Сало не люблю• 01 апреля 2025

А вы бы отпустили своего мужа к урологу-женщине?

ПриснитсяЖЕ• 01 апреля 2025
Конечно. Вряд ли б я узнала пол врача.
КоролеВешна• 01 апреля 2025
Так. З лупою.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 апреля 2025
а он вас отпустит у гнекологу-мужчине
забиякина• 01 апреля 2025
Только если он снимет на видео весь прием
осень харашо• 01 апреля 2025
Звісно,що так. Чому не пускати?
Чижик Пижик• 01 апреля 2025
В мене чоловік лікує зуби, проблеми ще є з суставами, серце . Я навіть не знаю, хто там: жінки чи чоловіки. Перукар у нього жінка, і на роботі є жінки)))
Автор, ви так написали смішно, бо наче ми відьми і наврочимо))
КохайтесьЧорнобровi• 01 апреля 2025
Ответ дляЧижик Пижик
ну типа в задних проход перукар не лізе))
Гладиолус• 01 апреля 2025
Они и не спрашивал. Но, думаю, женщину уролога сложно чем то удивить в области ее профессионально интереса.
Бесбардак• 01 апреля 2025
Интересно, что может там случиться на приёме? Врач влюбится в член?))
Лукава Кішка• 01 апреля 2025
так.
Хачапууури• 01 апреля 2025
Ответ дляБесбардак
сглазит такое счастье)))
Заикальница• 01 апреля 2025
Ви знаєте, наскільки неприємні для чоловіків обстеження роблять урологи? Навряд чи він захоче мати з нею щось спільне
Лунтик-паунтик• 01 апреля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
а он вас отпустит у гнекологу-мужчине
Ну тут трішки різне, бо жінку оглядають, а от чолоків в те місце не заглядають.
автор Сало не люблю • 01 апреля 2025
Просто мне неприятна сама мысль, что посторонняя женщина будет смотреть на его писун.
Чижик Пижик• 01 апреля 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А, он в чому справа))) Тю, це ж лікар)))
КохайтесьЧорнобровi• 01 апреля 2025
Ответ дляЧижик Пижик
та хто його знає))) баба є баба)))
Чижик Пижик• 01 апреля 2025
Ответ дляСало не люблю
Ну то ви не єдина, хто його цюцюрку бачив. І до вас, а може і зараз хтось дивиться))) Тоже мені диво. Такий гарний, чи що? 18 см хоч є?)
Чижик Пижик• 01 апреля 2025
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
та хто його знає))) баба є баба)))
А дійсно, в неї вибір кращій ніж у нас. Відразу знає з чим справу мати буде? ))
як сподобається чоловіка автора пісюн, пару раз проведе ручкою і діло в шляпі))
автор Сало не люблю • 01 апреля 2025
Хотя мне и говорят, да ладно, сколько этих писунов видит за день, а за все время своей врачебной практики...
Но все равно неприятно.