Мастер Пис• 01 апреля в 18:15

STUDY ACADEMY для підлітка

Чиї діти вчаться очно в STUDY ACADEMY на рівні В1.
Скільки ви зараз платите помісячно?
Є сенс заплатити зразу за рік?
Сиренькая• 01 апреля в 18:18
А в них вже дозволено помісячно? Мені казали тільки за семестр можна, або квартал, не пам´ятаю.
автор Мастер Пис • 01 апреля в 18:21
Ответ дляСиренькая
Та щось в них все так зашифровано. Точну суму мені назвали тільки за рік зі словами, що зараз акційна ціна. Що значно вигідніше платити за рік. І що вони не знають ще яка ціна за місяць буде в наступному навчальному році.
Сиренькая• 01 апреля в 22:37
Ответ дляМастер Пис
Зрозуміло ) бо мені казали,що по місяцю не можна. А так чи 690 євро за семестр, щось таке.. я вже не пам´ятаю. А Вам яку назвали? Ви онлайн хочете чи оффлайн?
автор Мастер Пис • 01 апреля в 23:18
Ответ дляСиренькая
За рік, якщо заплатити до 15 квітня - 1090 євро. Оффлайн.
Якраз недалеко від дому. Сину хвилин 10 йти.
Сиренькая• 01 апреля в 23:20
Ответ дляМастер Пис
Дякую за відповідь 🌸