається чоловіка автора пісюн, пару раз проведе ручкою і діло в шляпі))
Сало не люблю
• 01 апреля 2025
Хотя мне и говорят, да ладно, сколько этих писунов видит за день, а за все время своей врачебной практики...
Но все равно неприятно.