Тану на сонці• 01 апреля 2025
Не хочу ходити до майстра манікюру
Через російськомовність ,сфера обслуговування ,а їм все не доходить ніяк
Тану на сонці
• 01 апреля 2025
Ответ дляКузякин
Со здоровой головы она начинается, а не с мовы
В вашому випадку нажаль це не допомогло
Тану на сонці
• 01 апреля 2025
Ответ дляКараПузовна
А украинская была прямо столиттями?
А російська так?)
Тану на сонці
• 01 апреля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
у нее нет обязанности с вами говорить и выслушивать ваш эмоциональный шлак.. она делает работу и показывает вам, как лошади ’дай лапку, а теперь другую’
Так вона сама говорить,не я ж починаю емоційний шлак)
Я завжди мовчу на процедурах)))
Тану на сонці
• 01 апреля 2025
Ответ дляКузякин
И у врачей не лечитесь, которые на русском говорят. Пусть они хоть трижды спецы и профи
До речі лікарі котрі російськомовні більш агресивні та дикі...
Це так спостереження.
Тану на сонці
• 01 апреля 2025
Ответ дляДжонсонюк
Як ви достали докапуватися до людей за ту мову!! Хто може перейшов, хто ще ні, ті намагаються. Багато людей впо, їм і так нелегко, ставтеся з розумінням. Багато важливіше не як говорять, а ЩО говорять!!! Скікі в нас в місті виявили гнид працюючих на рашку, зато вони було повністю україномовні.
Працюючі на рашу 99% російськомовні
Виключення одиничні
Тану на сонці
• 01 апреля 2025
Ответ дляАnnеt
она вам ногти пилит или стихи Есенина читает?
Ви ж розумієте ,що там в голові
Тану на сонці
• 01 апреля 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
А как вам живется с именем , которое носят дофига русских ? Почему не поменяли себе паспорт на Параску ?? Просто интересно
Як вам живеться із постійним приниження всього українського???
Просто цікаво.
Единорог_помог• 01 апреля 2025
Ответ дляТану на сонці
Просто цікаво.
А каким образом постоянно принижают? Тем, что люди лично выбрали говорить на том языке, на котором им удобно? Может, это вы принижаете людей, лишая их права на свободный выбор? Говорите на том языке, на котором хотите, и спокойно отказывайтесь от услуг, которые вам не нравятся. Просто молча идите и выбирайте тех, кто удовлетворяет ваши потребности, а не нойте здесь о том, что вас якобы вечно в чем то ущемляют 🤦♀️ кто вам вбил это .. что за маниакальные фантазии
Жерица ночи• 02 апреля 2025
Ответ дляТану на сонці
Переїхала?
вона ще до війни переїхала ,чоловік з Києва
Тану на сонці
• 02 апреля 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Не дотримуються закону,в Україні обслуговування має бути рідною мовою,а не фашиською
Тану на сонці
• 02 апреля 2025
Ответ дляТайТаке
А как разговариваои на Руси? Наши князья?
Не російською
Тану на сонці
• 02 апреля 2025
Ответ дляТайТаке
Я вот сегодня себе сама сделала и не надо никуда ходить
Не обережно,я так не хочу
Тану на сонці
• 02 апреля 2025
Ответ дляТайТаке
Чого ви така нєрвєнна.
От ходіть частіше до нею і не закриваючи рота 2 години уккраїнсткою їй шпарьте, і усьо.
Вони самі починають до мене говорити,я мовчу зазвичай на процедурах
Тану на сонці
• 02 апреля 2025
Ответ дляТайТаке
Все там ок. То камера подсветила белую краску которая прпаоа вокруг ногтя. Маслом смазала все отмылось.
Що попало
Аліса-90ae• 01 мая 2025
Вивчання мови це навіть профілактика деменції. Але не всі здатні. Обмежене коло власних можливостей. Майстрів манікюри достатньо щоб обслуговуватись у того з ким вам комфортно