Локшина на вухах• 08 марта в 15:33

Питання до заміжніх, які не мають бажання вагітніти.

Якщо ваш чоловік хоче/захоче від вас дитину,а ви ні.Але він наприклад комусь на стороні зробить,але це ставлення до вас не змінить,і він так,як відносився до вас так і буде відноситись,або навіть і краще буде до вас ставлення.

Чи готові ви в такому випадку заплющити очі на те,що у вашого чоловіка на стороні з´явиться дитина?
Як би ви вчинили в даній ситуації?
Fistashka_ya• 08 марта в 15:34
А суррогатное материнство, не?
Накладні мюслі• 08 марта в 15:34
Розлучусь. Хай іде і виховує дитину.
Тріль!• 08 марта в 15:35
А до заміжжя це питання не обговорювалось?
автор Локшина на вухах • 08 марта в 15:35
Ответ дляFistashka_ya
А суррогатное материнство, не?
Вибачте,забула дописати - ситуація,якщо немає бажання вагітніти і ростити дитину.
Коплю на груди• 08 марта в 15:35
Таке потрібно обговорювати на початку відносин, до шлюбу.
Накладні мюслі• 08 марта в 15:35
Ответ дляТріль!
Тема б не получилась)) Фантазії, вони такі.
Ответ дляТріль!
Обговорювалось,що всьому свій час
Fistashka_ya• 08 марта в 15:36
Ответ дляЛокшина на вухах
Ну, пусть сам растит, если ему надо. В чем проблема? Сам оплатит услугу - сам вырастит.
автор Локшина на вухах • 08 марта в 15:36
Ответ дляНакладні мюслі
Розлучусь. Хай іде і виховує дитину.
А якщо ставлення до вас як і було,тобто хороше
Ламборджини• 08 марта в 15:36
Брєд якийсь з мильної опери. За звичай такі питання обговорюються на початку серйозних відносин. І сходяться за звичай пари які не хочуть обидва дітей. Якщо в одного з супругу бажання змінюються то за звичай це приводить до скандалів і розлучення, як і діти на стороні
Пригаю-цибаю• 08 марта в 15:36
вибирала чоловіка, який сам ще з 20 років не хотів дітей, але заради мене сказав, можемо одну в 25-30 зробити, в 25 я вже теж не хотіла, то все чудово)

Знаю жінку, бабусю, вона в минулому генерал, чоловік коли помирав сказав що у нього є дитина на стороні і коханка була із-за того що жінка не могла мати дітей, то він захотів їй правду сказати, а вона його не пробачила
Накладні мюслі• 08 марта в 15:36
Ответ дляЛокшина на вухах
Ну, то дівчата вірно пишуть. Люди повинні домовлятися до.
размахер• 08 марта в 15:36
В моєму світогляді це щось дивне. Мій чоловік дуже любить сина, час з ним проводити. З дитиною справді відчувається сімʼя, які складнощі б не були.
Інша жінка, їхня спільна дитина, сімʼя…
Мerida• 08 марта в 15:37
Разводиться и искать того, у которого такие же планы на жизнь.
А ещё вот это : если будет, если то, если се. Не живите будущим, живите настоящим. Завтра никогда не наступает. Мы всегда живём в сегодня
Накладні мюслі• 08 марта в 15:37
Ответ дляЛокшина на вухах
То його проблеми. Я ж про себе пишу, а він хай ставиться , як хоче і до кого хоче. На мене мало факторів впливає, коли я приймаю рішення.
автор Локшина на вухах • 08 марта в 15:37
Ответ дляFistashka_ya
Тогда ему лучше уйти от женщины?
Тріль!• 08 марта в 15:37
Ответ дляЛокшина на вухах
Обговорювалось,що всьому свій час
Кожен мав на увазі своє, ага. Так у всіх питаннях?
Колгоспниця• 08 марта в 15:38
Ответ дляЛокшина на вухах
Как это хорошее? Обрюхатил на стороне кого-то, то есть врал, изменял и хорошее отношение?
Первая ласточка инфляции• 08 марта в 15:38
Такие важные вещи как желание/нежелание иметь детей обговаривается до замужества. Заделал ребенка другой это секс на стороне. Секс на стороне равно предательство. Предательство =развод. Пусть отвечает за свои поступки и воспитывает ребенка
Fistashka_ya• 08 марта в 15:38
Ответ дляЛокшина на вухах
Тогда ему лучше уйти от женщины?
Зачем? Будет жить с вами, но вы мараться в пеленки-уроки не будете.
Накладні мюслі• 08 марта в 15:38
Ответ дляКолгоспниця
Читаєш, і як мексиканській серіал))
автор Локшина на вухах • 08 марта в 15:39
Ответ дляПригаю-цибаю

А те,що вона генерал має якесь відношення до теми?
Колгоспниця• 08 марта в 15:39
Ответ дляНакладні мюслі
Читаєш, і як мексиканській серіал))
Может автор сценарий пишет)? Возвращения Кармелиты. Сага. Истоки.
Ответ дляНакладні мюслі
Ну а якщо люди не знають,якв них складатиметься життя,фінансовий стан
Альфасамка• 08 марта в 15:39
нашо ті діти. 18 років годуєш шоб воно стало наркоманом чи повією?
ВЫВсеВрете• 08 марта в 15:40
Ответ дляFistashka_ya
Яйцеклетку из жены достанет тоже сам, оглушив ее перед этим? Вы точно понимаете термин,, суррогатное материнство,,?
Альфасамка• 08 марта в 15:40
Ответ дляВЫВсеВрете
може подрочити в пробірку
Тріль!• 08 марта в 15:40
Ответ дляЛокшина на вухах
Якщо нема бажання мати дітей, то ніякий фінансовий стан не допоможе
автор Локшина на вухах • 08 марта в 15:40
Ответ дляТріль!
Ні
Fistashka_ya• 08 марта в 15:41
Ответ дляВЫВсеВрете
А ей чо жалко что ли? Кошмар. Клетки уже жалко. А нас еще щедрыми видеть хотите.

Но вообще, если даже клетку зажЫдит, то можно и клетку у кого-то купить. Собрать так сказать конструктор))